Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nem jött be :( +50-55%
Csak iton vagyok egesznap, gondoltam vki tud egy címet. Marad a rendeles , lterenként 1400 ftert megéri.
vhol óbudán volt 1x egy bolt,ahol polcrol adták a mol olajat jó árban. guglizz rá. vagy a gödöllöi olajbolt nem nagy táv. öket dicsérik.
Óóóóó dehogynem, volt kutas alkalmazottam és megmutatta miképp kell bontani úgy, hogy vissza lehessen zárrni, vettem 8 flakon ömv olajat kúton, bontáskor feltűnt, hogy 4-en mintha buheráltak volna és más volt a szaguk is, visszavittem mire vita lett és a főnök bizonyításképp kihozatott 2-őt a raktárból, kupak levétel után kiderült, hogy azokon is furi volt a biztonsági fólia, némi tanakodás után átküldött egy műsik kútra ahol adtak 4 jót.
Jaja köszi ! Kerestem, de mindenhol sak a rendelés van.
google kereső!!! de itt 23kerben a neóék csak bontatlan dobozokat árulnak,amiben 8-10x 1l flakon van. nem bontanak ki dobozt.
mi szállitottunk nekik régebben!!
hivd brekit, neki mindig van polcon, viszik töle m cukrot a búcsúban.
Köszi. Holnap fel is hívom.
lehet előtte meg kell rendelni, mondjuk ma.

http://www.neoszerviz.hu/mol/m...
Hali!
Vki tud olyan helyet Budapesten ahol Mol racing 10w- 50 olajat lehet venni? Olyan hagyomanyosat, bemegyek,fizetek ,távozok az olajjal :)
Köszi
Mire a kútra ér, már cserélve van az olaj. Ezt ecsetelte a szakértő régen. Vannak olyan helyek, ahol látom a futárautókat, hogy éppen dolgoznak a raktérben az emberek. Na ilyenkor tudnék felrobbanni. Majd meg kiviszik a haveroknak a tuti olajat, akik lezsírozzák őket. Minden faluban van ilyen okos szerelő.
kúton nem nagyon éri meg ravaszkodni az olajjal, vannak kamerák, és könnyű átnézni az árukészletet több munkatárs van stbstb
persze nem mondom hogy lehetetlen, de nem biztos hogy megéri azér a pár ezerért
ÁÁÁÁ, az olajfutár már akkor 150-körül keresett. A benzinkutasok még most sem keresnek annyit felénk.
Kitalálom a benzinkutasok is keveset keresnek?
Pár éve épp itt egy olajfutár ecsetelte, hogy rá vannak szorulva a pancsolásra, mert keveset keresnek. (Akit érdekel, keresse vissza.) Aztán amikor a saját autójába valamiért olajat kellett cserélni, a benzinkúton vásárolt olaj 3 féle színű volt a négy db literes flakon. Fel volt háborodva, hogy járt!!!
ehhh.... ennyit a hologramos azonosításról
Mondjuk nézd meg ki a hivatalos dealer:
http://www.castrol.com/hu_hu/h...
http://www.castrol.com/hu_hu/h...
Az hirtelen alapított (majd eltűnő) raktárkészlet nélküli webshopokban akik a listaár alatt árulnak, nem bíznék.
Ezen felül a Castrolnak van mindenféle hologramos azonosítása.
az a baj hogy ha már a legelső hamisat kap(forgalmazó-elosztó) akkor mind hamis lesz bármelyik boltban veszed
és mivel már hordósan is hamisítják bármi előfordulhat
én pár éve így jártam az ngk gyertyákkal 3 helyról vettem és mind szar volt, utána rendeltem a hondától aki mindent külföldről hoz be és az meg tökéletes volt

http://youtu.be/JZLxVR5VLDE
Szia!

Mit nevezhetünk megbízható helynek egyáltalán? Ilyen figyelmeztetéseket olvastam többször is, de még nem jöttem rá hol lehet biztonsággal eredeti olajhoz hozzájutni.
Csak megbízható helyről vegyed! Sok a hamisítvány. Haverom DL650-ese 60ezernél szétesett a hamis Castroltól. Főtengely csapágyakat szétcseszte. Vett egy bontott blokkot, azóta 100fölött van a motorban, csak nála probléma nélkül.
ki az a tasi?????
csupán az érzett dolgokra tudok hagyatkozni.
nem habosodott, nem volt zajos a motor és könnyü finom pontos volt a váltás 4000kmrel olajcsere után is.
nálam a drótos tolómérő verte ki a biztosítékot
mert nem kétlem hogy jó a mérő, azt is tudom hogy a kiesett kis csavart kurva nehéz pótolni, de ha már fotóz és teszi fel a netre akkor csináljon már jó eszközzel képet
attól még lehet jó szakember lehet jó a melója de ez egy ilyen kibaszott világ hogy ilyenek re is oda kell figyelni, mert biztos van olyan ember akinek az jön le ebből hogy aki ezekre nem figyel az másra sem
más
a foshalom szar fotók is ilyenek attól is elönt a fos mostanában a 10 ezres telefon is szebb közeli képeket csinál mint 15 éve a 100ezres masina csak azt a kurva fókuszt kellenne egy bökéssel beállítani azon a tapogatós szaron
Köszönöm, szerintem marad a castrol!
Helyesírás tudatlannal szóba sem állok, egy szinten van a Goggle fordítóval... megbaccta a kutya az ilyet.
Nekem nem kelt vegyes érzéseket.Akkor se vinnék motort ha egész magyarországon nem lenne szerelő.
Vettem tőle autó és a nagy duma ott is megvolt! Sajnos hittem bennük, mondván "van 11000 követője" csak nem basz át! ? Mondtam a feleségemnek is, tőlük bátran lehet autót venni, nem teheti meg hogy elhallgasson vmit! Hát megvezettek rendesen. Ez még semmi. Mert amikor kérdőre vontam, nemhogy segített volna legalább infókkal, még elküldött a jó k anyámba szó szerint!! Ráadasnak megfenyegett megkeres. Mondtam szuper, tudod hol lakom, várlak hiszen nekem van beszéden veled. Nem jött! Pedig amikor megtörtént az adás- vétel, bíztatott, bármi van szívesen segítenek.... Motort biztos tud javítani, azt nem tudom! De hogy velem szemetek voltak az tuti! Most is árulnak autót, motorfelújítás után...vajon miért?? Lehet megveszem azt is :)))Röviden ennyi!