Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

növekedésnek indult fogazata
Ezt az elkoszonest is viccesnek gondolod
Egy Allah Akbart elsütni nekik és távozás közben közéjük baszni egy gránátot... NA, az nagy poén
Hát pipike... Pedig régen jó arc voltál.
Megrágott az idő vas foga meg a gyerek
pl a dvcs-ben akkor is lehet fogni ha már fagy az oldala, pedig akkor már jó hideg van
nagyon gyors folyású a dvcs amikor a balatonon korcsolyázik a nép akkor még csak a szélső 20-30 centije van vékonyan befagyva
volt amikor olyan hidegbe pergettünk hogy befagyott a spiccgyűrű
olyan 14-15mm lehet a nyél alatt, 30mm a parafa külső része és 300mm +150mm hosszúságban kellene
de lehet csak újra lesz gyűrűzve.....
nézegettem a poliuretán habot is (mint pl a motor ülés "szivacs" de azt nem tudom csiszolni szépen
Vize válogatja,mikor sikeres a csuka pergetés.Nagyobb vizekre inkább jellemző amit írsz,de a kisebbekre nem feltétlenül igaz
Mekkora átmérő amire rá kell dolgoznod?
A mai napig azt hitte
biciklikhez vannak bandázs szalagok azokat néztem csak feltekerve olyan ratyi kinézetű lett
Tekerjél rá pááávertééépet.
Lófaszt,
kicsit horgásszunk, vagyis készüljönk fel rá
van egy régi üvegbotom fel akarom újítani
parafa nyele van de elég ócska
találkozott valaki pecabotra való parafával?
valami kis hengerekból áll a mostani nyél
néztem parafa dugókat de azok nem jók nem elég homogének sok a lyuk bennük
Legjobb lett volna
Annak legalább rekodlistás lenne
Emlékszel mikor benyelte, hogy amit fogott az nem törpehari hanem szürke?
Egyetértek!
Annak már lejárt a szezonja
Ilyenkor már csak elvétve kóborolgat egy-egy
Szeptember-október (még meleg időben) fogtam mindíg a legtöbbet. és hiedelmekkel ellentétben minél jobban hűlt a víz annál jobban fogytak el a csukakapások. Nem csak a kishal tűnik el lelassul az étvágya a ragadozónak is.
Nem véletlen szokták augusztusban rendezni alpáron az országos pergetőt. Volt olyan év amikor 1000 db csukát mértek az augusztusi rekkenő hőségbe
Vége a Kék fénynek? Hétvégén valaki csukázni?
és Te láttad már a Pipit élőben? mert én igen,mit mondjak? BRUTÁLIS
szavazzuk meg
jó nagy feneket kerítettek ennek a pitiáner ügynek én az ittas vezetőket,simán lecsukatnám,min egy hónapra a szondáztatás után rögtön vinném őket a szegedi csillagba,ez a bírósági ceremónia,tiszta idő pocsékolás aki visszaeső azt meg halálra ítélném
szerintem meg ránéztek az ártatlan pofámra azt tudták, hogy ennek következmények nélkül adhatnak irreálisan nagy büntetést
Hát mert neked olyan szerencsétlen formád van.
Emmost itt horgásztopik vagy a kék fény?
nem tom nálunk vidám volt a hangulat
ámátőr...