Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tehetek mást? Legalább 40 kiló a súlykülönbség,kettőnk között, az Ő javára.
Te most lájkoltad Lucky-t?
Eszembe se jutna,nem vagyok én olyan bátor mint a Pipi.
Na talán ezen még én is röhögtem volna annak ellenére, hogy nem bírja a gyomrom ezeket a véres jeleneteket
Ezért is fontos a tűűűhegyes horog használata!!!
Ne kóóóstóóóógasssáááá Jimmy mester!!! Rappala 3-as horog csumára bent a bal kezem matató ujjába. A másik 3-as meg egy 32 centis csuka szájában!! Olyan vergődést bemutatott eközben, hogy rögtön 70 centisre tapostam!!
az ív miatt nem akart kibújni
befelé sokkal könyebben megy
Viszont a horgot nem élesítette meg rendesen.... Vagy túl vastag a bőre...
ne legyé má ilyen beszari
nem merem
nézd meg, tök vicces
a csávó tuti valami tudatmódosító cuccot szívott
bennem ilyen vékony volt, még a giliszta is rajta mozgott amikor a combomba ment
ez a fajta egész jól átment a bőrön még a fülét se vágtam le
kis szöszi már lőhető korban van
Na ez már rendes jég
Arra lennék kíváncsi, hogy azt a 60x80x80-as lukat mivel ásták ki
kár volt ezt a videót ini reggel óta keresned, hogy én nem kattintok rá az biztos (nem bírom a horrort)
Akinek még nem volt horog a testibe el se hiszi mennyire gáz.A videó jól érzékelteti,hogy nem olyan egyszerű hogy csak,átszúrom,meg kihúzom meg bla bla bla.Engem is fogott már meg egy vékonyhusú 10-es a tenyeremnél,úgy hogy csak a lapka láccott ki.Próbáltam én is ezt az átbujtatós módszert,aztán arra jutottam,hogy megfogtam fogóval aztán kitéptem a picsába.Persze ekkora méretnél mint ami a filmen van,nem választanám ezt a módszert.
Nem is ezt akartam belinkelni hanem ezt
http://youtu.be/6pr80O5UdIE
Hát akkó csak mennyé Pipi,használd ki a jóidőt! Amikor még nem nőtt be a fejem lágya,én is voltam párszor,de simán felejthető élményt jelentettek számomra ezek a pecák.Úgyhogy a gondolatától is fázni kezd a kezem-lábam.Akkor jó a lékpeca ha jó vastag már a jég,állítólag a jég vastagsága,egyenesen arányos a kifogott csukák hosszával,ezt vedd figyelembe. Én majd akkor megyek ha az egész Balaton egy nagy összefüggő lék lesz
http://youtu.be/JA17QV2Lq8I
Fenét, már csak nosztalgiázik....
"Éhes disznó makkal álmodik!"
ledcsík aztán nincs sérülés...... ráadásul még áramot is spórolsz vele amit meleg fehérnek mondanak annak egész szem barát színe van
amióta vettem fasza kemény szivacsot a kanapéba azóta nagyon jól elvagyok rajta mindenféle sérülés nélkül
Láttam mán illyet..... De ez konkrétan egy olyan gyűrű volt,ami a képen látható lámpákat tartja,és ezeket kézzel szoktam kipattintani.
A lakásomban 38ilyen van...szóval még eddig egész jó hatásfokkal szereltem....
Zéger fogót nem próbáltad még?
Néha azt hittem,hogy a körme alá is bemegy.... Én is szoktam hasonló kis műtéteket elvégezni magamon...Aztán 1kis arcszesz fertőtlenítőnek és szigetelőszalag kötszer helyett... Legutóbb egy zégergyűrű vége szúrta át a hüvelykujjam,a köröm belseje állította meg... De hát az emberi test elég sérülékeny...
Jó lenne szakáll nélküli horog Én szakáll nélkülivel horgászok hogy kíméljem a halakat , de a felvételt nézve ha így járnék akkor magamat is ,