Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is meglepődtem, de majd pihenek a jövő héten akkor délutános műszak lesz
ennek a fele szokott összejönni általában, de most valami napvihar lehetett
amúgy 40+ évesen a csúcs a 24 óra alatt 3, 20 évesen ez ment pár óra alatt is, szinte mint a vadnyugati gyorstüzelők
ezt hozza a stresszmentes munkahely
ilyen nyamvadt kárász keszegeket amit te fox ott azt a tiszán is meg lehet fogni
Na olyanokkal azt pláne nem küzködnék
Egyenlőre otthon nem vagyok dobogós
Szeretem ezeket a nagy dumákat heti 6x mi? egy hónap alatt sem állna fel annyiszor, ha minden második alkalommal elkötnéd sem
Maradjunk a realitásnál 20 év házasság után otthon a heti egy már ezüstérem
ebből arra következtetek, hogy vered rendesen
Van aki csak úgy ért a szóból, ezért nem lehet neheztelni senkire
A kép az utolsó nap reggelét ábrázolhatja az ásványvízből ítélve
hát pont azt pofázom, ha egyedül megyek semmit nem kell cuccolnom, minden benne van hagyva a kenuban
Néhány dolog van csak amire marhára kell figyelni:
1 cigaretta: eleinte, úgy csináltam, hogy hagytam a ladikba egy csikkal, aztán abból szívogattam. Későbbiekben volt, hogy nem vittem magammal, mert mondom, úgyis lenni kell még ott 4-5 doboznak. A pofáraeseés meg akkor jött mikor kint horgonyoztam éccaka a tó kib@szott kellős közepén, azt a maradék 5-6 sörömhöz nem jutott cigaretta
Azt mostmár szándékosan nem hagyok lent így tudom, hogy állandó kötelező kellék. A normáját meg úgy számolom ki, hogy minden napra 2 doboz+egy doboz
Így jártam a pálinkával is. Minek vigyek van még a csónakba Aztán mikor felfújt a sör estére azt bele szerettem volna gyorsítani, nem találtam, csak üres göngyöleget.
A sör az meg tök mindegy azt úgyis hűtötten viszem minden alkalommal Inkább egy kanna benzinem maradjon otthon mint a sör
20évest persze, öregasszonyt már nem egyszerű
Na és? Nappal is lehet dugni.....
evvel vigyázni kell, a héten megmocskoltam 6x aztán már kicsit tart tőlem......azt mondta ma a nappaliban alszik
Na ezért mondtam, hogy össze vissza beszél! Ki az a hülye aki ennyit cuccol a semmire? Csak a Pipi lehet baszki.
Azért a nagy Dunát és az RSD-t nem nevezném olyan víznek Te fasz!
Egy félistenként néz rám Te állat!!! Merne máshogyan? Kurva bika vagyok.
szerintem a fiatalabb lányok most se isznak sokkal többet mint régen csak a fiatalabb fiúk isznak jóval kevesebbet emiatt tűnik olyannak hogy nagyon ivósak a kismuffok
de gondolj bele hogy milyen szar lehet a fiatal lányoknak, mert a korabeli fiúk inkább a számítógépet nyomkodják mint őket aztán persze hogy egy kicsit bevadulnak
munkatársam 20 éves barátnőjének is keseregnek az osztálytársai és barátnői hogy 30 év alatt alig találnak olyan kanokat akiket életvitelszerűen érdekel a pina
az ősi gének alapján az ivászat meg férfias napjainkban meg egyre inkább nőies
a horgászatot valamiért jobban tolerálják a nők
pl ha motorozni megyek több napra mindig van egy kis duzzogás, ha pecázni akkor nem
lehet hogy ez ismét az ősi gének miatt van aztán a vadászat-halászat munkának számít, még akkor is ha utána 3 nap kell hogy a rendszer egyenesbe jöjjön
Nagyon sok a "ha" Nem értem : alibiből jársz pecázni,utálod a cuccolást,meg még azt is leszarod hogy fox-e halat vagy nem,mi a faszért cipeled magaddal a sok horgász holmit? Add el az összeset,vegyél egy zsebpecát,tűzd bele a csikzsebbe,max vegyél egy doboz csontit,hogy az asszony bekajálja ezt a horgász kamut,aztán indulhacc a tó,vagy folyó partra.Kicsit túlbonyolítod ennek a kéthetenkénti két szabadnapnak az eltöltését,sztem sokkal egyszerűbb lenne ha kivennéd a horgászatot a programból,és beiratkoznál valami ivós,kajálós, szakkörbe.
Baszod én is el tudok menni olyan helyre(helyekre) horgászni ahol néhány óra alatt nagyobb halat fogok mint amekorra fasz vagy
Meg aztán szeretem én is a családot meg minden, télen jáccóházba hordom Őket, nyáron strandra, kirándulni, de nekem is jár két hetente két nap ami csak az enyém
Mer megb@szta a jóisten ha nem Ekkor beleülök a rocsóba azt gyí Ha kedvem van megálok egy part menti étteremnél zabálni, ha akarok éjszaka grilezek+iszok
Halat azt vagy fogok vagy nem (ott általában nem ahogy más sem) meg pont telibesz@rom meg amúgy is visszaengedném. A fényképet is amit csinálnék róla, ha fognék, legfeljebb ezen a fórumon tudnám mutogatni mert egyébként meg nem volna kinek akkor miért feszítsem magam túl, ha lazítani is lehet
Már csak arra lennék kíváncsi,hogy az asszony az utolsó mondatot hogy fogalmazná meg fordított esetben....?
Össze vissza beszélsz Te állat!
Nem kell, hogy 2 napot pecázzak, mert pár óra alatt is fogok halat. Ha annyi idő alatt nem jön akkor húzok haza. Miért menekülnék otthonról? Az asszony jól néz ki, a gyereket imádom.
Sajnos nem csak lehetőség, hanem KELL beszélni
Nem kérlek az az a része amivel dugás után akár még beszélgetni is lehet.
Még most is röhögök....
Se nem iszol, se nem pakolsz, se nem táborozol, nem is maradsz néhány óránál tovább te mi a fasznak jársz?
Más családos ember örül, ha megpattanhat otthonról 2 napra Halat meg fogjon akinek két anyja van Rendes embernél a HORGÁSZAT, mint szó az csak egy alibi a tivornyára hasonlatként a NŐ megfogalmazása jutott most eszembe Az is csak pina körül a dísz
Ini Az én novelláimat az ÉLET írja