Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak már így 66 évesen az én kukacom nem a régi sajnos !
Az a régi shakespeare kurva fasza
Persze nem egy távdobó orsó
Nagyon tuti féke van, az áttétele is használható, harcsázni jó. Ingyen senkinek se adom oda. Akinek ingyen orsó kell annak tudok adni kínaikat, bár egyet múlt héten dobtam ki a kukába
A padlás nekem egybe van, a garázzsal tárlókkal mindennel, csak felül
A lakótér kb 80nm 1 nappali+2 fél azoba , fent lett volna a többi csak elfogyott a pénz, plusz a további gyerekek is elakadtak
Aztán lett egy kurva nagy padlás.... teli kacatokkal...látod még a dam orsó doboza is megvan
járjál el a dam kuvikkal évi 80 napot pecázni azt majd nem is lesz olyan fasza (ezt én igazolom)
Amennyit te horgászol úgy a műanyagfogaskerekes orsók sem mennek tönkre soha
na kb. ugyanannyit ér a sekszpír is mint a riobi
Baszod, ha csak a padlás 200 m2 nállatok akkor mekkora az egész pecó
holnap még túrok a padláson, kb fél naprendszer anyaga van besűrítve 200négyzetméterbe
ha nem lesz meg az újabb, akkor megnézem a silstar fékét és ha tuti akkor megkapod a shakespeare orsót(találd ki mit ér neked )
a ryobi ingyenes hiszen nem működőképes
Pipifax Teljesen igazad van, és nem pénz hiány inkább az egyszerűség keresése nehéz lenne elmagyarázni. Ini a sakespear érdekel ha eladod de még lehet a ryobi is háta tudok kezdeni vele valamit más nem kiteszem a falra.
20+ éve vehettem a dam quick orsóim(mai napig faszák) ekkor kb 80 ezer volt a mávos fizetésem, meg tudnám keresni de sok értelme nem lenne
ekkor az orsó volt szűk 10 ezer a kétrészes kettner botom meg 4 (utolsó botot sógor vette meg a boltból 2500ért)
szóval azért nem volt annyira durva az ár különbözet
múlt évben 90 felé volt a 2db 4 méteres c1 meg a 2 nagy longbow a fizetésem meg átlagban 130
igaz a múltévi szett sokkal komolyabb mint a 20évvel ezelőtti, de azért ez is minimál kategória
Ha csak így egynapozgatni jártok nem kell egy autónyi cucc Azt pláne csukázáshoz nem
Öreg szar kacatokkal meg mit szégyenkezel Azok egy hajítófát sem érnek legfeljebb a gyűjtő elfogadja, ha hozzávágják ingyen.
Mindíg fel kell vázolni mit szeretnél. ha a cél, hogy a haverokkal néhányszor egy évben elmenni pecázni akkor szerintem érdemes minimális pénzt belefektetni az eszközökbe.
Nem úgy van ez már mint 20 éve, hogy van néhány bot meg orsó azt két orsót egyhavi fizetésből lehetett mevenni anno. Elég széles a paletta, győzze az ember megnézegetni negyedét annak amit kínálnak és hozzávetőleg már nem is drága a fizetéseket tekintve. 6-7 ezer forintért lehet jó minőségű horgászbotot venni. Ugyanennyiért orsót is hozzá. Veszel egy ládát ólmokkal, kapásjelzőkkel, fogóval, ollóval, úszóval, meg egy csomó biz-basszal. veszel még négy leszúrós bottartót azt csá. Szákok, úgyis lesznek a haveroknál, az egész cuccod elfér a kezedbe. Ezt mindösszesen 50000 Ft-ért. és ennyi pénzért van egy elfogadható felszerelésed.(egyszer kell megvenni 10 évre) Azt nem kell kínlódni az ezeréves kotvány szarokkal.
Persze, ha neked ennyit nem ér meg akkor szerintem hagyd a csába az egészet. Azért ne menjél, hogy vérré cikizzenek a haverjaid.
Ha meg annyira retrózni akarsz akkor horgot sem vegyél, hanem hajlítsál gombostűből ahogy édesapámég gyerekkorukba. Úszót is lehet parafadugóból meg lúdtollból csinálni. De ez csak a saját véleményem
ilyen vót
Így utólag visszaemlékezve voltak nekem is ilyen szilsztár orsóim is Már, hogy ezek is úgy voltak, hogy a kécskei nyaralóból vagy 15 évesen előbányásztam fater rég nem használt horgászcuccát. Volt néhány bot rajta néhány orsóval. Azokkal kezdtem el a horgászatot lassan 30 éve. 2 szilsztár egy sekszpír, meg egy dam qvik. Az lehetett a legújabb annó a többi közül. A sekszpírt viszonylag sokáig használtam a többi fabatkát sem ért nekem. Azt sajnáltam is amikor kiesett a kezemből De egyszer minden véget ér
Hát szegéy ryobi meghalt.... kiesett a zsebemböl és lepattant a dobmozgató tengelyen lévő műanyag egy része
Ezt leszámírtva hibátlan
A legrégebbi shakespeare megvan, az újabb nincs, most agyalok hol lehet....
