Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan vagy má Te is mint a Pipi? Rajtatok nem lehet kiigazodni.Egyszer érdekel benneteket,hogy van-e hal egyszer meg nem.Én 6 éves korom óta pecázok,74 óta minden évben kiváltottam az éves engedélyt,kivétel azt a 2 évet amikor a seregben nyaraltam Soha nem indultam,és nem is indulok el úgy pecázni hogy nem érdekel,hogy fogok-e halat,vagy nem.Ha nem akarok fogni,akkor nem megyek pecázni Persze ez nem azt jelenti,hogy nem érzem jól magamat a vizen,ha nem sikerül fognom,vagy esetleg szétvetne az ideg miatta.
Természetesen megértem azokat is akik ezt máshogy gondolják mint én,csak legyenek egy kicsit következetesek
Nálunk reggel 9 fok volt, ez már az éjszakai pecára is jó hőfok.
Én még mindig nem döntöttem el hová váltsak engedélyt, messzire menni lusta vagyok közel meg nincs hal.
Az éves állami szarokat jövő héten terveztem kiváltani
El bizony. De még később volt az tuti.
ezt lőni szokták vazze !
mikor voltun tavaly először? Elfelejtettem megnézni a fogásiban,mielőtt leadtam
Jujjjjj de szép víz! Mán megvan az engedélyem áááám! Olyantot vettem, hogy még a bermudákra is jó.
a halak nem szoktak fázni be kell szürni egy kis spurit a vízbe és élénkek lesznek
Alakul a pálya,de a víz hőfoka még csak Sirillás
meg lehet azt is unni......sőt bármit meg lehet unni.....

kiskölök korom óta pecázok bambusznád+u alakra hajlított drót(ez volt az orsó) drótból tekert gyűrűsorral(minden sk megoldás már 10 évesen ezermester voltam).....
12 évesen kaptam az első "igazi" pecabotot
utána jött a szimós korszak hugyálni a trágyadomb nellé is avval jártam, a sok motorozás és szerelés miatt a peca kissé háttérbe szorult
katonaság után mélyebben belevetettem magam a muff hajtásba amire a szimó már nem volt alkalmas így be lett tolva a fáskamrába egy ideig
itt ismét jobban előtérbe jött a peca, volt egy kis tó oda sűrűn jártam meg a kígyósra(kiskunsági öntőző főcsatorna), aztán a kígyóst végül hanyagoltam mert tól sok volt a macera, kb ezidőtájt jött be a többnapos balatoni lazulós peca
meglett a puja 4-5 évesen motorozni akart, ekkor kikerúlt a szimó a fáskamrából a kb 10 éves pihenésből és újra jött a mororozás aztán ahogy nőtt a gyerek úgy kellett mindig nagyobb motort beszerezni a szimó helyett
a végén megunta a gyerek a motorozást, lett rendszámos motor majd rákaptam az edélyi túrákra, peca ismét hanyagolva, itt volt egy kis szünet az évi balatoni lazulásban is
most ismét meguntam a motorozást(inkább egészségügyi okok miatt de jobban hangzik hogy meguntam) aztán ismét bejött a peca, bár most csak a dvcs lesz a terítéken, közel van, nem kell cuccolni stb, a hal meg olyan hogy annyira nem érdekel,plusz a balatoni tervek....ami múlt évban nagy tervek voltak csak haver már kicsit viszakozik.....az egy hetes turné is lehet csak 3 napos lesz.... egyedől meg nincs kedvem sokat menni
Na, az már gond....
Azért, mert már a motorozás sem érdekel
Ja, ezeknek a bor már nem kell csak a kóla
1-2 csík és megvan az orál...
ne fest az ördögöt a falra,van velük bajom,nem kevés
ezek má asse tuggyák mi az a bororskóla
Indul a szezon!
régen is ittak csak lehet nem volt ennyi ko belőle
hajdanán is úgy ment a dolog hogy 2-3 boroskóla után lett meg a hozzáférési kód az alsóneműbe
Hát én azt látom hogy sokkal többet isznak,mint ezelőtt 20 évvel,akkoriban a discokban jóval több részeg faszi volt mint csaj.mára már egyenlőek lettek az arányok.
Beleöntöttél ebbe a pecázásba több millát,botok,orsók,hajó,évente jegyek,plusz százezer feletti ittas vezetési bírság,szintén évente Miért pont ezt a hobbit nyomod amikor nem is érdekel a hal? Ezt a sok lóvét,mind elihattad volna,ha helyette pl.veszel egy távcsövet,egy hátizsákot,meg egy sátrat,aztán elhúzol valami víz mellé,2 napra,és sörözés meg grillezés közben megfigyelhetnéd a vizimadarak szokásait.
Pár éve egy motoros találkozón este 2koncert között láttuk,hogy egy fiatal srác mosdatni akarja a csajt egy nyomós kútnál,mert teljesen kiütötte magát... Na,segítettünk neki,mert nem tudta egyszerre a kutat is kezelni,meg tartani a részeg ribancot... Aztán mikor egy kissé magához tért,minden áron engem akart ölelgetni,mert azt hitte,hogy velem jött....
Mondtam is a gyereknek,hogy ezzel a nővel megalapoz6od a jövődet!
itatni kell őket utána megnyugodnak
Ez jó! Nálam annyi a különbség,hogy a fiatal lányok komolytalan,fércbukos stílusát 5percig se tudom elviselni... Így maradnak az érettebbek....
A fiatal lányokhoz én már túl kényelmes és lusta vagyok, viszont nem véletlenül kezdtem el 4 éve motorozni.
Csak aztán még haza is kell érni.... Komolyra fordítva...én 27év után váltam el. Meguntam a társas magányt... Most 17.-én volt az 1éves évforduló,bontottam is egy italt.... Annyi,hogy másik lakásba költöztem,a szex meg kb.maradt ugyanolyan.... Csak most már legális....
A heti egy még 29 év házasság után is megy....