Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudnal felteni egy egy fotot a tekercsekrol es a CDI dobozrol?
Sziasztok! Egy régi TS125X-be próbálok éltető szikrát csinálni. Tud valaki segíteni? Amiket találok rajzokat, másak a színek. Szerencsére mindenhonnan le vannak vágva a saruk. Villanyra nincs szükség, csak szikrára. Így sejtem. Egyik fekete-piros a leállító, másikat meg az állórésszel kell összekötni. Hol a hiba? Állórész ad feszt, illetve cdi-ből is mérhető kifelé. Hálás lennék, ha valaki építő jelleggel tudna hozzászólni. Előre is köszönöm!
❗❗Sziasztok❗❗
Skacok Budapest keleti részén tud valaki megbízható helyet ahol gyorsan sorban állás nélkül javítanak/görgőznek felnit esetleg szombaton is? Esetleg hatvanba. :/
Fcr felujitas. Akit erdekel szoljon.
Bírnék csak melózni kell.
Te sem bírsz aludni, Sanyi bácsi?
Injektor.
Párolog a benzin, a karbiban gázosodik, a meleg hatására.
Hamis gyertya?
Tedd vissza a regit.
SziASZTOK 2004 FZ6 SZINKRON,GYERTYACSERE kész minden fasza ......város araszolgatás elkezd hullámozni rángatni utána leáll ..azonnal újra tudom inditani ...10 p hűl egy kicsit és utána jó lesz...........diag menübe nincs hiba hömérséklet jó tps 18-103 szép lassan húzom végig látom.......de ha folyamatosan megyek város nélkül tökéletes.......a tünet olyan mint ha gyujtás elvennék
az osszes komolyabb palyagepen olyan valto van, meg kell forditani
Sziasztok,
tud valaki ajánlati tanktömítő festéket, ami 7500 ft alatt van?
http://oldtimerperfekt.hu/term...
Honda Dio javításához kellene, egy pár deciliter....
Köszönöm!
Akkor lehetséges hogy ez is nsr blokk, mert azon hátrafelé megy a váltó kar legalábbis egy képen amit néztem
Nem az enyém de mégse lett belőle biznisz. A kérdésem arra irányult volna (ha félre érthető lett), hogy ez gyárilag ilyen vagy se... Mert nem egy 40 éves Mustang
nsr blok és hátra felé állt a váltó kar
A Jawa Mustangom volt ilyen - 40 évvel ezelőtt.
Nem hiszem el, hogy annyit nem tudsz megjegyezni, hogy a sebességek abban a motorban ,hogy vannak??!
Gyárilag ilyen?
nekem is olyan mtx volt csináltam hozzá átfordítót
Hallottatok már olyan jelenségről, hogy a sebesség fokozatok fordítva vannak?
Egyik cimbire rá soztak cserébe egy régi MTX-et és fent van az egy lefelé meg a többi
Köszönöm. holnap megyek a szerelőhöz és megnézzük. Mit takarhat az hogy le legyen szigetelve? Bocsa ha hülye kérdés csak tudjam mit nézzek bár szerintem a szerelő tudni fogja.
atneztem a manualt. ha nem kartergaz lenne, van a valtofogaskerekek felett egy "breather plate" amit le kell szigetelni pasztaval, kulonben a valto azonnal a kartergaz kivezeto csovere dobja az olajat.
kerdes, ott van-e a lemez, es hogy le van-e szigetelve.
olajhoz ne nyulj, penzkidobas lecserelni, az nem csinal ilyet.
Kartergázcsövet húzd le, keresd meg az okát a megnövekedett karternyomásnak. Nem biztos hogy a gyűrűk mellett fúj le. Nem ismerem a típust de volt már hasonló egy más márkánál amit már bontóba akrtak küldeni közben egy filléres alkatrész volt a hibás.