Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap megyek ki, de 1-ig dolgozom. Szal olyan 2-fél3ra vok kinnt!
De vasárnap már reggel kimegyek!!!!


Rs tanfolyamot a vizsgaidőszak végén akarom. Vagy utána, vagy ha hamar letudom a vizsgákat, akkor a nyári gyakorlat előtt még. Ez jó esetbe június, rossz esetbe július közepe lesz. Addig sajnos nem valószínű Mardnak a városi cirkálások, esetleg túrák!

Na akkor holnap!!!!!!! És vigyázzatok magatokra!
Hali all!!
Én is benne lennék 125-ös túrában!!!!
És még hozzátenném azt a kérdést hogy ki jön holnap ringre. Hátha 1-2 ember öszzefuthat! Én tuti ott leszek!
Azt tudom hogy Windsurfer kinnt lesz. Ha láttok egy ilyen NSR-t nyugodtan gyertek oda!
csumi
Tényleg jó lenne egy ilyen túrát összehozni. De suliidő után jobb lenne szerintem is, jobban ráéérnénk.
Windsurfer: mikor akarsz az RS tanfolyamra menni?
A képet küld át mailbe: richard.biel@citromail.hu
125-ös túra?! Jól hangzik! És sztem lenne pár jelentkező!!! Csak nehéz olyan időpontot találni a suliidőszakban, ami sokaknak jó. Nyáron biztosabb! De ne adjuk fel, ha már egy kicsitt jobb idő lesz, gondolok itt arra, hogy olyan 20-25 fok, akkor probáljunk meg valami felhívást, aztán... De én díjazom az ötletet! (és valószínű az öcsém is, ha meglesz a papírja )
MIÉRT NEM RAKJA FEL A KÉPET? Kisebb 1 mb-nál
Az előbb lemaradt a kép Windsurfer:Szerinted megtudnánk szervezni egy kis 125-ös túrát? Ezt a kérdést persze FELHÍVÁSNAK szántam
Sztem a vizsga idejére tedd vissza a gyárit. Ezen ne múljon. Aztán meg használhatod a sötétet, nem hinném hogy szólnának érte.
Bármikor ha páran megbeszélünk egy időpontot és egy helyet.
Lenne egy kérdésem: vettem a sisakomra fekete plexit és nem tom hogy ez legális-e a hazai utakon? Angliában nem az. Legalábbis ez van ráírva. Fontos lenne tudnom mert akkor a vizsgám idejére visszaraknám a normálisat.
Én is akarok ilyen csövet
Srácok!!!

Nálunk mikor lesz ilyen találka????
RS-t, Derbit, Cagivát, Aprilia MX-et, Dealim-et. Szal azért van választék. Tényleg, nincs valakinek Derbi gp125-öse? A kiállításon láttam, de elég fröccsöntöttnek tűnt az idomzata. Egyébbként csak jót olvastam eddig róla.
Mi mast vennenek az emberek Nsr helyett.
Hagyományok nélküli CBR ??? Persze tudom mire gondolsz ,de ez így van minden új modelnél, ettől még nem lesz szar motor. Egyébbként a tavalyi európai eladási statisztikák szerint az egyik legnépszerübb motor.
max annyiban van igazad hogy:most nincs motorom.
Cbr 125 egy hagyomanyok nelkuli motor.
Azert az Nsr-t nem ezzel kellett volna ujitani!
Vege
Üdv!

Jelenleg nekem is 125-ös motorom van .. Egy Futura Replica 125 kissé átalakítva.
(Futómű ,fék) Nagyon szépen terelgethető motor a Hringen is.. Ha rendesen be van állítva egész jó köröket lehet vele menni. Közúton sztem nincs vele semmi gond..
Megbízható motorja van.. talán a szerelhetősége az egyetlen komolyabb negatívum ellene. Aki valahol Heves megyében lakik és van kedve motorozni ...esetleg a Ringen is akkor írjon egy mailt.
Végül is minden érdekel, de főleg az, hogy utcán mennyire lehet használni, milyen vele menni, stb. Mi biztosan ott leszünk ápr. 2-án az Aprilia motoroknál meg lehet találni bennünket reméljük jó idő lesz.
Nekem is voltak ilyen eseteim a Bükkben, csak nekem busszal. Hálistennek nem estem el, de eléggé gázos volt mindkét szitu. Az a baj h túl szűk az út a buszoknak, ráadásul ők is mennek mint a hülyék és sosem férnek el a saját sávukban. Persze arra nem gondolnak, hogy a motorosokkal milecc. Egyszer jöttem le a Bükkből, épp egy balos kanyar következett volna, mikor szembetalálkoztam a sávomban egy busszal. Fék, motor fel, ki a porra, épphogy megfogtam, de hogy hogyan azt még máig nemtom pontosan. Persze nem állt meg nekem se senki....
Junior !
Na azért fater mikor nem látott a tükörben és megállt és várt várt várt azt meg ezerrel nyomult vissza nem volt nyugodt.
Itt vannak a nyílt nap árak és az alkalmak is:
Nyílt napok a Hringen!
Háát a történet úgy szól, hogy faterral voltunk mátrázni, és már hazafelé mentünk amikor egy bal kanyarba szembe egy autós megelőzött egy cangást és átjött kb az én sávom feléig. Gondolom nem kell mondani hogy nem mentem lassan és a kanyart egy kicsit lecsaptam a felezővonal felé (de nem léptem át!!). Nem akartam nekimenni az autónak és egy pillanatra felállítottam, aztán újra visszadöntöttem a mocit de akkor már bőven lesodródtam a jó ívről és hát bizony jött a szalagkorlát.... Már láttam hogy ebből bizony crash lesz úgyhogy kicsit a jobb lábamat felemeltem hogy ne legyen a motor meg a korlát között, de azért kapott a lábfejem rendesen. A moci teljesen beszorult a korlát alá és szabályosan blokkolt, én meg repültem, de még búcsúzóul a jobb kormánycsonk felszántotta a combomat. Az autós nem állt meg (gondolom nem kell hozzátenni hogy minden motoros megállt), és ráaadásul amikor pont felkászálódtam a földről arra jött egy rendőrautó ÉS AZ SEM ÁLLT MEG!!!!! Így utólag üzenem az autósnak és a rendőrnek, hogy a ku*va anyátok!! Sajna nem tudtam hazamenni mert defektes lett az első gumi, de szerencsére volt ott egy tök jófej motoros aki hívott egy kisbuszt és levittük egy garázsba 3 napra!!! Utólag neki(k) pedig köszönöm!!! Én meg a fater hazamentünk egy motoron....
Én még nem voltam pályán! Majd az Rs tanfolyam után!
A bringó lemaradt
És Bringót tört már valaki ?
A másik kép........................... csak úgy
Ez hogy csináltad? Rendesen megzúztad. Veled nem lett semmi?
Az enyém így nézett ki 2 hónapja.