Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elég flegma gyerek vagy!
lereseteltem az első féklámpakapcsolómat
Nyugodtan elhiheted hogy rohadtul nem érdekel már hogy melyik Mz luxus vagy melyik nem.
De azért köszi!
nyugodtan elhiheted,hogy nem a tárcsától luxus,ami luxus kivitel!dobfékesbe is van standard,meg luxus!
na de most már jóhelyen vagyok de hogy a pélóba nyomtam így alááá:D
Hát nekem aztán hótt mindegy- luxus e vagy sem, nekem az eredeti gépkönyv van meg ebben ez van leírva- szerinted mit gondoljak akkor? amúgy baszottul nem érdekel- a kawasakin van tárcsa fék is meg fordmérő sőt benzin óra is- aztán az csak egy eccerű standard!
nekem meg megvan az összes EREDETI alkatrész katalógus!
ez mit bizonyít? semmit! ! !
tárcsásba is van standard!
mivel előbb volt dobfék!
De attól lux egy ETz hogy tárcsafék és fordmérő van rajta bocs- nézd csak-1985- ből, és mikor jött be a tárcsa fékes? 1984-ben...
Ez az eredeti gép könyv- ezek alapján nekem legalább is így jön le, ha nem jól tudom- legyen neked karácsony!
nem,csak kérdezem,biztos van tapasztalat e téren...hm?
nem attól lux egy etz,hogy tárcsa van rajta!
hanem,hogy ford szám mérő!
Ez milyen kereszteződésből született? Eredetileg standard- a kuplung dekli cserélve a Deluxe- éra, vagy egy leamortizált elejű Deluxe?
Megpörgetheted, de elébb melegítsd be. De akkor már mehetnél is vele. Amúgy semmi baj nem lesz- nagyok azok a hűtő bordák...
eladó rozsdamentes alkatrészek
Köszönöm szépen!

8 évig volt hű társam, egyszer nem hagyott cserben sehol- mondjuk amennyire szeretgetve volt fel is gyújtottam volna ha valami baja lett volna!
Viszont nálam is van egy fura észrevét ha jól emlékszem akkor elég sokat forgott a motorom olyan 80-90 körül 5000 rpm, mikor jöttem vele haza anno. szar az idő és nagyon piszkál hogy most akkor végül is hogy forog a vas... gondolom állóhelyben terhelés nélkül ne is próbáljam meg felpakolni 5dik ig és megpörgetni egy pár másodpercre....?!
Hali grat a géphez, nem megy hogy bántani akarod?
sziasztok.Vásároltam egy 125ös etz-t..a kipufogót elég kipucolni vagy vegyek is ki valamit belőle? felesleges fojtás stb....
Hali én de hülye vagyok minden megvan légszűrő téren csak elnéztem valamit vagy álmodtam bocsi srácok
fisi, ilyen szép mz-t eddig még képen sem láttam :)
BENDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !
Látom szoktál erre járni akkor csak azt üzenném, hogy BEINDÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚTTTTT pont volt itthon olyan csapágyam ami kelett beleraktam és huszadjára elsőre beindúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúttttt
Van,keress meg :)
ha valaki tud segíteni a légszűrő háznak az akkumulátor felőli oldalát keresem ETZ251 re:)