Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt túl szép dolog tőled!!!!
Hogy mikor? Most a hétvégén volt zx 9es fórumos horgászat Székesfehérváron (asszem kicsit odébb váli völgyön)
Hogy mit fogtunk? 2 dévér egy törpe és szerintem nem én voltam a tettes( legalábbis így rémlik)
Te meg tudod mit érdemelsz? megmondom én neked,SEMMIT Arról csacsogj mikor pecáztál utoljára.és mit fogtál? Te mint a topic vezető egyénisége,csak sumákolsz itt,holott neked kéne vinni a prímet. Szedd össze magad indulj meg valamerre,aztán nyomd a képeket,meg az elbeszéléseket.
visszarepült eredeti életterébe :)
Pedig az ilyen magyar homárból egy jó vesszőkosárnyival elfogadnék Fincsi fehér hús van az ollóiban meg a farkában
ezt a rákot küggyed a dzsiminek meg a lákinak na kb. ennyit érdemelnek
Retúr dob vissza a pics@ba
Áhhh, ma is ki akartam menni, de tuti sokan ünnepelnek kint ..na és a szakadás..de a következő napokban mindent bevetek...:)
Az fasza,és mi marad nekünk?
Csak hogy tudj róla,egy párat már lenyúltam tőletek.
Azért itt már vannak rendes kapófogak
Mert mi nagyon szeressük
És igaz ami igaz!!!! Pipivel téllleg vigyázzzá.
Csak úgy mondom, hogy tisztában legyél egy fontos dologgal. Itt a kishazánkban minden süllő a miénk. Azaz Jimmyé és az enyém. Mostantól szépen 2 kilótól felfelé szépen kifilézve, jégre rakva, attól lefelé egészben konyhakészre tisztítva át kell adjad nekünk.
Köszi a jó tanácsok tömkelegét! :) Hálából egy sárkány :)
"Hol született? Mér' született? Anyja neve 2 példányban..."
Jó úton halacc Egy fórumos jó tanács:Pipifax nevű felhasználótól,tartsd magad távol ha jót akarsz .
halmozottan hátrányos a helyzetünk mert a pecás magában zakkant, épeszű ember nem ül a parton-csónakban órákat napokat annyi pénzért amennyiért le is szopkodnák valami olcsóbb helyen
plusz még a motoros se nagyon épeszű , így tényleg az csoda hogy még szabadon garázdálkodhatunk
székesfehérváron össze tudták volna varrni az izmot még frissiben, igaz nem olcsó de hosszútávon megéri
de gondolom most már mindegy......
kb mint nekem a szalagszakadás
9,1 kg 112cm 28-as csatorna..Jászság Tiszasüly környéke :)
Válaszolva a sok kérdésre a többiek untatása nélkül: most gyakorolgatok... ruha , bukó motor van , tudás tapasztalat jogsi nincs...előtte állok :) Egyelőre hátsó combizom szakadással fekszem...nem is tudtam elkezdeni a rutint :( na és peca sincs...:( Viszont a moci a garázsban :)
Igen ..és tele van kicsikkel is a csatorna- törpe mérettől 40-50 cm ig, jönnek a snecire:)
Szia!
Szép hal,súlya?származási helye?
Te meg ki vagy?honnan jöttél?merre tartasz? A többi kérdést majd legközelebb teszem fel Amúgy ez egy zárt közösség,többeknek zárt osztályon lenne a helye.
Jó étvágyat. Végre egy jó nap!!!
Te álllaaaaat!!!!!! !!
Beterveztem mára egy délutáni csuka pergetést,a délelőttöm ide-oda szaladgálós volt,mondom beugrok a peca bótba,nézek valami csoda műcsalit,had legyen egyel több a ridikülbe,amiknek persze még a tizedét ki se próbáltam Bemegyek mondom a srácnak aki mellesleg elég elismert pergető mester,kellene nekem valami fasza fogós műhal csukára,de olyat adjon ami már letesztelt,és nem ilyen mende-mondás szar.Megbeszéltünk mindent ami számít,a víznek a mélysége,hőfoka,átláthatósága,bevontatási távolság,meg még a tököm tudja mit Adott valami sárga kétrészes,Salmot amivel akkor is lehet fogni ha réten dobálok ja és ez kimondottan csukára lett kitalálva.Na leértem olyan kettő körül,fasza borús idő,persze az a kúrva eső is akkor ered el mikor bepakolva kiérek a vízre A víz olyan zavaros forma,mondom jó lesz ez a sárga veretős csuka mágnes Elkezdek dobálni jó közel a nádfalhoz,kb a huszadik dobásra már akasztok is közelebb hozom,másfeles balin megette a csuka elől Folytatom tovább,eltelik egy félóra,a nádélbe újabb balin,de ez már combosabb olyan hármas körüli,persze a merítő,hozzálakatolva az ülés deszkához ahogy kell megpróbáltam kézzel kivenni el is ment a rákba.Mondom leveszem ezt a sárga csodát,mert jó lenne csukát fogni hiszen,csukázni jöttem Fölakasztottam a legnagyobb Effzett támolygót,próba szerencse.Fél óra alatt kipiszkáltam vele egy kettő kilencvenest,meg egy másfeles csukát Majd utána nézek lehet ez a támolygó meg balinra lett tervezve
Közben kizabál minden keszeg-kárász-kispontyot aztán éhenhal
Volt egy kis tó felénk tök szép kárszok voltak benne keszeg ponty stbstb
Alig volt telepítés mégis volt hal bőven
Aztán valami nagyeszű kitalálta a harcsát
Aztán szinte ló@ se maradt a vízben jöttek a 30 pontyos engedélyek stbstb
Aztán jó sok év múlva rájöttek hogy ez nem fasza...
Most már aki nagyot fog ingyenengedélyt kap, korlátlanul fogható, harcsafogó verseny is volt stbstb
És kezd a tó magához térni
Épp nemrég fogott asszony keresztapja egy 63 kilósat kukoricával...