Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haggggyad mááá magadat teeee! Még ügyvédet se látttáááááááááááá!!
Megfontolom!!! Anyád p.csája!!!!!
Szégyeld magad!!!!!
Ezek a senkiházi népellenségek(bíró, ügyész) úgy tudnak nézni az emberre egy ilyen bisz-basz ügyben is, mintha az anyádat ölted volna meg 118 késszúrással azután, hogy egy teljes hétig erőszakoltad volna. Menjenek a picsába. "Magán is múlik". Apjuk faszát!!!
Amúgy egyébként én a maximális büntetés háromszorosát adtam volna a helyükben neked!!!
baszki.....
ha te meg látnád mennyi izom van rajtam sűrű bocsánatkérések közepette töltögetnéd a söröket
én a helyedben vigyáznék miket irkálok
A keménymagot fitymálod

inkább valamiféle ipari tanulók
Akkor itt mi mind a ketten nehézfiúk vagyunk
Azt mindjárt gondoltam
a pergetés nagyon melós elfoglaltság
Én is voltam 2x rabosítva, úgy, hogy semmit nem csináltam. Akit bcs.-vel vádolnak az rabositva lesz, függetlenül attól, hogy anyagyilkos vagy ittas vezető...

Sok olyat hallottam már olyanoktól, akik másnak vagy maguknak okoztak akár anyagi kárt, akár személyi sérülést (halálról nebeszéljünk), hogy már10 éve igy szoktam, .mindig így szoktam sose volt gond stb,.
Elég 1x valami olyat csinálni, ami miatt szopik az
ember vagy bajt okoz sose mossa le magáról, hogy mi miatt volt a lelkiismeret meg külön dolog.

Lényeg, hogy én is gecikemény bűnöző vagyok, ártatlanul de ezeket nem kell komolyan venni. Tanul az ember belőle és ennyi.

Orpb-n indult vagy tervez valaki indulni?
szerencsére nekem még sosem kellett ügyvéd......
Na most olvastam el a cikket. Az a Homoki Tamás ügyvéd,(aki a cikkbe van) na annál voltam a motorosbalesetemkor
A rendőrök adták meg a telefonszámát Kimondottan közlekedéssel kapcsolatos ügyekkel foglalkozik állítólag jó benne
Szegény Pipi.....
Ő csinája jó Sajnos nekem még ehhez nincs meg a megfelelő rutinom
Engem a rendőrségen ugyanúgy rabosítottak mint egy anyagyilkost
Mind a 10 újjamról újlenyomatot vettek, és táblácskás fénykép is volt előlről, jobbról és balról.
Ha azt vesszük beléptem a bűnöző nehézfiúk táborába Nagyon megfontolnám a helyetekbe ki mivel sérteget
Gondolom hogy nem vicces ott lenni, hanem az hogy le kell folytatni egy ilyen eljárást
Ezt egy rendőrségi előadó megtehette volna fél óra melóból
Senki és semmi nem sérült meg, így nincs másik fél aki esetleg máshogy látja az eseményeket.
Bezzeg felénk amikor a gazdag gyerek ittasan behajtott egy Trabantba akkor nem volt gyors eljárás pedig 10+ ember látta hogy olyan ittas hogy alig tud a lábán állni
Annak még a levett vérminta is eltűnt....

