Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves fórumozók!
Abban kérem a segítségeteket, hogy a Piaggio x9 250-es /2005/ robogóba milyen viszkozitású olajat írt elő a gyártó a blokkba és a hajtóműbe?
Sajnos nem találtam a neten adatokat./Vagy rosszul kerestem :-(/
A segítséget előre köszönöm.
A segítséget
Mukodik?
Sziasztok! Robogó kuplung. Egy olyan kérdésem lenne, hogy a kuplungpofa és a kuplungharang között mennyi lehet a méretkülönbség? Pofa átméró 103,5mm, kuplungharang 107mm. Soknak tűnik de még sosem szedtem szét kuplungot.
Pfujjj.Ja.
Nem lehet megbízni bennük: sem a társadalom, sem a mi kettőnk személyes érdekeit semmibe nézik.... 😲
Ilyenek ezek az oltástagadók. 😂
Nekem sem lett még óriás Milkám.... 😢
Nemhozta.
Hát persze! 😍
Baszki akkor a bukód is hót bűzös? 🙄
Tibi csokit megkaptad már? 😆
Kezdjük ott hogy nem te vagyok,nem azért indulok el hogy megálljak,és nem szívom a kapadohányt.
Más kérdés? 😆
Tudod milyen jó az, amikor megállsz valahol (bármilyen okból) és nem a felhajtott plexin át kell ki / be rángatnod a szemüvegedet? Felnyitod az elejét, és leveszed úgy a sisakot, hogy a szemüvegedhez nem is kell nyúlni. Na meg egy sima bagózáshoz elég felhajtani az elejét.

Rühellem amúgy hogy kurva hangos az enyém (Egy olcsó Caberg Duke-om van 5 éve), muszáj hozzá a füldugó.
Frászt,nagyobb kübli,nehezebb is.Feleslegesen nem hordozok funkciókat.
Nem vagyok GS tulaj hogy nyitott bukóval mászkáljak gyökkettővel feszítve mint pocok a lisztben.
Flipup 🤷🏼‍♂️ Én is inkább füldugót teszek be. Huzatos ne legyen mert a hjc-t egy kalapáccsal szétvertem volna már szívem szerint.
Nemkell súber,a csendesség kurvanagy része a kibaszottszűk gallér miatt van.Letépi a fülem mig beérek.
Hasonlóra. A Zoliéra jó lehet, neki is nagy gömb feje van 😃
😲
Felpróbáltam a c5-öt, nem mondom hogy szar de az fix hogy gömbfejre lett tervezve.
Az ara viszont jól esne.
Világos, de gondoltam megvárom, míg kiderül, miről is van szó.
😂
Egy bukósisak márka. 😂
Ok, akkor mi az a súber? 😜
" Tolattyú" szó
-Jó, de olyan meg nincs a porlasztóban...csak olyan "csúszkaság".
-Meg különben is ma már befecskendezö van csak... :-)