Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van ott meg egy o-gyuru is (17). Lehet azt is erdemes lenne lecserelni.
A zsir helyett ( hacsak nem vakuumzsir) lehet erdemesebb volna dugattyu tengelyere oda tömitö sapka ala egy pici o - gyurut beeröszakolni ideiglenesen…egy teszt erejéig.
köszönöm, akkor megpróbálom náluk beszerezni , mert om parts nagyon kényelmes , és nem beszámítható
Holnap megkenem zsírral ,és tesztelem hogy mit is mutat
Bocsi, nem nagyon vagyok net kozelben.
Sok evvel ez elott az xj 600-as yamahaknal jott elo ilyen problema az oregedessel. Yamaha olyan moho, hogy csak egyben arulja az egesz dugattyu komboval a tomitest. Akkor jeleztem, hogy a suzukinal ez van kulon, akkor 4-5euro volt darabja, szemben a 35-40euros komplett arral. Kecskemeten a rodeo ride nagyon keszsegesen segitett eddig mindenkinek gyari alkatresz ugyben, neked is ezt javaslom.
Es igen az ott a szivato mukodese alatt engedi be a fals levegot es ettol hullamzik a fordulatszam, es nehezen is ejti. Most nincs elottem, de szerintem ha lezar a szivato dugattyuja, akkor a falsolas lehetosege is csokken vagy meg is szünhet.
bdsr36 34e6 porlasztó... metszeti rajz szerint, eltudom képzeli a falsot .... Megvárom K.Istvan -t mi a véleménye :D
Ezeket a karbikat K.Istvan jobban ismeri nalam. Fenyevekkel.
Errol a gumirol csak azert tudok, mert Suzuki Intrudereken is hasznalatos es ott ilyen gondot nem okoz. Ott a szivato rez dugattyuja mas kialakitasu - de azt, hogy a te konkret porlasztod eseten ott kaphat-e falsot, sajnos nem tudom. Marhasagot meg nem akarok mondani.
Látom több motorkerékpár is használja ezt a gumit így akkor nem lesz gond a beszerzése ! Köszönöm a segítségedet!
Már csak azt kellene tudni mennyire befolyásolja a motor működését ! Elképzelhető tényleg, hogy ez okoz ilyen problémát ,amint lent leírtam ?
Az a baj, hogy a gyari alkatreszen tul nem sok lehetoseg van. A Motorradbay.de arul hasonlo gumikat, de nem tudom, van-e gikszerre. Es ott raadasul 6-8 euro darabja.
Kozeledben nincs olyan varos, ahol egy markaker vagy motorosbolt meg tudna hozatni?
Igen! Csak a múltkori rendelésemet leadtam azt eltűnt ....Most megrendelem megint , , és félek ugyan erre a sorsra jut
Oem-parts.hu-rol. Sztem ez a gumi sapka a 13682-31210.
De ha felmesz az oem-parts-ra es elokeresed a sajat evjaratod, modelled es megnezed a karburator alkatreszcsoportot, ott lesz a neked valo.
Az a nagy kérdés , hogy honnét a bánatból szerzek tömítést a szívatófedelére ? Arra gondolok ami neked is kivan repedve , az enyém ugyan nincsen ,de kajakra lóg már rajta úgy elkopott vagy öregedett !
Korrekt, nem jobb vagy rosszabb a YSS-nel vagy a Hagonnal.
Találtam még Kayaba és bitubo-t is. Kayaba arany ár... Bitubo egész jó ár. A Bitubo-ról mik a tapasztalatok itt? Nem konkrétan a tipus, hanem mint márka. Milyen minőséget képvisel?
Ejnye ejnye pistike, nem megy ez neked.... 😁 Nem baj, nemsokára karácsony, talán a télapó az indokolatlanul nagy arcod mellé hoz egy kis észt is az idén, akkor talán megérted.
