Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon max 30 de az már visítva!!!
22hp a szakik szerint.. másik dobbal lehet akár 30hp ha igaz.
Szia!Itt érdeklödjél itt tuti hogy van!0696429993
Sziasztok!Egy 2006-os yamaha dt 125-ös motor hány lóerős ha a folytást kivesszük belőle?
Tuningolni lehet?
Szasztok "89 es 123 as Tuareg windhez keresek kiloóra spirált és power bowdent !!! Légyszi segítsetek... bontott is jó csak olcsó legyen és működjön...
Cagiva 4t 350 alkatreszes jo állapotban 30 606 45 80
Cagiva Elephant 125 (régi tip.) bitang jó motorral eladó csak terepre.150eFT erd:30 60645 80
Kösz
Olvasgass a 125/50 topicban ott le van írva majdnem minden oldalon.
Ja!!! És az ilyen olaszbó behozott gépeket le lehet vizsgáztatni?? És ha igen kb. menyiért??
Öszehasonlítás képpen melyik a jobb 125-ös endúró max 250ezerig!? Mtx?? Dt?? Kdx?? Kmx??
Hali!Nekem van egy 125-ös Yamaha TZR-em 1988 kiadás keresek hozzá alkatrészt!
Bármi érdekel!!!!!!

tel:06209375199
email:bill22@freemail.hu
Csáó.Nekem van egy 125-ös mocim 50-es ként, ha érdekel.Gyorsasági a drágám.Olcson adom mert 126-ös cross-t vagy endurót vennék vagy arra cserélném.150ezer a moci.Aki érdeklődik ezen a számon 06303723454
Hello!

megvan meg a motorod? (FZR 250)
szeretnek toeld kerdezni par dolgot,mert nekem is ilyen van.koszi!
Feri
Ha van valakinek egy yamaha tdr-e és elcserélné erre akkor szóljon(50es papirokkal kell):
Biztos kap elég benyát? Mert nekem is volt már ilyen és akkor elég volt a subert feljebb emelni.
Lenne egy problémám a 150-es ETZ MZ-mel! Mégpedig az, hogy gyorsuláskor minden sebességi fokozatban kb fél gázig jól gyorsul, utána "elveszik" belőle az erő, és a gázkar utolsó 1/3 állása után már nem is gyorsul. Nem tudom hogy milyen hiba idézheti ezt elő. Már állítgattam a gyújtást is, de nem tudom pontosan, hogy hol lenne a helye. Rezo kipufogó van rajta ha ez számít. Már kicseréltem a gyűrűket is hátha a kompresszió szötött volna el, de ez sem segített rajta. Nincs több tippem a hibára, ezért ha valaki tud segítsen!
THX!
hello! van egy 125ös mtx-em alőször 3tól felfelé alíg vette a fokozatokat aztán megált háromba és se fel se le. van valakinek valami tippje?
Véletlenül nem tudja valaki hogy mennyit pörög egy MZ TS 125-ös motor mondjuk 1-esben és kettesben?Előre is köszönöm.
ugy mint ahogy most is TYT akarom mondani
Óhh bocsÁnat tyt nem Állt szÁmdÉkomban csak nagy volt a sietsÉg...
Rallyboy, a továbbiakban megtisztelnél ha nagybetűvel írnád a nevem.. nemvagyok én nemecsek...
milyen vita? csak annyit mondtam az tuti nem a legjobb....
Én viszont semmit sem állítottam!
Rátok bízom
Bár nem értem,hogy alap dolgokból miért kell vitát nyitni
én sem azt állítottam h a sp01 a világ legjobb egyhuszonötösmotorja..