Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.a segítségeteket szeretném kérni.van egy 400-as banditom 94-es evjárat.tegnap gond nélkül elmentem vele melóba.ma reggel ért a meglepetés mikor beindítottam, hogy az egyik henger nem megy.leállítottam és utána már be sem akart indulni.nem tudom hogy mi baja lehet.ha valaki tud valami tanácsot vagy megoldást kérlek ne kíméljetek.köszönöm előre is.
csak véletlenül jártam erre, és lám, valaki írt :)
szóval már nem aktuális a dilemma, beszereztem egy GSX-400-ast, és teljesen elégedett vagyok eddig vele, igaz még sokat nem mentünk együtt. Egyébként '96-os.
Melyik évjárat lenne?
bocs a triplázásért, a munkaheyi gép viccelt meg...:)
Sziasztok!

Új vagyok itt, a motorosvilágban meg abszolút. Az első motoromra gyúrok már 30-on felül, és méretben, formavilágban nagyon rákattantam a GSX 400 Impulse - XJR 400 - ZR 400 Zephyr klasszikusabb naked vonalra.
Azt szeretném kérdezni tőletek, mennyire kell félni ezektől a modellektől, mik a tapasztalatotok a pörgős motorblokk elhasználódása, a belpiacosság miatti alkatrészellátás, alkatrészárak, esetleges típushibák kacsán.
Ajánlanátok bármelyiket is, és ha igen, melyiket?

Előre is köszi minden infót!
(és bocs, ha olyat kérdeztem, amit már ezerszer kiveséztetek itt)
Sziasztok!

Új vagyok itt, a motorosvilágban meg abszolút. Az első motoromra gyúrok már 30-on felül, és méretben, formavilágban nagyon rákattantam a GSX 400 Impulse - XJR 400 - ZR 400 Zephyr klasszikusabb naked vonalra.
Azt szeretném kérdezni tőletek, mennyire kell félni ezektől a modellektől, mik a tapasztalatotok a pörgős motorblokk elhasználódása, a belpiacosság miatti alkatrészellátás, alkatrészárak, esetleges típushibák kacsán.
Ajánlanátok bármelyiket is, és ha igen, melyiket?

Előre is köszi minden infót!
(és bocs, ha olyat kérdeztem, amit már ezerszer kiveséztetek itt)
Sziasztok!

Új vagyok itt, a motorosvilágban meg abszolút. Az első motoromra gyúrok már 30-on felül, és méretben, formavilágban nagyon rákattantam a GSX 400 Impulse - XJR 400 - ZR 400 Zephyr klasszikusabb naked vonalra.
Azt szeretném kérdezni tőletek, mennyire kell félni ezektől a modellektől, mik a tapasztalatotok a pörgős motorblokk elhasználódása, a belpiacosság miatti alkatrészellátás, alkatrészárak, esetleges típushibák kacsán.
Ajánlanátok bármelyiket is, és ha igen, melyiket?

Előre is köszi minden infót!
(és bocs, ha olyat kérdeztem, amit már ezerszer kiveséztetek itt)
Sziasztok!

Vennék 400-as sportmotort, főleg Hondák érdekelnének. Aki tud ilyen eladó motort jó állapotban az írjon az e-mail címemre.

Köszi,

Üdv,
Ricsi
sziasztok! szeretném kérdezni, hogy hol találok olcsón naked lámpát, indexet, és visszapillantót Yamaha FZ400-hoz, mert Naked-et szeretnék csinálni a motoromból...köszi a segítséget előre is!
Nincs mit. Töltsd ki az adatlapod és lehet többen is segítenek.
Ha kérdésed van nyugodtan írj.
Köszi szépen a választ. Ilyen véleményekre vagyok éppen kíváncsi:) Sokat segítettél köszi mégegyszer;)
Szia! Nekem is 400-as gépem van (nem eladó). Nagyon meg vagyok vele elégedve, de lehet Neked ez kicsi lenne, a méretedhez képest. Ha ráadásul 2 személlyel is akarsz motorozni én a 600-as kategóriát javasolnám. Hornet vagy Bandit. Banditot olcsóbban találsz, abból jó a 600 a 400-hoz képest. Ha mégis a 400-asok közt keresgélsz, akkor szerintem a Hondákat nézegesd. Azok a legjobbak ebben a belpiacos kategóriában. Nem a kor számít, hanem az állapot, az enyém is 93-as, de nem mondanád meg róla. Üdv!
Hát még nem igazán aktuális a motorvásárlás várok még vele kicsit, de a videóid alapján nem hinném, hogy én leszek a te embered. Az információkért azért köszönet:)
Ha érdekel az enyém eladó! Jelenleg a karbiba várom az új O gyűrűket és teljesen fel lesz újítva! Hirdetés az adatlapon!

