Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi :)
Sziasztok útitársakat keresek mai napot Túristvándira! 70 5252657
szia! Nyíregyháza Vass Csabi 209952461
mond hogy a digis Krisztián ajánlott
Sziasztok! Tudnátok ajánlani valakit aki foglalkozik műszerfal bekötessel,illetve a vezetéket se ártana átnézni ... nem mindig működnek a fényeim ...
ELADÓ Arlen Ness bőrkombi! Elérhetőségek a hirdetésben! Az ár alkuképes!
Új Dirt Bike eladó 1 év garanciával! Kék, fekete, narancs és citrom színekben. Érdemes megnézni mert ennyi pénzért nagyon megéri.
125ccm 4 sebességes, manuális váltó 14/17 kerék 125 000 forint

Illetve 12/14-es kerék méretekkel 118 000 forintért.
Alkatrész-utánpótlás biztosított.
Érdeklődni: 06-20-432-7386
Ha visszaérek debrecenből, akkor én ott leszek.
Szeretettel várunk minden Jó lelkű MOTOROST,Szombaton,a Házasság kötő terem előtt 14 órára,a sétálóba.hogy onnan haza kísérjük a motoros házaspárt,Császárszállásra.További szép estét.és széles utat .
Esőnap jövö héten
303082619
Hali!

Motorra nem kell, az elkészült pálya"szakaszokra" sem kell.. bár elég kevés van belőle.
Ha Pitestitől lefelé mész a Fekete tengerre ott viszont nem vagyok benne biztos hogy nem kell.
sziasztok!Erdélybe indulunk vasárnap, az lenne a kérdésem hogy kell-e valamilyen útdíjat vagy pályamatricát venni? köszönettel
Hello Joe.
Pál Csabi mondta. hogy foglalkozol kipufogókkal és ebben szeretnék segítséget kérni. Ha egy telefonszámot küldenél az emailcímemre azt nagyon megköszönném : tomi1220@windowslive.com
Üdv. Tomi
Kedves motoros társaim. Szeretnélek titeket megkérni,hogy legyetek a segítségemre. A testvéremnek 28 án szombaton lesz az esküvője és a menyasszony természetesen motorral érkezik a házasságkötő teremhez. Utána motorral megyünk Császárszállásra és szeretném,ha minél többen kísérnénk a menyasszonyt. 28 án szombaton 14 30 kor várnék mindenkit hogy emeljék az esemény fényét (és hangját) a Nyíregyházi házasságkötő terem előtt a sétáló utcában. Köszönöm előre is. Ha esik akkor természetesen változik,de NEM fog esni. Jelezzétek ha tudtok jönni. Előre is köszi. Osszátok légyszi,hogy minél többen legyünk.
450-500 km közötti táv kb.
A tempó szolid 50%-os sportmotoros átlagban
Mennyi km és mi az utazó sebesség?
Sziasztok!

Június 21.-én szombaton Szlovákia Poprád uticéllal túrázunk!

Találkozó a tokaji úti MOL kúton reggel fél nyolc és nyolc között,
indulás nyolc órakor!

Aki úgy érzi hogy csapatna egy jót,az ne fogja vissza magát

Ha van kérdés írjatok,hívjatok,e-mailt küldjetek.
Szerintem vidd be Karsainál nagyon jó szerelők vannak ott és Pistabá-nak is 250-es Mz van 8az egyik szerelő) tehát biztos ért hozzá nem most kezdte
sziasztok! abban szeretnék segítségét kérni,hogy nem-e tudtok egy olyan szerelőt aki ért a régi mz-k hez (mz ts 125) felújítottam a blokkot csak nem merem összerakni mert nem tudom,hogy a váltóját jól raktam e össze jó lenne valami szaki aki ért hozzá :) köszi