Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Elnézést hogy belevau.Egyik ismerösöm másodálásban autolámpapolirozással és autokozmetikával foglalkozik.100%-ban tisztán.Otz tart hogy felhagy a föálásával mert másodálásban másfélszer több pénzt szed össze mint a föalásában..Másfél év alat meglett a népes fix megrendelököre.Még egy kereskedö is hozzá viszi az autokat lámpapolirozásra!
kata-val az a baj, hogy elég bosszantó amikor kis forgalom mellett a kevés nyereségedért is tartják a markukat.
Ugyan ez.
Meg ha van is. Minimum 2 napig nincs kocsim.
Na meg annyit dolgoztam már szerelők után, hogy megspórolok inkább magamnak egy utat, és egyből megcsinálom jóra
Biztos van jó szerelő is, de valljuk be, én sokkal inkább motivált vagyok abban hogy tökéletes munkát végezzek magamnak, akár időveszteséggel is.
hát az életben nem csak azok szopnak, akik akarják is valamennyire
Én már 3x újítottam meg de most éppen ez érvényes az unijjó szerint.
szerencsére már a jogsim kuka így még véletlen se tudok elmenni
menj el targoncasnak
előszök ki kellene puhatolni milyen feltételei vannak, mert nem akarok full feketén csinálni semmit sem, ez a kata olyan bagatell összeg hogy ennyiért kár kockáztatni
ha a feltételeket tudom teljesíteni, vagy kicsi ráfordítással tudom teljesíteni akkor belevágok
voltam kb 10 munkakört megnézni az elmúlt pár héten, hát az nem igaz hogy dolgozókat keresnek
mindenhová biorobot kell max 60 IQ és csak azt tudja amiért ott van, és még véletlen se gondolkozzon
igazándiból ez lazább munkahely mellett kellene kezdeni, akkor a befizetetndő is olcsóbb és eleinte biztos nehezen jön össze a nép
csak tervek vannak de abból sok és elég változatos
Nagyon helyes ne add fel, csak arra figyelj ne kelljen térdelned más cipőjére!
Én már többször álltam saját lábra, de mindig kirúgták alólam, most más lábára igyekszek állni és ha az kidől akkor majd átugrok egy másik más lábára.
Mellékállásban tervezed csinálni, vagy egyetlen munkaként?
(Én világéletemben gyáva voltam megpróbálni "saját lábra állni")
Takarítás meg ilyenek
Autófényező - referencia munkával?
Mivel csak autó kozmetika tevékenységi körrel tudok vállalkozni így az olaj csere már egy fontos műszaki munka
Ja, amúgy nyugdíjas katonatiszt (eredeti szakmája viszont autószerelő volt).
Ez a kisöreg meg gyakorlatilag olajcseréből él: telefonon kérek egy időpontot tőle, 20 perc alatt végez és nem kentem össze a kezemet, ráadásul 2 utcányira van. Mást nem bíznék rá, de még soha egy csavart nem szakított bele, soha egy menetet nem tett tönkre, a réz tömítő alátét meg benne van a 2000,- forintjában.
Típus függő a szopás mértéke, de értelek, engem pont a szerelők tanítottak meg sokmindenre..mármint, most nem érek rá, hívjuk egymást, fáj a hajam..na bazz, akkor lecserélem én Felénk sajna alkatrészcserélők laknak leginkább, még egy tisztességes kontár, vagy kókler sincs
Ne röhögj, az autóimban 30 éve én is cseréltetem az olajat: aknám, rendes garázsom nincs, az anyagot én viszem, az ismerős "olcsó szerelő" jelenleg 2000-et kér érte. Tudod mikor fogom szopatni magamat a földön fetrengéssel a kocsi alatt, meg a fáradtolaj leadással...
Ne is mond ..tényleg olajcserét is vállalsz?
fel kell szerelkeznem pár "normálisabb" de nem túl drága cuccal mert lehet elkezdek ezt-azt javítgatni, komolyan mondom olyan szakember hiány van hogy az ilyen hozzám hasonó sufni mesterekhez is pár hónap alatt több hetes várakozási lista alakulna ki
csak kocsi olajcseréből össze tudnék szedni szerintem havi 20-30 ezeret.....annyi béna pöcsnek van kocsija
a fúrókat használom sűrűbben abból többségében neoboss4040 van azért a 4es is 2ezer körüli összeg nincs is addig baj vele amíg a fúrógép nem megy maxigázon nyomaték szabályzás nélkül
a menetvágyó mint írtam néha-néha kell, van is mindenféle méretben de mindhez más hajtószár kellene és ez hiányos meg elfoglal egy dobozt
pont ezért kérdeztem kinek van tapasztalata erről a "félgagyi" szettről
legnagyobb megterhelés kb annyi hogy pár 8.8as csavaron tovább kell a menetet metszeni 0,5-1 centit
többségében a nem végigmenetes amikor csapként funkcionál akkor vannak néha kisebb-nagyobb módosítások
és az hogy tőlem 100+km mi kapható nem hoz lázba többe lenne az útiköltség mint a szerszám, 100 ezrekért meg nem akarok vásárolni mert akkor kb tökmindegy hogy az utazás mennyi
régen kecskeméten is volt sok értékes holmi a gagyi piacon, börzéken is néha vannak szerszámok jó árban, csak mostanában nem jutok el sehová sem
Szia Ini
Ahogy irod viszonylag surun hasznalod, en nem vennek bocs a kifejezesert, ilyen gagyi szetteket!
Ha normalisat veszel akkor darabja kb 2-2.5khuf. 20korul mar van normalis szet. Na azzal nem fogsz kinlodni kicsit durvabb anyagnal sem.
Ilyen minoseget kapsz hasznaltban toredek aron.
Tegnap vettem a sracnal uj marokat. Titex es felette kategoria ( CNC minoseg, titan bevonatal szinte mind). Ezek boltban kb 1000huf/atmero mm aron mennek! Vagyis egy 20as maro kb 20khuf!! Brutal!
Na en vettem 200huf/mm aron nala.
Nekem ilyen Aldi-s van pár éve. Nagyon kevésszer kellett eddig, de még nem törtem el egyet sem belőle:
van itthon kb 2 kiló menefúró, kézi-gépi 2-12ig ezeket viszonylag sűrűn használom és tördelem
metsző is van egy nagy marékkal de a külső méret mind más, aztán a hajtó vasakból hiányos a készlet meg annyi kacatom van hogy el sem férek
ez meg egy kis dobozka aztán elfér a polcon
csak nem valami fullgagyiért adjak ki 6 ezeret....