Tény hogy a 400 belpiacos és nehéz alkatrészt szerezni hozzá de nem mindenben azonos a blokk a GSF-el!

És én is 2 személyes túrázásra vettem inmáron 2,5 éve és ideje volt a generálnak!Kasznira pedig ugyanaz mint a 600!
Üdv! Köszi a választ. Oké, hogy rf 400 és gsf 400 ugyanaz. És mi a helyzet a gsf 600-al? Ha a zzr mellett döntök, akkor mi számít nem nagyon öregnek a 95-96-97 ezek már jó évjáratok? Mit értesz "varrógép" alatt?:) Ha kicsit hangos a motorja az nem nagyon zavar engem. Ja és mi a véleményed a Hyosungokról? 250? 650? V-motorblokk? (Jobb-rosszabb mint a sor4, kényesebb-e vagy igénytelenebb) Én eddig csak jókat olvastam róla. Van valami személyes tapasztalatod ezekről? Köszi előre is.
az rf400-gsf 400 ugyanaz a blokk az már mindegy hogy zzr 600-rf 600 minda kettő jó motor mivel ilyeneket bontok, én 600 szavazok olcsobb hozá a motorikus alkatrész ami fontos ha zzr mellett döntesz ne nagyon öreget vegyél , ülés próba után tudod eldönteni melyik a kényelmesebb , a kawa kicsit traktoros a suzuki varrogép , kérdés van irj rám
Hello!
Jövőre kezdenék nagy motorozni és a vásárlás előtt szeretném a segítségeteket kérni. 193cm és 96 kiló vagyok, ezt csak azért írom, hátha ez is segít a választásban. Szóval leginkább a 400 as kategóriát szemeltem ki de a 600 elől sem zárkózom el. Nem egy nyárra szeretnék motort venni, ezt is vegyétek figyelembe légyszíves. Nem célom a 200 feletti folyamatos utazás, inkább a túra és a biztos 130 as utazó akár 2 személlyel is és kényelem. Persze azért teljesítsen is ha arról van szó. Árban olyan 300 ill max 400k körül gondolkotam ill engedte a budzséé. Amiket én nézegettem zzr 400/600, rf 400/600 és ez a kettő család lenne egyik fő kérdésem, hogy melyik a kettő közül? Előnyök, hátrányok, típushibák, melyiken mire kell figyelni a vásárlásnál stb? Továbbá még a gsf 400/600 bár a 400asokról nem sok jót hallottam, várom ezekről is a véleményeket. Végül nagy álmom a hornet 600 de az sajnos kiesik a kalapból az ára miatt:( Szóval ti mit ajánlotok? Milyen évjáratút a leírtakból? Melyik típusokat kutassam inkább? Előre is köszi, bármilyen tanács jöhet:)
Sziasztok!

Tudom, hogy szinte lehetetlen, de ha valakinek véletlenül lenne 1998-as 400-as Fazerhez való doboztartó rendszere eladó, engem érdekelne.

Köszi szépen előre is!
Sziasztok!

Kis segítséget, tanácsot kérnék. Úgy terveztem, hogy tavasszal elkezdek komolyabban motorozni, és a 400as kategóriát jelöltem ki magamnak, úgy okoskodtam, h egy 250est hamar kinőnék, egy 600as pedig túl nagy lenne sztem az elején.

Szeretnék már felkészülni télen erre a dologra, és kérdés, hogy tudtok ajánlani 400as motort amit kezdőmotornak megvehetnék majd, használtan? ZXR-ekben gondolkoztam, de nemtudom mennyire járhatok rosszul egy tizenegynéhány éves Kawával. GSX-R, CBR ami még megfogott, de használtan nem nagyon láttam az elmúlt időszakban. A Banditot kizárnám, nem tetszik a külseje.
Sziasztok!
VFR400R NC-24-esemen cserélni fogom a Pirelli SportDemont kopás miatt, de nem tudom milyet vegyek, mert ezzel pirellivel nem voltam nagyon megelégedve. Nekem csúszott. Van valakinek ötlete?
üdv mindenkinek. keresek honda ns 400r alkatrészeket.
ezt benéztem, mer ez egy CBR 600 F
Na látom nem mostanában van használva ez a 400 as téma Jövőre A2 jogsi érdekel valakit? A Honda készül az új CBR 400 al. itt egy szépséges képecske,szerintem gyönyörű. 4 leölmőt látok. Most akkor sor4 lesz? (tudom koraiak ezek a kérdések csak érdekelne,hogy van-e olyan itt aki esetleg tudja )
Szia!

Engem érdekelne, ha még megvan! Elérhetőséget tudnál adni?