Ahogy azt a kolléga elsőre megértette, hisz nem nagy mutatvány a "tengely lógását" szóösszetételt megérteni. Neked ez nem sikerült, ezért behoztál egy másik hibát, a tengely O gyűrűjének a tömítetlenségét, és mivel nem sikerült megértened hogy én nem erről beszéltem, tovább osztottad az észt, holott kaptál a képen egy második mankót is a "pillangószelep csapágyazása lóg" szóösszetételekkel, amiket megint nem sikerült megértened, és tovább kötöd az ebet a saját karódhoz. Az már csak hab a tortán, hogy a bizonygatásodnál egy már évek óta nem forgalmazott régi műszer szintén évek óta nem támogatott MÁSIK SZOFTVERÉT mutogatod, nem azt amit én -meg gyakorlatilag már mindenki más- használok, de még erről is azt hiszed hogy nálad van a tuti.
Tehát akkor összefoglalom helyetted ha már te nem vagy képes még ilyen minimum gerincességre sem: amit írtam, teljesen korrekt és rendben van, csak te félreértetted. Nem kellett volna beleszólnod, és nem tűntél volna hülyének. Nem vagy okosabb a műszer gyártójánál, és a fizika működését tekintve sem tettél új felismerést. A prop-tech-esek nem hülyék, tudják mit írnak. Egyszerűen csak te nem voltál képes megérteni egy egysoros írást. Nem véletlenül vagy nálam réges rég letíltva, nem mellesleg a rózsaszín picsával együtt. Értelmeset nem tudsz írni, hülyékre pazarolni meg rövid az élet. Ennyike. 😈
Tudom, én is arra gondoltam, amire te, ami a hiba okát illeti. A műszer doksijából ideollózott kép viszont arra a szitura vonatkozik, amikor már lóg az egész fojtószelep.
"abba a fojtoszelep tengelyenek a tomitese is benne foglaltatik? Mert ott is kaphat falsot."
... mert innen indult ...
Erre a hibara a nyomasgorbe a felfutoagban ter el...
"Szvsz csak simán két eltérő hibára mutattok rá és így elbeszéltek egymás mellett. "
Az lehet...
Szvsz csak simán két eltérő hibára mutattok rá és így elbeszéltek egymás mellett. Az ő példáján a pillangószelep tengelyének akkora a játéka, hogy szívóütemben "kottyan", a pillangó tányérja lök egyet a beszívott keveréken és ettől egy tüske keletkezik a nyomásgörbében.
Te pedig a tengely tömítetlenségéről beszélsz és a görbének arról a szakaszáról, ahol a szívószelep zárása után a nyomás a légköri felé konvergál vissza.
Mèg Csunderlik Csabi volt a szinkronteszter cuccert felelös addig màs volt a " gyàrtó" leirasaban.
Gondolom miota a "rozsaszin parduc, tigris, macska" beletette a mancsàt borult az àramlàstechnika tudomanya...lehet veled "egyeztetett"? ;)

De hogyis volt a multkor?
"Az illusztrációnál én elegánsabbnak érzem a szerelés közben készült saját képek és saját galéria használatát, már akinek van ilyen ugyebár. "
Idezet toled.
Na most ugye en a sajat falsolo porlasztom mereset tettem be, mert ugye nekem van olyan meresem... te meg honnan olloztal ?
( tudom, hogy tuske vagyok a szemedben, de engedd el ;-D - igazabol neked mindenki az ahogy " komunikaciodbol" kiveszem, de ez engem nem zavar... maradok tisztelettel a te pistikèd)
Megoldódott:-) az egyik görgő volt beszorulva! Köszi a segítséget! :-))
Ha 18mm van ráírva akkor az annyi volt gyárilag és igen létezik hogy elkopott annyira én általában azt szoktam mondani ha a szíj szélessége 5-8%-ot elkopik akkor csere és mit takar az, hogy fenn a szíj és nem indul tekeri az önindító de nem indul el vagy nem is hajtja át az önindító a motort?
Beszéld meg a gyártóval ha ehhez IS jobban értesz pistike. 😁
Köszi! Nem. Akadt darabka. A harang forog könnyen, és viszi is a szíj tárcsát, de az első variátor tárcsán nem megy le az ékszíj, nem tágul a variátor. A görgőket még nem néztük. Nem bírtuk még szétszedni. :-(
ha 669 18 akkor olyat kell rárakni , különben egy csomó kínai gy6 4t-nek ugyanez a szíja , hátul a kuplungba nem akadt darabka ? a harang forog könnyen és nem viszi a szíjtárcsát ? elől a görgők helyükön vannak mikor összerakjátok lemegy a szíj a tengelyig ?