http://m.magyarnarancs.hu/belp...
Nem tudom Nekem tegnap nem volt az. Én már ültem vádlottak padján nem csak tv-ben láttam ilyet
Bíró, ügyész, ügyvéd, irnok és mint vádlott jómagam tartózkodtunk a terembe És igen elhangzott a mondat, hogy - vádlott álljon fel
A folyosón amíg a terem előtt vártam megérkezett az ügyész. Rögtön a nevemen szólított kérdeztem is, hogy kicsoda. Mondta, hogy Ő az ügyész.
Egy pufi csóka volt kicsit sem barátságos arccal a terem ajtaja mellett volt egy függelék, kinek milyen tárgyalása mikor kezdődik. Valahogy a nevem nem volt rajta. Mondom is a faszinak: - Ügyész Úr nincs a nevem a tabellán, remélem azért mert már el is felejtettek.
Azondja azér nem teljesen azért nincs kint, mert valami gyorsított eljárás az enyém nem is volt idő átírogatni a passzust én csak egy ilyen közbeeső bűnöző vagyok. Próbáltam egy kicsit oldani a feszültséget elmeséltem a cigányos viccet az öt év, kötél-el azon egyébként mintha egy kicsit elmosolyodott volna. Próbáltam faggatni mire számíthatok, azt mondta, így hogy beismertem ezt enyhítő körülményként említi majd Kérdeztem, hogy tudtam volna mást tenni a bizonyítékok függvényében Mondta, hogy vannak akik kekeckednek de nem jutnak vele messzebbre Kérdezte, hogy rendeltek-e ki nekem ügyvédet(mert ez büncselekménynél kötelező) Mondom nem én fogadtam egyet, csak az nem tudott eljönni mert tárgyalása van valami kábszerügyben egy másik megyében. Az intézett maga helyett egy itteni helyi erőt kérdeztem ismeri-e Azt mondja hát persze. Mondtam neki majd mutassa már meg ki az mert én most fogok vele előszőr találkozni( a tárgyalás előtt kb. 10 percel) azongya na éppen most jön a folyosó végén az lesz az Aztán azok nagyon jó baráti hangnemben elcseverésztek egymással Azt mondjuk nem tudtam minek várunk a folyosón már egy fél órája amikor már rég bent kéne lennünk, de mint kiderült éppen egy cigánygyereket nyomtak le letöltendő másfél évre jogerősen Na aztán bementünk. ott nem sok minden volt felolvasták a rendőrségen felvett kihallgatási jegyzőkönyvet, amit még az elöző ügyvédemmel találtunk ki menet közben kisköre felé Vallomást nem kívántam tenni, csak fenntartani az ott leírtakat. utolsó szó jogán még elmondtam a tisztelt bíróságnak, hogy ítélethozatalkor vegyék figyelembe, hogy egy 180 méter széles tiszaszakaszon haladtam ahol semmilyen hajozási forgalom nem volt fellelhető és sem a kisgéphajóm teljesítménye, sem a minimális lehetséges alkohols befojáltágom nem volt arra alkalmas, hogy magamban vagy másban kárt tegyek, vagy valamiben kárt okozzak. Ezért kértem a tsiztelt bírónőt, hogy a lehető legkisebb büntetést szablya ki rám Na amikor vége volt a bohózatnak akkor oda kellett mennem átvenni a személyi kártyámat. Akkor egy viszontlátással elköszöntünk az ügyésszel és a bírónővel De mondom nekik. - azért remélem nem itt lesz a viszontlátás Azon mosolyogtak és mondták, hogy az azért erőssen magán is múlik
Majd még kifelé menet megkérdeztem, hogy az a pad amin ültem azt hívják a vádlotak padjának? Mondja a bírónő igen azt Mondom neki na ma ültem benne pedig benne sem volt a bakancslistámba azon is vigyorogtak aztán becsuktam az ajtót majd várom a csekket
El kell adni
Ennyi baszakodást nem ér az egész
Amúgy tényleg vicces hogy ennyiért baszakodnak
Minden szavaddal egyet kell értsék. Főleg az uccsó mondattal.
Na így már tiszta.Talán azért nem értettem,mert én is pont úgy gondoltam ahogy azt neked a kikötőőrök mondták.
10 alkalommal tudtam elmenni idén Ebből 2 x a járőr igazoltatott egyszer a 406 folyamkilóméter körül és egyszer a 426-osnál. Vízen egyszer ellenőrzött halőr és egyszer Hnp-s. Parton kétszer ellenőriztek azaz 10 alkalombol 6x.
De megkeresem mit írtam szekinek majd bemásolom mert igazából nem titok ez hanem a való

