Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyenkor télllleg lassan mozognak., de mozognak. Keresik a fehérjét és ha megtalálják bezabálnak. Érdemes gyorsan emészthető fehérjedús etetőanyagot használni. Ha odaáll akkor ott is marad. Lehet aprítani közülük szép számmal.
A szomszédom már most kezdi idomítani a szárcsákat. Azt mondja elsőre szépen lassan elmondja nekik, hogy húzzanak a picsába! Másodikra fejbe lövi őket. Pont tegnap láttam, egy biztosan nem hallgatott az első szóra. R.I.P!
Ez azért van, mert szakmailag hozzáértő, Balatont szerető ember kezében van az irányítás.
éjjel nem aktívak, meg amúgy is alig van
elég sok halat szokott fogni, ha más nem is fog neki mindig összejön
a kacsák meg már full kövérek a környéken
aktív bizony, mert megszámolja hány bojli maradt meg másnap reggelre a vízbe
Eteeeeeeeet?Akkor ő tényleg nagyon aktív.
Ő lehet, hogy aktí én meg okos Hosszú évek tapasztalata azt mondja április közepe előtt fölösleges fagyoskodni a vízpartonazért a legfeljebb két nyamvadt returnért
Mi inkább zoltán napoztunk pénteken a meleg szobában Az viszont olyan jól sikerült, hogy még most sem hevertem ki teljesen Remélem a következő nagy ivás csak nyáron a szülinapomon lesz
ma beszéltem egy ismerőssel aki 1000x aktívabb pecás mint én , azt mondja nagyon állnak még a pontyok
etet 2 hete de eddig semmi eredmény az etetés is alig fogy el
Hogy rábukott a csecsre!
1x kell megvenni a cserepet utána ezer évig tart
az eldobható sokkal drágább
Burzsuj! Van tányérod?Én eldob6ó műanyagot használok...
látszik hogy ti gazdagok vagytok vazzeg
nálunk ki van nyalva a tányér nincs zsír rajta semmi, még 1 kalóriát se hagyunk a tányéron
Nekem egyszer volt, hogy a mosogató kifolyó eldugult csontra. kb. 3 méter megy a fordítóaknáig. Na onnan próbáltam csőgörénnyel megpiszkálni. Hát mintha betonfalba ütközött volna Nekiáltam vasdornival, kalapáccsal, magasnyomású mosóval. Egy órán keresztül ütöttem, vertem, mosattam. Szinte megkövesedett ,fehér szappanszerű anyag volt a ludas.Legalább egy méter hosszan fel volt rakódva. Jó 5-8 cm-is darabokban tudtam kipiszkálni Szerintem a zsiradék és a mosószer összeállásából keletkezhetett
Nem tudom mit fizetett volna érte egy ásványgyűjtő, hogy betegye a gyűjteményébe
vakolatra emlékeztető
Én se nagyon hittem el, amíg nem láttam Nem is az a klasszikus vizkö volt,hanem olyan félig megkötött vakolatra hasonló szar.Gyanítom hogy a mosógép elmenő vizéből csapódott le és tapadt a cső falára.Mert ugye mint tudjuk a por alakú mosóporokban kb 30% haszontalan töltőanyag van,amiknek a mosáshoz nincs semmi közük,Lehet hogy még fehér cementet is kevernek bele
110-es szarócső elvízkövesedett 4 cm átmérőre????
És ezt elhitték
Nekem már fizettek villámkárra minden szó nélkül {os40 igaz én nem simliskedtem. Egyébként az ötlet, mint azt a filmek elején is sokszor olvashatjuk: IGAZ TÖRTÉNET ALAPJÁN fogalmazódott meg
Ahogy azt hiszed... Egy ismerősömnek a TV-be belecsapott a villám...pontosabban a központi antennába és azon keresztül a készülékbe... Mind1 is,szóval összeégett,mint a hús a grillsütőben A biztosító erre azt mondta,hogy ez nem közvetlen,hanem "közvetett" villámcsapás,szóval erre ők nem fizetnek... Egy másik történet:Anyáméknál az esőzések miatt pár éve beomlott egy kőfal. A kárszakértő még csak a kapuban volt,nem is látta a beomlást....mikor csendben felajánlotta,hogy 60ezret kapnak,de abból 20 az övé.... Aztán ebben maradtak....
KÖBE? Én eddig csak rosszat halottam róluk,egy előnyük viszont van, olcsók. Ilyen esetekben hívni kell egy számlaképes kivitelezőt,kérni kell a helyreállításra egy tételes árajánlatot,amiben még a takarítás is szerepel,aztán oda kell baszni az orruk alá.Nekem is volt már két hasonló káreseményem,szintén vizes esetek.Legutóbb ki kellet cserélnem az egyik szinten a 110-es függőleges lefolyót,mert úgy elvízkövesedett hogy kb 4 centire leszűkült a keresztmetszete. Szétbombáztam, bejelentettem,felhívott a kárszakértő mondta csináljak pár fotót róla aztán nyugodtan állítsam helyre.Kijött,elővette az egységáras műszaki táblázatait,és szépen kiszorozta amit mondtam neki,még a sitt elszállítására is volt neki km egységár.80 valahány ezerre jött ki amit szépen ki is fizettek,én meg kb egy tizesből megcsináltam.Ha szaroznak veled,szerezz be egy nagyértékű rossz tv-t vagy valamilyen drága elektromos háztartási cuccot,akér többet is adj neki plusszba egy kis túlfeszültséget,várd meg az első vihart amikor faszán villámlik aztán fizettesd ki velük.
az enyém? az asszony lassan válni akar mert azt mondja már elmúlt 40 aztán nem baszogassam örökké....pedig tökre vissza vagyok fogva
múltkor egy kicsit megkergettem aztán már ment a panaszkodás
de bevásárlok egy marék kamagrát aztán megcsinálom reggel-este hátha hazaköltözik az anyjához
ezért nem kötöttem semmi szarságra biztosítást se üvegkár se a tököm tudja mi, mert kurvára nincs értelme
15 éve lakunk itt eddig egy üveg se tört el ami nem pohár, egy ajtó sarkán pattant el csak az üveg mert odabasztam egy zártszelvénnyel, kb 2-3000ft lenne ennyit egy évben levesznek az üvegkárra
max akkor kapok fizetést ha leég a picsába az egész amire kb semmi esély mert egy beton hegy a ház....
amúgy ez a köbe mi a fasz? már a neve is gáz