Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt írja ki
Szevasztok!
Van valakinek ötlete, h miért nem akar menni a sbk riding challange? Gépigény simán meg van, mégis valami kínja van!
próbálja ki a motoracer 3. Trial módját mindenki. nagyon hangulatos! :)
Köszi szépen a segítséget
x360 hoz kell állítani, dvd decrypternek a beállításainál, write nál a layerbraket kell 1913760-re állítani
szia!
2,4x -esen kell őket írni!dvd decrypterrel lehet írni mind2őt!ps2-es játékoknál nem kell állitani semmit az tuti de xboxnál nincs kizárva!iso fájlokat kell kiirni
MotoGP 2,MTX Mototrax
Sziasztok!Milyen formátumban és hány szorosan kell írni (ps2-x-box)játékot?
Csátok!Mondjatok már valami motoros játékot ami élvezhetően elfut ezen a szaron:1,8 GHZ amd ,768 mb/RAM,Ati 9600 XT 256 mb
köszönöm előre is
szerintem arra gondolt hogy jó, nem a méretére :)
szia a gta sa kb a 5 gb legalább is nálam
Hali valaki nemtudna ajánlani valami játékot, aminek nem 1990es évekbeli grafikája van, és nem is arcade? :D
Heló nem tudja valaki hogy a Motogp URT 3 ban az ignasio strano 1200-nak a valódi neve micsoda?
Sziasztok!
Nem tud valaki esetleg valami jó offroad, sm-os, pc játékot? Mx vs atv unleashed - el játszottam eddig, de már unom, valami jobb kellene, ha esetleg valaki tud ilyet, ne tartsa magában !
Aki játszana MTX Mototraxot, vagy tud vmi jobbat az vegyen fel msn-re:

foldvari91@hotmail.com
höhö
hello
kaffer1!
Köszönöm szépen a segítségededet, ezer hálám
Egyébként amit lejjebb küldtél képet, azon amit ott látok commander bal oldalon lévő GPP_road09 txt fáljt nevezd át, GPParticipants-nak, a jobb oldalon ha ott vagy ahol a képed mutatja, akkor nyisd meg még a data mappát, és az ott lévő gpparticipants kell felülírnod.
roLL!

Kezdjük azzal hogy van az alap játék, ezzel nem kell semmit csinálni, egy rar fájl, kicsomagolod, GP500XP exe-vel indítod, és játszol!
Eddig minden ok!
http://motogp500online.extra.h...
Ha ez megvan akkor én a Total Commanderrel szoktam bemódolni a játékot, mert azzal nem kell kicsomagolni:
Legyen mondjuk a 250cc mod:
http://wxatgp500.co.uk/Wxatfil...
Commander bal oldalra megnyitod a letöltött 250cc módot, egész odáig, hogy a data mappa is nyitva van:
GPPfile, Models stb. látszanak.
Commander jobb oldalra megnyitod a gp500 alap játékát, amivel elvileg eddig már tudtál is játszani csak még alap volt. Ott is megnyitod a data-t, tehát hasonló mappák látszanak mint a bal oldalon, és ezeket mind felül kell írni.
Nagyon fontos hogy a gpparticipants is felül legyen írva, mert ez felel a motorok betöltéséért.
Sziasztok! Légszíves segítsetek! Mert nem megy semelyik mod nekem, a pálya betöltésnél mindig kiakad.
Sziasztok! légyszives segítsetek miért írja nekem ki ez a f*s a hibaüzenetet, a roadbike mód nem jó hozzá mert ki dob Mit Kéne Csínálnom?
ki is kötöttem
meg kell tanulni
Mek majt mek tanlok írni!
Hát én nem gondolom hogy nehéz lenne vezetni.
én gamepaddal nyomom, minden manuális, hátsóféket ki is kötöttem, csak elsővel fékezek. Mégis ismerek olyan srácokat akik billel jobbak mint én.
Meg kell tanulmi a megfelelő helyen elkezdeni fékezni, még a kanyarba is fékkel engedni be folyamatosan visszaengedve a fékerőt, és nem ész nélkül kigyorsítani.
Szóval ha jobban belegondolok, pont ugyanúgy kell mindent csinálni mintha kint motoroznál a ringen, ha nem ésszel mész hanem gázzal, az tuti zakó.