Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv...az lenne a kérdésem, hogy 125-ös MZ-hez milyen rezót javasoltok? Előre is köszi
Olvasd el mindenképp :
http://www.mzclubhungary.com/i...
Sziasztok!

Több kérdésem lenne, bütykölendő motort keresek és találtam egy 89-es ETZ 125öt, papírokkal. 5 évet állt állapot korához illő viszont a váltójával van baj. 3asból kiugrik. 30 Mátyást kér érte a tulaj. A papírjain számok stimmelnek, a festése sárga helyett fehér. Szerintetek megéri? Illetve a blokk rendbetétele anyagilag mekkora ráfordítással jár (normális minősége alkatrészekkel)? 5 év hosszú idő lehet hogy már használhatatlan? Illetve mire figyeljek mit nézzek meg rajta?

Segítségetek előre is köszönöm!
Széles utat, gumi fákat!
Lenne pár 250-es etz alkatrészem eladó :)

Bárkit bármi érdekel írjon nyugodtan, akár e-mailt is (imikolozsvari@gmail.com)

https://plus.google.com/photos...
Eladó MZ ETZ alkatrészek ár megegyezés szerint.
Érdeklődni az alábbi címen:
major.jzsef@gmail.com
Értem,köszönöm a segítséget,megpróbálom!
Nem kap elég feszültséget. Mivel elektronikuson nem tudsz állítani, így nincs más lehetőség, egy másik fesszab kell. Vagy egy gyári, amit lehet állítani, vagy egy jó elektronikus.
Sziasztok,tudtok segíteni hofy mi lehet a probléma?folyamatosan halványan ég a töltésvisszajwlzőm,és ha felkapcsolom a lámpát akkor ha nem pörgetem leáll,mondjuk a lámpánál!?etz 125 ről van szó,megszakítos elektronikus fesszabbal
Álló és forgórészt kell ellenőrizni! Esetleg a vezetékek állapotát.
Helló!
Valaki tudna nekem segíteni mi lehet a baj ha nincs töltésem? Mert a felszabályzó jó mert azt meg néztük. :) ( MZ etz 125 )
Mz 125-150 való hátsó gumi Michelin A39 4mm profilmélységgel középen 100/90-16 méretben 3000 Ft ért vihető
Sziasztok eladó egy Mz-re való Michelin Madacan 50 motorgumim 130/70-18 méretben 4mm profilmélységgel középen Ha valakit érdekel írjon
Valakit esetleg érdekelne? :)

http://www.kepesmotor.hu/mz-ut...
Mz Tuningolás
MZ, Etz Tuning henger készítése!

--Etz, és Ts 125-150:

-4 felömlős tuning henger: -125ccm(16 lóerő); -150ccm(18 lóerő)
a tuning átalakítás, hengerfej alakítással 10000Ft + fúrás, és a dugattyú ára(8000Ft)


--Etz 125-150 átalakítása 190ccm -esre (65mm furat)
(25.000Ft-tól)


--Etz250: -5,6felömlős sport henger készítés
26-30Le(20.000Ft-tól)

--Etz300: 300-ra alakítás (76mm)dugattyúval, fúrással, hengerfej alakítással (14.000Ft)

--Etz300 tuning: -5,6,7 felömlős kivitelek, 8500 fordulatig lévő vezérléssel 26-33 lóerő. (20.000-től)

--Mz Ts 250: -4 felömlős kivitel,hengerfej módosítással 23-28 lóerő. (20.000-től)

--Mz Ts 300-ra alakítás: -fúrás, dugattyú, és hengerfej alakítás 15.000Ft.

--Mz Ts 300 tuning: -4,5,6 felömlős kivitelek, 8500 fordulatig lévő vezérléssel 26-33 lóerő. (20.000-től)


--Etz 350ccm-re alakítás: -83mm, 2 krómgyűrűs dugattyú, osztott kipufogó, 4-5-6 felömlős kivitelekben.

Az átalakítás ára tartalmazza: -83mm dugattyú szett; hengerpersely ára; gépmunkák(fúrás,marás), motorblokk marás. 30-38 lóerő nyomatékos vezérlésekkel. (40000Ft)


Hengerfejek korszerű égésterűvé,vagy igény szerinti átalakítása: 2000Ft

A Lóerő adatok tervezett rezonátorral, és nagyobb karburátotok használatával tovább
növelhetőek!

06705305174
Van komplett blokkom ,gyújtással is annyi h most le van szedve a henger meg a dugó ,a dugóra gyűrűk kellenek ,gyújtás meg meglett mérve működik :D ricsi369@gmail.com írsz és ha érdekel többit ott megbeszélhetjük :D
Sziasztok!Új vagyok még az mz fórumon,vasárnap vettem egy 125-ös etz-t,nagyon megvagyok vele elégedve!Otthon van egy 16-os felnim,szeretném előre befűzni az etz-be!Az lenne a kérdésem hogy a gyári küllőből mennyit kell levágni,vagy valaki tudna mondani küllő méretet?Válaszotokat előre is köszönöm!Üdv:Bálint!
komplett blokk?! :D van egy blokkom,de hiányzik róla a gyújtásrész, a kuplung meg stb...vagy azt akarom felújítani,vagy kéne egy komplett blokk. :D
Igen tolásra indithatók a TS-ek.
Sziasztok!150-es ts mz indítása lehetséges akksi nélkül?
Mi érdekelne ?:D
Hello
nekem az oktatóm azt mondta h lehet felviszik 150 ig a korlátot vagy csak annyi h 11 KW-ig lesz .Ez nem biztos, nem tudom mennyire igaz .De én is így járok :D ha mégse igaz akkor normális rendőrnél kiehet magyarázni h csak 9 Kw-os és nem 11 Kw- feletti :D
valaki tudja h A1 es jogsival 150es etzt lehet e vezetni?
hello nem nagy munka!nekem is ez volt a gond vele mikor megvettem bár azóta eladtam egy etz125 öst szeretnék
Kedves Fórumozók!

Van egy pár Krauser dobozom, amelynek zárai sajnos nem működnek.
Lehet ezt valamilyen úton-módon orvosolni és ha igen, hogyan?

Várom segítségetek!

Előre is köszönöm!
Mindegy lényeg hogy előzök rendesen:D