Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
nem tudjátok h mennyi egy 125ös cross évi fenntartása
gyöngyösi robi lett a 2. , 3. meg dinka peti
kivel döntözött?
kaselák bandika rózsáék nsrjével
KI nyerte a 125 öt kunmadarason?
Hát persze......Szakadékban hátszéllel
Sziasztok!
Még régebben írta itt az egyik gyerek ezen a fóumon múltkor láttam de most nem találom, hogy az egyik bartájának olt 125xr és ment 150el hogy hogy csinálta ezt lécci válaszolj
hát hogyha már kint vok a határba onnantól tényleg nincs jelentősége
Neked ez miért fontos (amugy az YZ250 kb 140 körül megy...)de 1 crossnál ez nemigazán fontos..
hát tom h hülye kérdés... de na... kb. gyári áttétellel? 100?
Hát ha ledobod 30-40 méterről az már kb a vége. Mondjuk az RM-ek elég erős darabok. Menj biztosra, dobjad 50m-ről!

Tudod hülye kérdésre hülye válasz!
Amúgy áttétel függő! Ha leáttételzed megy 150-et is az jó mi?
hali
nem tudjátok h egy (94es) Rm125 ösnek mennyi lehet a vége?
Hello!
A YAmaha tdr 125-nek milyen a kompressziója gyárilag?
Előre is köszönöm!
járkálnak erre hetente a motoros rendőrök is a főutcán... csaj jó mert rövidek az utcák és van több híd is amin csak motorral tudnak átmenni de attól sok a zsaru...ez Mezőkeresztes... am Cross kéne...vmi gyári... csak nem tom h mekkora... jók-e a 125ösök ... mennyit kell rá költeni évente ...
terepen meg kis utcákba simán le lehet őket rázni ha autóval van,ha motoros rendőr akkor más a helyzet de a motoros rendőrök elég ritkák sztem,meg terepre nem hiszem hogy menének hogy szal , attól függ mien fajta motort akarsz? enduro,gyorsasági?
...látom nem érted... nincs jogsi nagyra... 125 össel meg lehet könnyen lépni a rendőrök elől? lécci segítsetek...
Probáljmeg valami kluboldalt keresni.
elég ritka lehet mert nemsok mindent találok róla neten.
Szia.Nemszedtem szét csak annyitnéztemmeg hogy a dugók mozognak....
szasz,szétszedted a tzr-ed vagy megse nézted mivan vele?
Ez csak 1támpont lehet hogy több/kevesebb, de ez függ attol is mennyit gyártottak belöle(ritka e?+állapota milyen?kereslet van-e rá..... )Nem vágom a tipust de keresgélj nézelödj! pl:google alvázszám/kod/tipus alapján keres rá,vagy gyárto oldalán biztos nemlesz 1x-ü...
ebay-en néztem ott felujitva kb 200ezret ér,akkor Magyarországon is kb annyit ér?
Keress külföldi oldalakon hirdetést, és akkor sacc/kb tudni fogod..........
Sziasztok Mondja már meg valaki hogy mennyit ér egy ilyen husqvarna, a motor 125ccm-es és kb. 1975ös,előre is kössz!kép
Motorral hasonlitsd össze (RX-nél valami nemvolt jó)..