"Lementem szerdán ahogy mondtam is. Az első nap az aranyosi szigetig mentem kb. 10 km-er. Ott lehorgonyoztam, pecáztam és ittam Este grilleztem. a csónak elején Másnap felkeltem átdobálgattam a botjaim, azt unalmamba elkezdtem kitakarítgatni a hajót, közbe sörözgettem csak úgy óvatosan. Aztán elhatároztam, hogy elcsónakázok a füredi étteremig a hídhoz (13 km-er) ott megkajálok, majd tovább megyek a buláti szigetig az még kb. 6 km. Majd ott
t megéjszakázok pecázok tovább, másnap hazamegyek. Nos 11 körül indultam el az aranyosi szigetről. Felhúztam a horgonyokat aszt indultam. Tiszafüred felé csónakáztam kb. két sörrel a gyomromban A füredi rendőrök leintettek örvényesnél. Minden nagyon rendbe volt egész addig amíg a szondát nem kellett megfújni Aztán kivezettek a partra kiraktuk a hajót a kikötőbe, szépen átültem az övékébe. Megy a csónakjuk mint az állat dzzsssíííí nagyon kafa volt. Aztán a kikötőjükbe beültünk a csíkos jetibe, aztán irány a füredi őrs. Ott mefújatták a serest majd 20 perc múlva megint. Az első érték 0,28 a második 0,25 lett. 0,25 a határ. az felett bűncselekmény. Úgyhogy most azzal vádolnak király Most járkálgathatok kihallgatásra meg tárgyalásra. Már fogadtam egy ügyvédet. Ennek a büntetési tétele 2 hónaptól 2 évig terjedő vezetéseltíltás. Pluszbüntetésként 100-500 ezer forintig pénzbírság. Nagyon bízok benne, hogy a következő szezonra visszaadják a jogsit
Tudod szeki úgy indult ez, hogy amikor levittük oda a csónakot idén áprilisban én kérdezősködtem a kikötőőröktől meg a horgászoktól, hogy mi újság a szeszelés fronton, mennyire veszik ezt itt szigorúan. Mindenki egyöntetűen azt mondta, hogy ha nem vagyok olyan részeg, hogy majd kiesek a csónakból, nem ordibálok, hangoskodok, nem jaszkarizok, a kutya nem fog hozzám szólni. Tudja mindenki, hogy a csónakokban szeszelés folyik amíg nincs baj nem törődik ezzel senki. Csak aztán változott a helyzet de én ezt nem tudtam. Valami majom felrongyolt az erőmű duzzasztózsilipjéhez, felkenődött rá talán meg is halt, aztán nemrég örvényesnél ketten haltak meg, most meg megint volt valami baleset a kiskörei nádasnál kiugrattak aszt meghótak.
Valószínű, lebaszták ezeket, hogy nem dolgoznak, most azt belelendültek szondáztatnak mindenkit. hetente kb. 4-5 jogsit vonnak be.
Volt akit 4 sör miatt bilincsbe, szirénázva vittek véreztetni Futótüzként terjedt ennek a híre sajnos hozzám későn érkezett, úgy hogy én is beszoptam Most már lehorgonyzott csónakban sem lehet inni mert azt is ellenőrizhetik. ugyanis ha nem megy a csónak de vizi úton vesztegel részt vesz a forgalomban, azaz ugyanaz mintha vezetted volna Mostmár csak partra kikötve, parton lehet cefrézni
A gátakat is lezárták augusztus végén mindenféle faszságra hivatkozva, szopok vele + 10 km-ert.
igazán bekaphatnák dehát ez van a törvény az törvény"
bazdmeg nem gondoltam hogy ott szoktak ilyet is azt hittem csak azokat ellenőrzik,akik viselkedése valami miatt gyanús ,és ezeknek a körébe Te pont beletartozol Ha tippelnem kellett volna a második variációt se zárom ki
bazmeg megállított a rendőr(szoktak ott ilyet) megszondáztatott azt mán vittek is
vagy mire gondoltál? Hogy a kisköre vizirendészet előtt puszta picsámat a hajóból kitólva ordibáltam hótt csonton utálom az összes rendőrt?
Kérdeztem hogy buktál meg? Nem olvasol,vagy nem akarsz rá válaszolni?
mi ólommal dobáltuk az ilyen köcsögöket
sajna nem volt hármas horog a közelben mert kapott volna azt is
amúgy egy átlag damil 1000-1500ft/150m aztán ha be vagy dobva 80 méterre és összebasszák akkor dobhatod ki az egészet
szóval 2-3ezer bukta + elmenni érte le-fel tekerni
szóval érthető hogy ideges