Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cobrra nemo2-es nincs fent senkinek ?
Csabu987: "Ez a fej dupla, két oldalon nyomja és túl vastagnak látszik. Szerintem sokat ad."
Nem ad sokat, azért van a golyós csap, hogy belehessen szabályozni. Sokan készítettek dupla adagolófejet, pl.:rézcsőből, stb. Tűvel is lehet sokat adagolni, minden csak beállítás kérdése .A duálfejjel nekem sokkal ritkábbra volt állítva a csepegés, mint nálad a tűnél, de erről beszéltünk már itt az oldalon korábban.
Ami számomra probléma az a különböző hőmérsékleti viszonyok változásának lekövetése.
A te általad favorizált rendszerrel nincs semmi baj, teszi a dolgát, ahogy kell.
Nekem az a nyűgöm az ejtőtartályos, átfolyás szűkítéssel belőtt cseppszámos rendszerrel (és ebbe a Scottoiler is bele tartozik), hogy nem lehet a hőmérséklet változás miatt lelassult csepegésen könnyedén változtatni.
Tudom, erre vannak az elektronikus rendszerek, (már a Scottoilernek is van) ahol akár menet közben is módosítható a csepegés mennyisége.
Egy barátomnál most van tesztüzem alatt ilyen mindent figyelő elektronikus home made rendszer.
Megvárom az ő tapasztalatait, aztán majd döntök.
Cnc gépek szánkenő olaja nagyon jó ! Több sűrűségű létezik nagyon bevált ,lehet keverni is így gyakorlatilag végtelen a lehetőség!
Azért van ezeknék téli-nyári olaj
Sosem próbáltam csak látram milyen a nyári
Nekem az extea híg jött be hogy egyből leveri a retket a sűrűbve beleragad a homok és csiszol
Egy óra homokbánya és fényesebb a lánc mint újkorában
Én és nagyon sok motoros hidegben, szar időben, legfőképpen télen nem motorozunk. Az speciális körülményeket kíván. 8 és 38 fok között motorozik a nagy többség.
Csak a gyári olaj olyan hogy a nyárit télen késsel lehet vágni
Egyszer láttam egy big-en valami gyári olajozó cuccot abba az olaj olyan volt a nyári 40 fokba mint a méz, és nem a hígabb akác hanem a sűrű vegyes
Amit kitaláltam, ejtőtartályos csepegtetős adagolót, az csak egy ponton, a görgő közepére adagol és borzasztó vékony tűvel, 0.45-0.5 mm. Ez a fej dupla, két oldalon nyomja és túl vastagnak látszik. Szerintem sokat ad. Amikor kezdtem kikísérletezni a cuccot, az 1 db 0.9-es tűnél még a csizmám is olajos volt.
Ezzel a fejjel mi a gond?
Pedig jó az a csepegtető, csak nem ezzel a fejjel.
Scottoilert vettem, használtan. :)
Szia Józsi! Vettél gyári rendszert? esetleg visszatértél a spray-re?
Sziasztok! Olajozó alkatrészek eladók!
Mágnesszelep 5.500 Ft
Kuplungtartály bilinccsel 1.000 Ft
golyós benzincsap 2.000 Ft
Scottoiler dual fej 5.000 Ft
Érdeklődni: 20/315-3010
tothjozsef0104@freemail.hu
Az vagyok így nyugodtan használhatom.
Sprayt meg az amatőrök! :-)
Á, ez ilyen összetartó csapat volt, segítettünk egymásnak. Amúgyis a 16 motorból 9-et nem kellett sprézni, mindíg volt ráérő ember. (7 kardános, 1 HD meg én az olajozóval)
Ja ja befèrsz alá gèppel cuccal együtt!
ilyen nem volt nálunk, plusz azért vettem ezt ami van hogy ha kitévednénk ősszel-tavasszal pecázni kikötöm a fák közé és nem lep le a harmat annyira
https://citybike.hu/Motortakar... ilyen van èvekòta jòl bírja.
https://www.obi.hu/epitesi-fol...
ilyen csak nálunk drágább volt
Ez víz & uv álló motortakaró akcijában 5ropi alatt szokott lenni itt helyben a city bájkban majd télen veszek akkor olcsóbb minden ilyesmi...
most vettem ponyvát 5x4 méteres vékony fisfos anyag aztám majdnem 6 ezer ft
Nekem meg ugye emelő van, a bóbita meg meg ugye alapból. Na még egy takaróponyvát vennem kell azt a régit megkapja a sherpa a csíkos meg a nojét. Mert ugye megérdemlik télen a +30 fokos garázsban a pormentes tárolást.
nekem van oldal is meg közép is, télire feldobom a középlábat mert úgy kisebb helyen elfér a motor
én nem szeretem felhúzgálni rá mert béna megoldás és nem az a sima rátaposós
Középállványt használjanak a fotósok!
ilyem maxi 5 másodperc egy ilyen aktus
motor oldalra, spraj a csomagtartón motor kettesben, azután gomb nyom motor röffen spray a kézben fúj majd motor off
kb annyi időt megy mint amennyi leírni
én már több motoron is csináltam igaz nem spray hanem olajjal leöntve
bár a kis 60 kilós gizdáknak biztos nekezebb mint nekem
de aki akkora mint a tacskó ülve tegyen rá középállványt