Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló.
Mennyiért adnád a dugó szettet?
Helló!
Valaki tudna egy képet felrakni a tűszelepről 125 és 150 karbiról?
Azt mondták elvileg jó a mikuni 22 karbihoz.
Köszi!
300-asra felfúrt 5 felömlős tuning henger módosított nyílásokkal.
28 lóerős.
Minőségi (76mm-es) dugattyú, csapszeg,gyűrűvel.
Használata hengerfej átalakítást igényel,ha még nem 300-as.
0km van benne,frissen fúrt.
menet jó.
25.000Ft.

06705305174
Sziasztok!
Valakinek esetleg nem kell?ETZ150 dugó szett?!Új!
etz 150 frissen fúrt 4 felömlős tuning henger eladó.
új 57,5mm dugattyú szett.
4 felömlő
8000-re hangolt nyomatékos szett.
22.000Ft.

06705305174
Sziasztok van egy mz etz 125 söm es szeretnem felujitani . Mekkora hengert erdemesebb venni rá? 125 ccm vagy 150 ccm?
Sziasztok!
Problémám a következő.
Vettem egy 125 ös etz-t. Alapjáraton szépen jár de ha gázt húzok akkor álltalában fullad.A töltést jelző piros lámpa nem alszik ki menet közben sem.
Hello Valaki tudna segíteni hogy a 150 -es mz blokba mekkor és mennyi csapágy és szimering kell?
nincs mit,szivesen!
Köszi a gyors választ!
szerintem,egyforma mindkettőé!
katonai sárvédőm,nincs
Szia!

Némi információra volna szükségem, amiben hozzáértő segítséged szeretném kérni.

- Az ETZ 250 A középsztendere méretben nagyobb (magasabb építésű) mint az ETZ 250-é?

- ETZ 250 A-hoz van bontott első sárvédőd?

Előre is köszönöm!

Üdv!
HALI! a képen látható összes alkatrész egyben 5000ft (minden hibátlan)06304906559
rozsdamentes anyagból!
eladó szívócsonkok! 30,35,és 38 as átmérővel,utcára,és tuninghoz!
TS hez is!
Köszi a segítséget!:)
Mivel gyárilag nem villás biztosítéktartó van benne, ezért meg kell nézni, hogy van bekötve.
Egyébként főbiztosíték 2 db 16 A (egyik a gyújtáskapcsolóra menő pozitív ágat biztosítja, másik az akksiról jövő negatívat.)
indexet 1 db 4 A-es
valamint van még egy 2 A-es finom biztosíték, ami a generátor DF vezetékre van kötve.

Kapcsolási rajz segítségnek.
Help!
ETZ125-ösben az aksi mellett balra van egy 4 kis színes villás biztosítékot befogadó doboz. A színek sorrendje érdekelne kívülről befelé haladva, tehát hogy hány amperes biztosíték megy az egyes helyekre. Legyen már valaki olyan kedves hogy megnézi nekem ezt a sorrendet, mert nem találok rá választ! Előre is köszönöm a segítségeteket!:)
hello. keresek megvételre ETZ 250es blokkot. akinek van kérem szoljon. köszi
Sziasztok! Valaki el tudná e nekem küldeni az 250/1-es mz-nek blokk szétszedési rajzát vagy videóját? fontos lenne! Köszönöm!
Sziasztok!

ETZ150-esem vázából ki van törve a kormányütköző pöcök. Szeretnék visszahegeszteni egy sajátot. Meg tudnátok mondani a méreteit?
Hello etz 250-est keresek olcsón papírok nélkül is jó inkább nyíregyháza környékén de bármit megnézek :D inkább emailbe ha van valakinek légyszives de itt is fogom nézni ricsi369@gmail.com
előre is köszi:D
MZ TS 150 hengerfeje valakinek eladó esetleg?
hali mindenkinek, olyan kérdésem volna hogy Az ETZ-nek 8-as tőcsavarja van-e?