Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, igaz, az nekem is elég.
Na ez az :)
Még ha fagyiérzet lenne.............vagy sütiérzet..............de váltó.............
elég csak a váltóérzet :)
Ha hosszútávon használja kiderül no meg ha felműszerezi a járművet olajhő és nyomásmérővel akkor elég hamar kiderül. Persze ezt senki nem teszi meg.
Az átlag júzer honnan tudná, hogy mennyire jó egy olaj?
Amúgy tudtommal a 7100-as a Motul csúcsolaja (utcai használatra.)
ha nem volt vele gondod,ne válts.
mondjuk az az egyik legdrágább olaj...
Hello. Segitseget szeretnek kerni. Olajat cserelnek egy Yamaha Fzs 600 as motrom ba. Motul 7100 10w40 es olaj volt benne az mennyire jo ? Szerintetek milyen olajat tegyek bele?
ez ment ma egy vstromba.
emlegettük már többször a Q8-at...
ma ezt raktam egy vstromba. a srác szerint a váltási érzet és a motor hangja is barátibb lett...lágyabb...
Régi lánc ugyan az a régi lánc...
Lánckerék a lánchoz, mély presseres hangon:

"Száraznak tűnsz! Régen mindig kenve voltál! Hol van a tűz? Kistáskádban láncsprayt hordtál!"
igazábol egy motul olaj..c.sak a suzuki adalékolta vmivel és saját olajának hivja...
a 4t 10w40es ugyanaz,mint a motul 5100...csak van benne vmi suzukis adalék...ennyi...
én maradok eneosnál...
Ez az igazi jó üzletember. Miden van nála polcon, amire vágynak a vevők.
A szekérbe Castrol kerül nekem is 5W40-es.
Na meg egy valamire való autó az kombi! Vagy kupé...
Kombit csak nagyobb kombira cserelnek,vagy buszra.Mindig nagyobb kell.
A spuri az adalékok Chuck Norrisa !
Természetesen a gépkönyvi előírás betartása lényeges szempont. Kezdek szédülni annyit gépeltem... régen volt ilyen.
Azt hiszem ideje elköszönni, jó éjt Urak!
Sajna nekem a DPF miatt muszály ! A motraimba mindig is 10-60-at használtam , ill. a mostaniba a 10-50-et !
Persze hogy nem, de azért jobb lenne 3évente lecserélni az egész kalodát... olajra nem sajnálom, bár kezdek rájönni hogy nem feltétlenül a legdágább a legjobb.
A spuri mindenre jó, még derékfájásra is
Soha nem leszel te ilyen ! Egyszerűen " nem olyan családból való vagy " ahogy Bendegúz mondaná !
Ma hagytam 50e forintot olajosnál , megvettem a mozdonyba , meg a T5-be is pedig a vw még 5ezret sem ment a Castrol fst dpf -es olajjal amiből ráadásul 8 littyó kőő neki , mégis megkapja évente , ahogy a moci is a racing 1 10-50-et ! Mi már csak ilyenek vagyunk !