Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az rendben van hogy jó áron van, de 30 fps nem kevés?
Bakker! Én meg megveszem a GoProt- és ilyen áron vannak a piacon még kicsit többet is tudó gépek

A kérdés az, hogy valóban tudja-e is azt amit írnak róla, illetve hogy minden körülmények között tudja-e. És a felvétel minősége(élesség/színek/hang..stb). De ára alapján ígérete. És ahogy nézem abszolút koppintása a GoPro-nak ezért talán még a konzoljait is tudod használni
Hát addigra én már túl akarok adni rajta.
Megfelelő pénzért junius után minden érdekel.
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni sisakkamera ügyben!Nekem a GoPro baromi drága,viszont szeretnék egy strapabíró sisakkamerát természetesen motorozáshoz! Nézegettem a dolgokat 10-25 ezer Ft közt eléggé sokat találtam.Viszont csak egy olyat találtam amihez külön odavan írva,hogy "ütésálló" az már csak hab a tortán,hogy 170fokos az objektív látószöge és nem a megszokott 3,hanem akár 60 méterig is vízálló! Szóval van -e valakinek ilyen? Érdekelnének a tapasztalatok! Köszönöm!
http://sportkamera.arukereso.h...
Helló!
Hero HD nem érdekel? szinte ugyan azt tudja mint a Hero 2-ő. 1080 -ba 30 fps, 720-ba 60 fps. 170-os látószög.
Ha 88€, az azért kicsit más.
88 euro szerintem.
Kb 27e forint plusz posta plusz 27% afa kb 35-40 e lesz a vege.
Ez dragabb mint az en szinten ebay es hasznalt. 960-asom.
De mar kutatok egy szinten olcso 1080-as hero2 t.
Kifogok fogni egyet szinten 40 ert.
Megéri, 88ért már kapsz itthon, számlásan gopro3-at, igaz nem black-et, de a tied sem tud annyit, mint a black...
Halló Everybody!
Rendeltem a "kedvenc" német eladótól egy Sj4000-t! Nem érkezett meg időre,írtam ebayen, válaszként jött a deutsche post-os feladóvevény, hm akkor csak úton van, hát nem.....Következő nap levél a postaimporttól, vám, áfa....stb. Már az itthoni postán b@sz@kodtak, most levelezésben vagyok, vám talán nem lesz, mivel 150E alatti az ár, de mivel a német felaadónak Hongkongból küldik, ami számlán is rajta van, a 27% áfa sanszos! Majd beszámolok mi lett a vége....eddig 88E és ennek a 27% rát áfája lesz a vége....talán! (csak okulásképp)
Eladó egy Gopro Hero HD kamera és szellőzős, BacPac hátlapok.
Valakit érdekel?
Próbáld meg a GoPro oldaláról letölthető programot. Hátha felismer más féle videót is. Elég könnyen kezelhető.
Ugyanezek jók a 960-ashoz is (korábban nekem is az volt), én is csináltam olyan videót, ahol keverve voltak felvételek 960-ról és HeroHD2-ről, meg Hero3-ról is. Ilyenkor a legnagyobb felbontáshoz (1920x1080) konvertáltam fel a 960as képét (1280x720) és természetesen 1920x1080-at exportáltam és küldtem a youtube-ra.

De ha csak a saját kamerádat használod, csinálhatod ugyanezekkel a beállításokkal, csak 1280x720-as felbontással magát az egész vágottat, olyankor nincs felkonvertálás és a youtube-on is csak 720-as HD felbontás lesz a legmagasabb kiválasztható felbontás. Látványilag mind a 2 ugyanazt adja majd vissza, csak maga az exportált és feltöltendő fájl lesz kisebb méretű, ezáltal hamarabb fel tudod tölteni.
Megegyezés tárgyát képezi. Ha érdekel írj email címemre vagy hívj fel.
Mennyiért akarod adni?
Uff...........ez jó csak én nagyon laikus lennék és csak 960-asom van. Ha hazaérek lefordíttatom öcsémmel mert nem értek belőle semmit
Én AVID-ből H.264-es kodekkel szoktam .mov-ot exportálni, 25fps, minél magasabb bitrate, stereo hang, 1080-as felbontás. Ezzel nekem a tv-m playere is meg tud bírkózni és a youtube-ra is elfogadható minőséget produkál.
Nyers, forgatott file-t sosem töltök fel, csak vágott anyagot.
Jah köszi ez a gugli nem barátom ilyen téren.
Na majd megszakértem.
Jó lett szódával az első felvételem is a kinai vackokhoz képest pedig nem egy friss gopro.
Szia!

Sony Vegas program formátum meg van 1000 féle youtube videókra rákeresel részletesen foglalkoznak vele mit hogyan állíts be hogy fasza legyen a videó a youtubra!
Köszi.
Milyen formátum lenne jó?
És mivel kéne konvertálni?
Lehet tudok azt is hozzá úgy érdekel?
Részben a youtube hibája is, az biztos, ha nem fizetős az accountod, sokkal jobban tömörít, mint kéne. De attól is függ, hogy milyen formátumban töltöd fel, sajnos az sem mindegy. De az fura, hogy amíg nem indulsz el, addig egészen jó a minőség, de ahogy gyorsabb mozgás van, előjön a tömörítési hiba, szinte az egész képen.

Hogy a tv-d miért nem játsza le, azt nem tudom, de a tv-k beépített playere elég sok fájlt nem tud lejátszani. Lehet, hogy az fps zavarja, lehet, hogy kodek hiányzik neki. Nekem mp4-et rögzít a black, gondolom a 3+ is ezt rögzít. Meg kell nézni a tv leírását, hogy ezt kezeli-e?
Ez a kamera hibája?vagy a YouTube ?
Samsung tv miert nem játssza a Gopro fajlt?
Elég rendesen és csúnyán tömörít, amikor mozog.