Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na majd meglátjuk
ha teljesen kiszedte a menetet akkor egy mérettel nagyobbra lehet fúrni.attól függ melyiket,ha a kicsi M8asat az nem para,inkább a nagy a gond,mert az nem épp minden háztartásban akad akkora fúró
Hali!
Ugye ez az a balfasz gyerek aki itt is borzolta a kedélyeket ?

http://www.sportmotor.hu/motor...

Ott folytatja ahol abbahagyta
az nagy baj ha a váltókar alaphelyzetbe állító rugót kihagytam? azonkívűl hogy mindíg én ugrasztom most helyére a sebességeket? mert ha nem életbevágó a kényelmetlenségen kívűl akor most úgyhagynám jövőhónaig akkor még egyszer szét lesz szedve...
bezony :)
A c3 nem minőség.
mert sok a munkájuk,és a nagy munkákat részesítik előnyben,az egyedi dolgok macerásak,és azt nem szeretik
de direkt írjáka honlapjukon hogy emilben kérjenek termékismertetőt illetve árajánlatot infót stb..de baszik válaszolni....10 cégből ahova írtam 4 írt választ legyen az festék vagy 3d nyomtatás..
mert aki dolgozik,az nem ül a gépnél! telefonálni kell nekik,vagy elmenni személyesen!
köszönöm szépen..tudod eddig máég nem volt rá szükségem..van minden címem ismertség ami kell homokfuvás porfestés eszterga--marós stb..asztalos bármi..de cromo csöbveket még sosem kerestem..
meg pl az iylesmi cégeknél komoylabbaknál hiába írják ki hogy kistételben is kiszolgálnak stb..csak írjak ímélt ...írtam de basznak válaszolni..hiába küldök nekik emileket senki sem válaszol..sem a digitális kilóméteróra készíttó sem a tankkáészíttő motoréppíttő fazon sem senki..sem a tuning cuccokat gyártó cég...neméretm őket...előre is köszönöm..
mert nemjól keresel.............de tudok,megkérdezem,ha arra járok...
szia.... sajnos eddig nemtaláltam olyan céget aki ilyennel foglalkozna....te nemtudsz véletlenül címet vagy nevet mondani? már égen földön kerestem neten de mindenhol csak ilyen csapszewrelvények meg kutyafüle oldalakat találok.....
nemtom az árakat,nézz utánna
akkor jó mert mikor aztmondtam egy embernek hogy ha 100 ból nem úszom meg akkor neki se áljunk.....erre az volt a reakciója hogy ha nincsen rá pénzem akkor el sem vállalja..:( kb miylen folyóáron mennek ezek a cromo csüvek pl ami mondjuk kellhet egy 125 ös motorváz elkészíttéséhez? sacc per kb? 5000 ft per méterért már lehet venni valami cromo csövet?
úgynézki elbaszarintottam az olaj leeresztőm menetét lehet azt perselyezni? vagy átvágni a menetet?
50be tuti belefér :)
semmi extrát nem akarok csak az alsó bölcsővázat levágni és felette a villyanyaktól középről lefelé egy térhálót hozzácsapatni meg a valagát levágni és az apróbb hegesztéseket megcsinálnám itthon nekem csak oylan ember kéne aki anyagot szerez meg a térhálót előre meghegeszti....sacc per kb árat sem tudsz?
30 és 50 között vagy 50 és 100 között akár ?
iylenre gondoltam...
oké,ez rendben is volna.
de! ebből tankot is lehet hegeszteni,vagy repülőt.a kérdés az,h. mennyit kell rajta dolgozni?és az ilyen egyedi dolgokra,nehéz árat mondani!ha mondok,és nem jön ki annyiból,akkor bukta van,ha meg sokat mondok,h. beleférjen,azt meg nem fizeted meg!
ezek azok a tipusú munkák,aminél menet közbe derül ki,mi mennyi lesz!persze,ha kell belőle mégegy,vagy ezer,akkor arra már lehet kalkulálni.kb
ez volna az alap..
nem mindegy,h. hol kotyognak,maga a csapágy,vagy a háza!vagy a tengelyen.
általában új csapágy,főtengely centirozatlanságtól esik szét,de ha víz ment bele,(vakrozsda)akkor is hamar elfogy! jobban jársz,ha komoly szerelővel nézeted meg,mert spórolsz vele pénzt!
hát ezt látatlanba,és előre megmondani nemtudom :( ha jós lennék akkor igen kellenek méretek,ahoz anyag árak,és a munkadíj.....
szia trk.... kb mennyibe kerülne csináltatni veled egy térhálós vázat 50 es blokkal de 125 ös kaszniméretre? kerekeim megvannak...van egy bölcsővázam amit át akarnék alakíttatni...
kösz azt vettem bele. ösze raktam hermetikkel faszául elöbb mentem egy kört és bakker valamiért csörög pedig új a hajtókar bronzpersely meg minden aztám a főtengelyen megforgott a fogaskerék. és nem megy jelenleg és a legjobb hogy a váltó tengelyről lehagytam a rugót az egészet szedhetem szét
C3 minőségű csapágy kell bele.Bronzperjes-esztergályos illeszt neked.