Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elárulod a program nevét? , Mert én is próbálgattam már photo shoppal de nem igazán ment:)
Igen. Egy programot használtam hozzá.
Amiket feltettél képeket, azokon te színezted át a vázat, meg a kerekeket?
Ja bocs! most látom,hogy még márciusi a kérdésed.
Hali! A Bethlen Gábor utcán a csapágyboltban kérsz olyan vastagságú tömítőanyagot /lapba sárga színben árulják/ amilyen vastag az eredeti és kivágod. Doky is ezen a projekten van. Én különböző gépekhez használom és bevált.
Milyen igazatok van! Köszi a segítséget!
Fogod, leengeded a régit, csinálsz 3 liter új keveréket, és megpróbálod beleönteni. Ha belefér, és marad hely, akkor a maradékot feltöltöd desztvízzel. Ennyi De nem hiszem, hogy 3nál több belemegy. Nekem a 400asba úgy fért bele 3.5, hogy a kiegyenlítőt is ebből töltöttem fel.
Ha leengeded kiderül, pár liternél nem több...
Szevasztok!
Meg tudná valaki mondani hogy Honda vf 400-asba hány liter hűtőfolyadék kell? És hogy esetleg valamilyen kezelési vagy szerelési utasítást honnan tudok letölteni. Az nem baj ha nem magyar nyelvű.
Valaki nem tud segíteni hogy nc 24 es vfr-be honnan lehetne féknyeregbe gumigyűrűket szerezni és milyen árba lehetnek ezek?
Köszi
Sziasztok! Valaki segítsen rajtam! Van egy Yamaha FZ 400 98-as évjárat, 4yr-es motorkódú vasam. Ebbe kellene nekem egy főtengely, ha van valakinek van, vagy tudtok ajánlani valakit akinek lehet ilyen cucca, akkor légyszi írjatok, vagy hívjatok! Előre is köszönöm!
e-mail: novakjoci@freemail.hu
tel.: 06/30-374-35-12
Üdv 400-as tulajok!
Elég halott a fórum, de azért bepróbálkozok. A HONDA cb 400 super four típusú gépével kapcsolatban szeretnék infókat gyűjteni! Bármit! Ha valakinek esetleg van ilyen gépe, írna róla pár sort! tapasztalatokat, jellemző hibásodásokat, bármit! Már szinte eldöntöttem hogy ilyen gépem lesz, csak azon filózok még, hogy beválaljak-e egy drágábbat vagy inkább maradjak egy öregebbnél amit kicsinosítgathatok!(a pénz nagy úr, nekem meg pont abból van kevés!) Félek hogy szart fogok ki és tákolhatom egész évben...
Köszi, akkor megnyugodtam
Jah, és egyáltalán nem drágán árulod a gépet...
Az én banditám végre (saját óra szerint) kb 2 kiló körül áll meg. Szóval van benne tartalék bőven. Egy baja van ezeknek a belpiacos gépeknek: kurvasokat kell a karbival baszakodni, mert nagyon kényesek. Nekem majdnem minden tavasszal kell egy karbibeállítás, de utána pöcc-röff a masina. Na meg azért ez az a fajta ritka japán gép aminek a dizájnja keményen odabasz!
Én nem vagyok az a nagyon száguldozós fajta, szóval nem is próbáltam gyorsabban menni , de az tuti, hogy van még benne tartalék. De arra azért nem szabad számítani, hogy sokkal gyorsabban megy a 250-eseknél. Kb 10-15el megy talán gyorsabban, viszont kisebb a fogyasztása és jobb a gyorsulása. Plusz a változó szelepvezérlés miatt alul is nyomatékos, magas fordulaton meg megvadul . Városban simán lehet közlekedni 6. ban túl sok váltogatás nélkül
hát 160nál még illett is, meg 250esem a 110kilómmal is dobja a 180fölötteket kicsivel.. de írtóra tetszik a 400as banditok formája..
Azaz változó szelepvezérlésű piros szelepfedeles. Hát én annyira nem kergettem meg, de 160-nál még szedte volna a lábát úgy, hogy én 63 kiló vagyok. Fogyasztása az 6 liter környékén mozog, ha nem görcsöl nagyon a csuklód
elég masszívnak tűnik a tiéd.. ez már a változó vezérlésű ugyi? mennyit megy egy ilyen topra úgy h te hány kiló vagy? és mit fogyaszt ha normálsian mész vele?
Hát igen, az már kevéske Meg a 400as banditok nagyjából ennyiért mennek, meg ez 25kw-os papírral van és valakinek ez is számít:D Szóval szerintem nagyjából reális az ár, valamennyit persze lehet alkudni belőle
Hát én annó elég olcsón vettem az enyém, szóval én eléggé leértekelm árban a hasonszőrű 400-as gépeket hát nemtom 350 -et adnék érte kb, de lehet az nagyon kevés
Irányár az ár...Miért, te mennyiért árulnád, vagy mennyit fizetnél érte?
jó drágán árulod
Sziasztok!

Eladóvá vált a Banditám:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_400_v_
bandit_a_korl._jogs-3721619
Kössz szépen
Most van nagyfelújításon, azért lett leszedve a dekni is
(bár nem motorikusan, úgy pöpec a gép, csak szépítgetés )