Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az első is meredek volt, de a második, amikor Baló utolérte Űrt és Levit, akkor úgy voltam, vele, hogy ha még Hosszú is felér rájuk, akkor azt nem is merem nézni amit négyen csinálnak elöl:)
milyen vastag "aloménium" lemezből ?
Aloménium .
Üdv
Racing Mz-sekhez lenne egy kérdésem hogy milyen anyagból gyártjátok a villamerevítőket?
Válaszokat előre is köszönöm
Bendi biztosss jó munkásember, csak el van tűnve. Vagy elfáradt a versenyen!
hello! ts150-hez érdekelne kipufogó könyök, valamint üres blokk-közép ha akad valakinek. a második nem létfontosságú, csak azzal a súlya miatt könnyebb lenne tesztelgetni az építés közben, hogy hova kerüljön a blokk.
és hogy legyen valami néznivaló: előtte-utána kép
Bakker, ennél rosszabbul nem is járhattatok volna ! Egyszer én is szinte tisztára ugyanígy jártam, három napig nem láttam a pipától.
Sajnálom .
Vasárnap mindent összepakoltunk, motorokat kitoltuk, szállás lefoglalva, minden rendben indulhatunk. Elmentem a futóért és kiderült, hogy hiába foglaltam le 1 hete, kiadták. Pedig még pénteken hívtak is, hogy mikor megyek érte. A guta majd megütött, erre készültünk hónapok óta. Hívtuk Kistasit is meg Bendit de nem tudtuk megoldani a lejutást. Amit nagy nehezen estére szereztünk futót azt meg nem bírta el a suzi se súlyba se erőbe.
Tekerjél bele vastagabbat asszem tizes csavar talán valami sűrű menetű.
Üdv. Érdeklődnék, hogy Ts125-ről a forgórészt hogy lehet könnyen levenni? Nem gányolásra gondolok persze. A csavart természetesen már kitekertem, de a kúp tart rendesen.
Bendi!
mivóthogyvótmoggyadmááááán!
Köszönöm szépen a kedves megemlékezést! Mihelyst kész a kégli csatlakozom a tisztelt BEMUTATÓ társasághoz.
sziasztok csatlakozom bambihoz nagyon kemény volt az mz-s társaság bendi is jót harcolt gondolom majd ir hogy ő hogy látta.bazijoe jobbulást ne add fel hiányoztak a vrt ridegtartásuak!hát sajnos én is hütlen lettem a zöld szörnyeteghez ha a kölyöknek beválik az uj motor megöröklöm a suzukit de az mz megmarad pályázni üdv dio
Sajnálhatják, szerintem az utóbbi időkben ez volt a legjobb futam.
Van 3db felesleges indexrelém 30Amper terhelhetőséggel így vészvillogó is kivitelezhető vele.LED -es indexhez is! Érdeklődni adatlapomon van email!
Nem csak neki,hanem azoknak is akik nem jöttek el! Pl. Lakatos úrnak és Mészáros úrnak is!
Nem rég még gyártottak hozzá sportkormány,direkt ETZ-re,semmit nem kellett módosítani.kb 25 éve még lehetett kapni..... most nem tudom.
Lehet,hogy ezt a képet Varga úrnak kűldték?
Sziasztok :) Azt szeretném megkérdezni, hogy Mz-re milyen módon lehet sportkormányt (csutka) felrakni? Vagy esetleg melyik az a sportgép amelyiknek a kormánya passzolna az Mz-re?
Köszönöm a válaszod! És tényleg! Nem is gondoltam volna hogy rigára létezik tirisztoros gyújtás
Az újabb riga blokkokban (V50, V501) van ilyen gyújtás. (Riga 22, delta, mini)
Itt érdeklődj a beállításról
Ja, kép lemaradt
Sziasztok!

MZ TS 125 -ösön volt a képen látható tirisztoros gyújtás, ezért némi reménnyel inkább ide írok. Hátha valaki látott már ilyen gyújtást, így az a kérdésem, hogy a gyújtás álló és a forgó rész milyen motorról lehet való? Másik kérdés: A gyújtás többi részét hogy tudnám kideríteni, hogy jó-e? Olvasgattam, nézelődtem de nem sok mindent találtam.
Hali!eladó egy Etz henger 58-asra fúrva dugóval 500km van benne hibátlan állapotba!Ha érdekel írj nyugodtan enyedidani8@citromail.hu