Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ETZ vagy TS 250-es blokkot keresek megvételre
Ha valakinek van eladó írjon! :)
Üdv!a megszakító vezérelt elektronikus gyújtás mellett döntöttem,és azt szeretném megkérdezni tudja-e valaki mi kéne hogy ezt megvalósítsam?hallottam hogy subee gyárt ilyen elektronikát,esetleg tud valaki elérhetőséget?
megszakító bütyköket mennyiért adnád?
További képek a többi alkatrészről.
Eladó a képeken látható Mz alkatrészek ár megegyezés szerint több képért és infóért írj e-mailt.
Az etz 150-es nem fér bele az A1 kategóriába! Vegyél 125-öst és esetleg ha gyengének találod, még mindig át lehet alakítani 150-esre, de legalább a papírjaiban 125 ccm van.
Sziasztok! Van itt valaki aki tudna nekem segíteni? MZ-t szeretnék venni, de kíváncsi lennék a típusokra, melyiket érdemesebb venni, és melyik típust nem feltéve ha van egyáltalán ilyen :D A1-es jogsim lesz, ETZ-ben gondolkozom 125-ös vagy 150-es ben! Aki vagy akik tudnának nekem segíteni írjanak nekem egy hozzászólást és és majd felveszem vele a kapcsolatot!
halli valaki légyszíves tudna linkelni nekem olyan mz gumit ami 16 s 1, 85 ráf u kerékre jo? kb ilyen http://kepfeltoltes.hu/view/130808/15164585_1_1000x700_mz-gumi-debrecen

_www.kepfeltoltes.hu_.jpg mintázatu gumit szeretnék veni elöre is köszi
halli valaki légyszíves tudna linkelni nekem olyan mz gumit ami 16 s 1, 85 ráf kb ilyen http://kepfeltoltes.hu/view/130808/15164585_1_1000x700_mz-gumi-debrecen
_www.kepfeltoltes.hu_.jpg mintázatu gumit szeretnék veni elöre is köszi
sziasztok! mz ts 125-be mennyi hajtómű olaj kell? köszi
Hello bontom a 150-es etz-met. Mindene megvan blokkba új csapágyak,szimeringek vannak a dugóra kell két gyűrű és mehet is! teleszkópba is új olaj,szimeringek vannak. bármi érdekel írj és megbeszéljük. ricsi369@gmail.com
Köszi a segítséget. :)
esetleg biztosíték az ember nem is gondolna rá és..
Értem,elvileg kevesebbet kéne hogy egyen,de mivel nem rávaló karbival mentem,nem is volt olyan erős mint egy 150-es,ezért gondoltam hogy lehet hogy ezért evett többet!egyébként télen rakom rá az elektronikus gyújtást,talán az is segít valamennyit!:)Valahol azt olvastam amúgy a neten hogy 150-esből kétféle létezik,egy gyengébb és egy erősebb!Nekem a 150-es hengerbe bele van ütve egy kettes a szívócsonknál,és azt mondták hogy elvileg az az erősebbik amelyiknek 2-es van beleütve!?Ez lehetséges?
Ha kisebb karbi van rajta, akkor elvileg kevesebbet kéne h egyen és így nem megy annyira, mint a rávaló karbival. Mindenesetre tegyél fel 24-es karbit. 24N2 fúvóka méretek... Főfúvóka: 120 Alapjárati: 40 Tűfúvóka: 65 Szivató: 70
22N2 méretek: Minden ugyan ez, kivéve a főfúvókát, mert az csak 100-as.
Ja és picit erősebb lenne vajon egy 24n2-es karbitól?
Sziasztok!Pár hete vettem meg életem első etz-jét!125-ös,de 150/2-es henger van rajta!Na most a problémám az,hogy elvileg a 150-es hengerhez 24n... karbi kéne,de az enyémnél maradt a 22n2-2!Lehetséges az hogy többet fogyaszt mivel nem rávaló a karburátor?Esetleg pontosan milyen karburátor kéne a 150-es hengerhez?Továbbá tudja valaki a 125-ös és150-es karbi összes fúvókájának a méretét?Elég sokat kajál az enyém,pedig nem őrült módjára motorozok vele!
Üdv:Nemesházi Bálint(nemci)
Hello!

nem tud valaki valahol elfekvőben Ts 125-150 új súbert valakinek?
3db kellene.
vagy melyik boltban van esetleg még raktáron?
06705305174
k.zoltan_1983@freemail.hu
Fogyasztást sosem mértem le.
Végsebesség nem sok, mert valamiért nem pörög 5500 fölé a motor (szerintem kipufogó miatt, vagy nem tudom), de az elektronikus gyújtással talán kicsit jobban kiforogja magát, mint előtte.
A gyorsulásról nem tudok nyilatkozni, mert felújítás után tettem bele, aminél kicsit bővítve lett a hengerfej, mert bedetonált néha. Így a gyorsulás és erő kicsit csökkent az előtte tapasztaltakhoz képest, de ez nem a gyújtás miatt van.

Amit észrevettem, hogy magas fordulaton is rendesen pörög a motor, előtte a megszakítós gyújtással volt, hogy néha kihagyott.
Valamint az alapjárat sokkal egyenletesebb.
Hello!köszönöm szépen,ezt eddig nem is láttam pedig egy ideje keresgélek a neten!téli project lesz azthiszem!:)a fogyasztás ill. Végsebesség és gyorsulás meg persze erő hogyan változott neked csere után?
Szia.
Én ilyet vettem az MZ-mre.
A lap háromnegyede felé keresd: https://sites.google.com/site/...
Nekem faszán működik.
sziasztok!úgy döntöttem hogy télen átalakítom a 125-ös etz-m gyújtását megszakítósról elektronikusra,mivel az sokkal megbízhatóbb!Segítséget illetve véleményeteket szeretném kérni melyik lenne jobb választás illetve melyikhez mi kell még plusszba hogy működjön a dolog!Kétfajta gyújtást találtam az interneten!

http://www.futarmotorosbolt.hu...

http://www.futarmot
orosbolt.hu...
Üdv az lenne a kérdésem h az etz150-esem valamikor minden rendben működik a vissza jelző rúgásra indul valamikor az egyik pillanatról a másikra elmegy minden és csak tolásra indul, mi lehet a baj valaki esetleg tudna -e segíteni ?
Srácok lenne egy ETS 250 G5-ös MZ versenyvázam. 21"-os kerék,enduro cső. A képen látható alkatrészek eladók. Kezdésnek tökéletes alap. Megválnék tőle.