Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te fakezü meg falábú vagy, csoda hogy fagyik között tudsz különbséget tenni :D
Ez igy SZERINTEM hülyeség. Az az olaj ami megfelel a szervizkövben leírtaknak, az töléletes a motorba. Viszont az hogy milyen a hangja vagy a váltója az már más téma. Kenésben mindegyik olaj meg kell feleljen aminek a szervizkonyv szerint megfelelő a minősítése, olyan nincs hogy jobban megfelelő.

Nekem most 7100 10-60as van a motorban, hidegben mocskos szar. Simán lehet melléváltani vele, 19fok volt ma, akkor javult a helyzet amikor városban sokat tötymörögtem és tényleg felmelegedett, lehet hogy 25fok levegohomerseklet mellett tokeletes lesz, de most szar.
Repsolt,a valtoerzet ugyanaz volt.Nem ereztem kulonbseget.
A futomuve is szar, ezt is tedd hozza :D
De baszki, Te raktál már más olajat a triumphba mint az 5100?
Szia!Az egyik legjobb olaj amit rakhatsz bele szerintem ha az ára nem riaszt el.Ennél csak a 300V tud többet.Bőven teljesíti az elvárható normákat amiket egy motorolajnak tudnia kell.
bogyo,te honnan veszed a mol 4t motorolajat?
Fogok,KB nyáron jár le az olaj,Csak ezért nem fogom cserélni.
Így sem olcsó a xado cucc.
Inkább tedd jobbá az itteniek életét jó ötletekkel. A szarkazmus nem mindíg jó. Ehelyett rakhattál vola pl. Xado t az Opel be és már lehet tudtál volna valami tapasztalatot írni vele kapcsolatban. Hidd el ezerszer többet ért volna...
Dehogy,jol szorakozom.
Szerinted ha felidegesitettel volna akkor így válaszolok? Megint túl értékelted magad. De ne aggódj nem haragszom...
Fogmar fel te moha hogy direkt huzlak mer ilyen vagy.
Ne aggódj a kotvány ócska szar gülüdről nekem sincs jobb véleményem. Talán a kettőben az a hasonló hogy se te a Z 750 S - t(a te kis óvodás hülye gyerek stílusodban megfogalmazva) , sem én azt a kergemarha kóros szarodat nem próbáltam. A lényeg. Újfent érzéseket fogalmaztál meg, ami miatt az alább bekopizott korábbi hsz. - edben lefikaztal másokat.
Most kérdezlek téged nagyarc barátom, mégis mivel érzed magad többnek azoktól mint akikre a kis bagatell stílusodban rá tromfoltál?
Ezt jegyezd meg:
SZERINTEM az idomos z750 ronda,nehéz,szar a fékje.
PONT.
Idézheted is.Igazságérzeted bánthatja de attól még ez a VÉLEMÉNYEM.
2017. 02. 22. 11:55 Zoli32.01
Még ha fagyiérzet lenne.............vagy sütiérzet..............de váltó Erre gondoltam humor Herold.. Tőled nincsenek. Bár a hányinger még kérdéses. Az értelmezési problémák meg mint látható nálad vannak, ha jól megnézed az első válaszom is erre a csodás alkotásodra érkezett. Összességben elmondhatom hogy nem a rossz szándék vezérelt csupán az igazság érzetem. Szóval így most már remélem tiszta a dolog...
Akkor a faszé foglakozol velem?
Nos speciel ha nem csak velem foglalkoznál hanem olvasnál is (tudom elég nehéz dolog értelmezni) a konkrét kijelentésem úgy hangzik semmiféle váltásérzetbeli különbséget nem érzek olaj és olaj közt,mozdítom a lábam a fokozat beugrik és annyi.
Ez semmiképp nem fikázás ha más érez valamit.
Bár szerintem hülyeség.
De te csak felszívod magad mint a varangyosbéka a vödör allján.
Nagyon kérlek ne tedd.
Nincsenek vérnyomás problémáid?
*viccesebb..
Na te pont nem tartozol azok közé akik miatt egészségügyi problémáim lesznek. Ne haragudj rám e miatt. Csak azt javaslom hogy mielőtt a - szerinted vicces és értelmes hszed ide beszúrod, nyugodtan nézz tükörbe és lásd be hogy sem vicces, sem különb nem vagy azoktól mint akiket leszólsz. Ennyi...
szerintem ne feszkózz ennyit,nyugodtan lazulj el picit mert merev vagy mint a villanyoszlop.
Még a végén EÜ gondok lesznek amiatt hogy én véleményt nyilvánítok egy véleménnyilvánító fórumon.
Jaj ne értsd félre semmi nemű kisebbségi éreztem nincs e miatt. Csak az szúrt szemet hogy más topicban akkora atelessel tudsz kamerát, féket, motort stb fikázni, meg körbe írni mik a meglátásaid, erre itt meg leszólod ha más azt írja hogy esetlegesen milyen olajoktól milyennek érzi a motort, váltót stb. Ez az ami a mondandóm lényege lett volna.
Szóval megnyugodhatsz semmiféle kisebbségi éreztem nincs, és nem is lesz!
Azt te csak gondolod: másik fórumról egy Malaguti Madison 400 műszerfala:
Már menőbb vagyok,itt pestmellett KFC van...............csak ott még nem fagyiztam..............van nekik?
Na de melyik vaganyabb a meki előtt ez itt a fontos azert csak vaganyabb vagy ha azt mondod hogy motul 7100, de ha meg menobb akarsz lenni akkor a faktorilajn :D
Hát,ha kisebbségi érzeted van amiatt mert vidéki vagy az milyen?

És tényleg jobb a pestmellettiérzet mint a te érzeted.

Mivel szóvátetted.Szal kezd magad jobban érezni ahol vagy,mer ez szomorú.
Nem értem a nagyarc krumpliorr gunyolodas tárgyát pont tőled, aki odakat tud, tudott zengeni arról hogy pl egyik motor miért szarabb a gülütől stb. Az milyen érzet? Nagyarc vagyok - Pest mellett lakok érzet?