Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rutin v. forgalmi?
Én nekem is vizsgám lesz pénteken. Már negyedszerre megyek, már jó lenne átmenni, de mindig van valami közbe. Nem tudom mi a jobb: délutánt jól eltölteni, vagy végre átmenni a szaros vizsgán?!

Ma tesztelgettük az Rs-t, de valami nem gömbölyű! Szívunk mint a torkos!
Asszem ki fogom vinni az Ádáméknak, hogy megnézzék!
Nem hiszem hogy kimegyek.
Tanulni kell...
De majd szólok ha esetleg vmikor kimegyek a ringre!
Helló!!irj e-mailt és megbeszéljük. mudvayne@freemail.hu
Amugy 96-os
hello milyen idős és mennyiert szeretnéd eladni.
Szarul!

Emiatt a szar idő miatt nem tudtam piszkálni, meg tesztelni sem. De szerintem hagyom a francba az egészet, és kint az Rs-es srácokkal (Ádám, Gyuri) megnézetem! Az a biztos! Hiába vettem bele gyári gyertyát, állítottam a karbin... semmi. Reggel nem indul, és fordulaton harákol ha olyanja van. Szerintem csak a karburátor van elállítva, de nem vagyok guru.

Kedden vagy szerdán mész ki? Vagy valaki más megy ki?

És vasárnap Alpok Adriára?
Windsurfer:
Hali! Na hogy van a mocid?
Kedden ne menj Alpok Adriára, mert csalódni fogsz!Lehet, hogy a pálya sincs nyitva!
www.brorganisation.hu/images/aa1_plakat_2005.jpg

Ha jól tudom a következő motoros balhé ápr.19: NYILTNAP, ápr.20: YAMAHA TESZTNAP, ápr.22-24: A.-A.!!!!!!! És mind a Hringen!!!!!

Én 20-án szeretnék kimenni, meg az A.-A.-ra legalább az egyik nap.
Tudna nekem valaki segíteni? szeretnék venni 120-as hátsó gumit a gépre és eddig csak egy Maxxis guminak tudtam meg az árát, az 10 ropi. Szal az érdekelne hogy van-e valakinek hasonló méretű gumi a motorján és az milyen márka és mennyibe került?
nem azt mondtam, hogy nem szép, csak nem tetszenek a szinei:(


más: jön valaki holnapután alpokadriára? csak mert én kint leszek gondoltam összefuthatnánk így fiatalabbak....
Tud e picit sikítani? Sztem túlságosan is tud, nyomatékszegény, de fordulaton nagyon mennek, nem épp városba való gép, kezdésnek meg hááát...én is inkább a 125ös RS-t javallanám első mocinak. A ZXR 400, meg egy nagyon jó gép a kategóriájában, és hogy nem szép. Na ezt meg se hallottam , én épp olyat akarok most.
hangra miyen egyébként az aprilia? picit legalább tud sikítani?
ja és nem lehet rá egy nagyobb dobot rakni a két kicsit helyett?
de nézegettem de nekem ezek a régi kawák olyan csilicsálé szinekben vannak a tök méregzöld az tetszik de ezek a lila meg fehét, hát nem tudom.... olyan rossz gép az az aprilia, hogy mindenki le akar róla beszélni?
egyébként mi aza valami a kawaákon a tanból oda a plexihez, vagy mi... még éltben nem láttam ilyet:)
bencee: ZXR-250? Nem nézegetted őket?
bencee: Milyen motorod volt eddig?
Amugy szerintem jó motor az RS 250, bár még nem vezetem sose :(((( De az a baj vele hogy elég drága, én legalábbis ami hirdetéseket láttam, azok drágák voltak. A 2000-es évjárat feletti Rs 250-esek bőven millió felett vannak. Meg sztem a 96-97 es évjáratú ZXR-ek nagyon jók, csak olyat kell kifogni ami nem volt pályamotor. Meg RS-ek között is jók 96-os évjárat felettiek. Nekem legalábbis RS-ből jobban tetszik az a fajta, mint ami 99-től van.
Ha meg még nem volt motorod, akkor sztem jó egy 125-ös is, én legalábbis nagyon szeretek a 125-ös RS-emmel motorozni! :))))
De neked kell dönteni, hogy milyet veszel...
az a baj, hogy nagyon ritke nem? alig találni, ami meg van, az nagyon régi, ilyen 96-7, nekem meg olyan 2000es es körüli kellene
láttál valahol eladót?
igazából annyira nem is tetszik:(
bence!
Szterintem inkább zxr 400-ast vegyél ,kb egy kategória a kettő, és a zxr mégse kettő,hanem 4 ütemű,tehát jobban felkészít szerintem a nyagymotorra,mint a 250-es RS.
De ez csak az én véleményem, Te tudod...
halihó!
tudnátok mesélni nekem egy kicsit az rs 250esről? valaki mondta, hogy már találkozott vele... hogy gyorsul, kényes-e nagyon.... édesapukám azt mondta nem szeretné ha 600ason kovájognék, inkább egy 250essel kellene még. szóval van valakinek tapasztalata?
Sziasztok!!Van 1 eladó Nsr-em,ha véletlenül betoppana olyan akinek kellene 1.Képet e-mailben tok küldeni,meg e-mailben érdeklődjetek. E-mailem: mudvayne@freemail.hu
Itt is fennt vagy egy pár képen!
Hring2005.04.02.
Aha voltam! Nekem ezek a képek vannak:
Láttál más képeket is?
Hello!

Nagyon csönd lett itt......
Volt valaki pályázni? blacklabel gondolom Te igen Asszem láttam képe(ke)t is rólad.
Agytagito:
köszi!!
black--label@freemail.hu
Bocs, Ákosnak szólt az üzenet!
Láttalak tegnap a ringen, ha adsz egy e-mailt, akkor küldök át rólad képeket!