Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmmm,akkor majd cserekor jól beleöntöm.
Csak ne lenne + 8 rugó.Én meg spúr.
Vagy mennyi.
Jó a léghűtéses blokkokat ne keverjük már ide..
Szerintem igen, de ezt már nem nagyon merem hangoztatni....
Ez nem olyan jellegű dolog Fisi, nekem az Astra nem eszi az olajat, győzködni sem akarom Zolit.
Boxer bmw-k is simán bekajálnak fél litert 1000km alatt, akkor azok szar motorok ?
Az enyémnél még nem, de a tied Z16XEP, ott feltétel a dexos2. Tudtommal nem befolyásolja a kenőanyag tulajdonságait, új autókhoz is ajánlják. Egyik itteni barátom a J Astrába is beletöltötte.
Előtte Ípunto volt az nem.
Amúgy a vicc hogy ez 2005-classic G z16xep a 2008-as H z16xer és a H-ban 30e alatt zéró.
És ez egy "rendes" motor? Jajj...
Két decit ezrenként?! Egy rendes Astra a fél litert is bekajálja.
Hagyd már Laci- szerintem ebből Te is megjöttél már, nem kell senkit sem győzködni. Az ilyen emberek legtöbbje már úgyis úgy áll hozzá, hogy na jó kipróbálom ezt a szart után egyszer bele rakja aztán jön a duma hogy egy nagy átbaszás az egézz nem ér semmit. Használják csak amit eddig is használtak. Ennyi.
Teljesen jó.
Mondom ki fogom próbálni mert herótom van attól a 2-3 deci fogyástól is.Csak még van a legutobbi total olajból.
Amúgy a dexos2-est nem zavarja?

Utálom pestet.
Ha lehet kerülöm.
Csak privátban!
Zoli! Az Astrához kapcsolódóan küldök egy kis érdekességet a revitalizálóval kapcsolatban, ha megtalálom akkor még ma.
Megnyugodhatsz nem sűrűn járok Budapest országba. Nem egy felemelő hely... Kár vergődni erre hogy pesti vagy meg hogy milyen közel mennyi bolt van. Itt is van autós bolt 200 méterre mégse verem magam erre. Nem kell a pesti übermensch duma..
Mindig is állítottam azt hogy énbiza nem tok olaj és olaj közt különbséget tenni úgy hogy ráülök és megyek a motrral.
Annyira követsz engem és ezt se tudod?
Lehet van,fene tudja,nekem nem jött át ez a különbség.
huhh valszeg te mint motrszerelő jobb vagy.
Pest mellé de ez mellékes.
Akarja a csuda hogy te pestre járj.
Van elég baja ígyis annak a városnak.
Amúgy motorbót és van vagy 1,5 km-re tőlem.
Meg az Olajsziget,ami kemény 5 km.Oda már kocsival járok.
Astránál összevissza váltogattam az olajokat de tökmindegy,ugyanúgy netek vele és ugyanúgy megette a 2 decit ezerkilométerenként.
Fene a pociját.
Ha nem lenne ennyire drága és nem lennék ennyire spúr kipróbálnám a revitalizáló csudiszert is.
Na majd nyáron.
Na de most ha arról lenne szó hogy mondegyik olaj ugyanolyan, Te fixen azt állítanád hogy nem, mert mas valtani a motullal meg a repsollal.
Jó persze- ott nagyfaluban a sarki kisboltban ahová te jársz mert ott minden eredeti meg jó, mesélj még.. Biztso majd ezért feljárok csudapestre, fos olajért..
Nem szerelőnél kell venni.
Nem jó válazs, elmentem az akkori motorszerelőmhöz akihez mindig jártam (akár te a boltba) és az sózta rám kétszer.. No utána kezembe vettem a dolgokat azt jóccaka, szép mindne.
"Valahogy nincs bizalmam az ukránok iránt. "

Hát igen, aki autó helyett képes volt Zaporozsecet gyártani, attól én is tartok picit.
Persze ha utána olvastál volna és kissé jobban utána nézel akkor láthattad volna hogy a Xado alap olajai holland termékek, nem hiába van holland forgalmazó is megadva a Xado dobozokon. Az Ukránok a revitalizáló részt adják hozzá.
Ettől függetlenül régóta szórom az igét a kollégák körében, és van olyan Toyota váltó (automata) ami pl a Xado olajnak és adaléknak köszönhetően immáron 2 éve megy még a kérdéses csapágy csere nélkül mert a Xado "megfogta" jócskán elhalkította a kérdéses alkatrész visítását. Nekem ezek a bizonyítékok meg amiket én tapasztalok, nem a reklám szövegek.. Akinek eddig ajánlottam a kérdéses cég olajait termékeit még egy sem mondta hogy rossz tanácsot adtam. Legfőképpen meg én használom őket. Ennyi..
Valszeg nem vagyok vájt fülű olajlabor.
Ráülök,mozgatom a karokat és megtörténik aminek kell lennie.
Eljutok a fagyizóig.
Lehet köze van ahhoz a tényhez hogy nem rendelgetek összevissza neten olajat hanem bemegyek a bótba ahol ismernek és megveszem.
szerintem a te taktikád a jo...nem is xar ez a mol olaj...meg még az eneos.......