Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor fejlődök:) és mi a pláne ebben a szerkezetben? Nem hagyom el?
helyes!megy ez!
oké jó sztenderé talán?
pedig a tiéden is van!csak az átikszelt formában!házi feladat:tessék megkeresni!
Ez mi ez?
eladó!
Mit tudtok ilyenkor csinálni?
Leszek még a bajban vele ...
mindegy, indul ez csak ne úgy járjak mind az előbb.
kettőt rárúgok, szívatóval gyújtás és pöcc pöff... ahha pöfög is vagy 1-2 percet. leáll rárúgok, semmi rárúgok semmi szivató gyújtás rúgom semmi... most mi van?-mondom, hmm.Oké amúgy is kíváncsi voltam milyen a gyertyája hát kiszedtem nem vészes na most mi van?! és akkor ahogy guggolok a motor mellett Óóó te jó ég nem nyitottam ki a benzin csapot na szép gyertya vissza, 3. rúgás gyújtással és megy .. De amatőr vagyok
A megszakítóssal is így indul, nem kell ahhoz elektronyos..
Mondjuk ez a tipusú motor verseny nem jön annyira be de biztos elmennék egyszer nézőnek:) remélem találkozok majd néha innen pár kolegával
azon tranzisztorosnak illene lenni már!
vvééggree:) van motorom
ja szivatóval 2 sima egy fordított és megy
figyu milyen gyujtás van rajta mert nekem indul pöcre tudod elöször 2rugás szivató aztán gyújtás és bum amugy csaka hátsó lengövillát kell kicserélni és stabilab lesz töle végre van miröl témázni mert meg volt halva ez a fórum
be pöcögtettem kicsit... dohombol csak hideg vann kinn és a garázsban is amúgy ha melegebb lesz még könnyebben indul majd vajon?
Igen, a 251az ilyen.
100 nál mennyit forog a géped sacc? mit kell mire cserélni?
hát köszike megyek is ki ráröffentek egy kicsit had tötyörögjön egy fél percet
igen a 251 olyan elöl18 hátul 16 de sokan kicserélik nekem is kivan mert van 251 verseny gépem is
szevasztok én mz kupázok és 5X20 perc a pályán és 5litert kajál és van használva rendesen ha jól bevan állitva akkor nem eszik sokat az útcai sem jó kipuffogó kell
na akkor összegzek első fogaskerék 21 es nálam hátsót nem néztem de gondolom sok variáció nincs... viszont ez így normális hogy a hátső kerekem 16" os az első meg 18" os?
nekem csak a féklámp kapcs kell a veszek egy marékkal aszondják fogyócucc
HALI!új fékmunkahenger kompletten 6000ft 06304906559