Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eni(agip) i-ride olajra gondolsz? az kb 1400ft per liter.
castrolnak most power nevü löttyei vannak. régen actevonak hivták.
Koszonom megnezem
Nézd meg a Castrol Eni 10w50 race vagy mi olajat. Vmi 1200 ft literje és fullszint..
Sziasztok valakinek elfekvoben 1-2 liter 10w-50 szintetikus valami 4t olaja van-e. Olajcserehez kell kiegeszitesre 5 perc jaratas utan leengedem, vagyis kb mindegy melyik marka. Budapesti atvetellel
elkelt!!
van 3 x 1liter Q8 sbk 4t 10w40 olajam.....ha vkinek kell, 1500ft/l viheti!
http://www.olajsziget.hu/websh...
adatlapomon ott az emailcimem,ha vkit érdekel az olaj!
van 3 x 1liter Q8 sbk 4t 10w40 olajam.....ha vkinek kell, 1500ft/l viheti!
http://www.olajsziget.hu/websh...
adatlapomon ott az emailcimem,ha vkit érdekel az olaj!
ezt igazolom. Nekem még a rutin hiányában nem hiányzik. De egy mélyebb hosszabb úthullámon ha van ideje beesni a motornak az úthibába akkor hajlamos a felkoppanás határáig összeülni az első teló. A fékekkel nincs bajom bár nem egy sport kategória de a rendszer kifejezetten jó.
Az F-es sportnak gyártottá..............amikor az 1000F volt mellette akkor tényleg az volt.
Azért ne legyünk képzavarban :D se azxx se a z750 se a cbr-f nem egy szupersport, esetlegcsak sportos jellegű motorok :D a yamahan mar az első r6tól jó fék van...
Marandjunk. Cukkolásra ment az egész.
Ülj rá a hoki cbr-emre.............utána a streetre.
Ezt igazolom. A malacon a hátsó még istenes. De az első futómű nem valami úrtechnika. Sok XX-estől hallottam már hogy a rutin megszerzésével fordítottan arányosan fogy el az első futómű. Több helyen már Wilbers rugók vannak a teleszkópokban. Fékekre mondjuk semmi panaszom sincs azok számomra nagyon jók. Ez a Dual CBS teszi a dolgát
Na jó de én mindet saját pízból vettem,azt is kikérte.......
Amúgy minden 2008-2010 előtti japo ami nem szupersport hulladék fék-futómű kombóval megy.
én is leszarom kinek mennyi zsetonja van mert általában az se érdekel nekem mennyi van mert az asszony mind elkölti
de a kis köcsög májerokat nem kedvelem akinek apuci tolja a segge alá úgy a technikát hogy jobb esetben nem tesz érte semmit (rosszabb esetben képtelen tenni bármit is érte)
aztán úgy májerkedik mintha ő lenne a jesus2 a megváltó reinkernációja
Ezt a zsebben való turkálást én sem szeretem. Van olyan kollégám aki azt sem tudja szerintem hogyan írják le a motorom nevét, de mikor meghallotta, hogy vettem másikat, olyan jó parasztosan ezt kérdezte: aztán mánnyi vóót? Jól megmosolyogtam azt választ meg nem kapott. Én tudok bárkinek, bárminek úgy örülni akármivel is "lepi" meg magát, hogy nem egyből a zsebében nyúlkálok, sőt később sem. Lehet velem van a baj vagy ez csak az én fétisem de ez van kérem.
Nem vagyok irigy ne aggódj. A Ze furomuve pedig a Wilbers első rugó szettel nekem tökéletes. Maradjunk ennyiben?!
Na ezt hagyjuk. Te nem tudod hogy kinek miből van motorja. Tudom irígy a magyar de nagyon.
Utólag valóban látom mire írtad sajnos a telón nem jól jött le.
Azt hittem a Zolival való eszmecserére írtad.
Mert addig amíg 22 évesen apuci tolja a segged alá a motorokat addig inkább hallgatnék hogy melyik motornak milyen a féke, futóműve stb. HA te kerested meg az árukat akkor vedd semmisnek a megjegyzésem..
Ez nem ugyanaz, csak szokasszerint nem érted amit olvasol, ugorj neki megegyszer.
Mert ? Akkor es azt irok amit akarok
Persze. És az a gumi amit méretben elő írnak is tök jó mind hozzá gondolom te is azokkal jársz csakis amit gyárilag rá túrtak? Ez kb ugyanaz..
Te inkább hallgass. Köszönöm...
Ez van.
Csokis kész-cseresznye mania-joghurtos eper combot bármikor kiszurom.