Ellenben akadt egy silstar ami még nem kínai ez is vagy 25+ éves
Amíg nincs meg a,másik shakespeare addig nem tudom melyik marad meg, bár ha a silstar féke jó lesz is jó nekem az üvegbotos harcsázóra
A többi kacatra nem volt energiám ilyen haláleset után
a többiek vérbeli komoly horgászok engem leszámítva én csak szeretek eljárni néha. az én felszerelésem ára az ó székük árát nem bukná. de attól függetlenül néha én is szerencsével járok. Lusta vagyok egy autonyi cuccot kivinni meg feleslegesnek tartom.De mint írtam vevő vagyok minden régi felszerelésre és beszámolok majd az eredményekről. Bár 3 hete mindenki csukázott és nem fogtak semmit én kishalaztam és sikerült partra venni 2db 40cm-es csukát amit vissza is engedtem sima 18as zsinor ha jól emlékszem 1.5g úszó 5 m-es bolonyai bot kishalazó horog és szépen akadt.
Asszem nekem mindkettő van. De már csak megnézem holnap. A ryobi biztos, de neptun szerintem a másik boton lévő. Még általánosba jártam mikor kaptam,meg vettem a két botot. Aztán vagy 25-30 éve a padláson pihen.
Nekem volt neptun orsóm még általános iskolás voltam
Akkoriban nagyonfasza cucc volt, porcelán zsinórvezető extra is volt
Minden okuk meg is lesz rá Persze ha a tüskevárat forgatjátok akkor oké
Vigyél még magaddal egy mpo orsót is ami akkor is racsnizik amikor kifelé tekeret a cájgot Az még figyelem felkeltőbb
ettől a ryobi sokkal faszább cucc
én egy ragasztott nádbotot vennék régi tárló orsóval, de csak dísznek a falra
persze ha nem volna asszony a házban mert az idegbeteg lenne, és meg kellene utána vernem párszor, és az nagyon fárasztó dolog
kurvára nem volt időm a padláson kotorászni, mert világítás nincs
de kiírtam egy lapra hogy szedjem össze a kacatokat, jövő hét elején meglesz
szerintem sokkal nagyobb élmény velük a horgászat, és a gyerekkoromat idézi amikor még tényleg csak azért ment az ember és nem vitt egy utánfutó cuccot magával, bár nem mindegyiket használom. jövöre van tervezve egy dunai horgászat és csak régi cuccot viszek,valószínű két napig csak röhögnek majd a többiek. az egyik kedvenc
nekem is volt egy sekszpír szigma orsóm, örök elnyűhetetlen darabnak tűnt aztá egyszer kiesett a vízparton a kezemből, pont az agyagbaágyazódott téglára
Megkörbült a dobtengely Ki kellett volna centíroztatnom, de nem foglalkoztam vele Kidobtam a p.csába
Amúgy bőrkorongos elsőfékes volt
hétvégén ráérek és körbefotózok mindent.
aztán megaludunk
amúgy a vatera is teli van ilyen régi cuccokkal
Ha esetleg eladod akkor kérhetek képet meg egy árat mire gondolsz? Laszlonagy926kukacgmail.com köszönöm
van egy csomó 30+ éves cuccom
van egy olyan shakespeare orsóm ami szerintem majdnem olyan idős mint én és olyan féke van hogy a gagyi kínaiaknak új korukban nincs olyan, meg van egy kicsit fiatalabb is és az is tuti
még egy ilyen kacatom is van: http://p2.vatera.hu/photos/67/7a/1979_2_big.jpg?v2
evvel még pecáztam 6-7 éve a kikőtői dokkban
de van made in cccp villantóim is
egy üvegbotom is van fel kellene gyűrűzni és ideális harcsafogó bot lenne belőle, egy vödör vizet simán felemel olyan bitang, kb egy éve tettem is ide egy képet róla
Az már érdekelne 30 évnél öregebb, nincsen benne különleges egyszerűen tetszik. Bár vízparton furán néznek és legalább elkerülnek
Igen, dísznek is jó lenne mert a ház is régi, meg használni is szeretném. Rám tört a retro