Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig vicces ember. Nem hiszem hogy morcos volt.
Az öreg alapból ilyen morcos vagy csak mert karácsony volt?
Cseréljünk munkahelyet! Légyszi
nekünk meg a tökünk is lefagy ebben a jeges szélben
Eladó a képen látható Gopro HD Hero 2 az alábbi kiegészítőkkel:
LCD back+tokok,
csuklópánt,
a képen látható rögzítőfülek.
Ára: 65.000 Ft.
Érdeklődni mailben vagy telefon, +36309396943
nem rs -es
Sziasztok! Van valakinek sj4000-rs kamerája?kellene valami normális beállítás,autóra,és motorra....
Meg, de mégkomoly tesztre nem jutott időm azóta.
Tettem rá zenéket, videókat és kipróbáltam két laptopban is, meg két telefonban. Minden eszköz felismeri, tökéletesen működik, csak a kamerában nem Ilyet még nem is láttam. Kipróbáltam a kamerát 1-2-16-32GB-os kártyákkal és tökéletesen működik. Na mindegy, tesómmal elcseréltem a kártyám, most minden happy
Tényleg, megvetted már a Hero 4-et?
én biztosan próbálkoznék pár kört. elsőre telemásolnám minél több fájllal, mondjuk másolj rá mp3-akat. aztán törlés, formázás és próba.
elvileg a kamerán illene formázni/törölni a kártyákat, de ha fel sem ismeri, akkor egy próbát megér. vagy használd más eszközben esetleg, a 32GB elég jó méret akár egy fényképezőgépbe, okostelefonba.
Igen jó kamera (én AS-15-öt használok)
Sony as20, ujonan 45ezerert ? Egyaltalan jo kamera ?
Közben meglett a hiba, a memória kártya halt meg.
Egy Samsung 32gb-os Evo van benne.Pedig leformáztam és lefuttattam rajta egy automatikus javítást és szektorhiba ellenőrzést.
Semmi gond, csak a kamerába téve kiírja, hogy SD Error.
Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy kuka?
Tapasztalt valaki már ilyet? Gopro 3+ Black
6 másodpercig megy a felvétel, aztán az összes piros led folyamatosan világítani kezd és megáll a kejelzőn az idő is. Lefagy és nem vesz semmit, majd kb. fél perc perc múlva leállítja a felvételt. Visszanézve a felvételt, semmi hibát nem találtam, csak 6 másodperc után vége.
Kicsit parázok, mert 4 napja járt le a garancia.
Szoktak, bár nekem se nagyon jelentkezett még. De ha a gyár ad ki hozzá páramentesítőt, akkor ez lehet normális, ha hidegből-melegbe viszed és mondjuk akkut kell benne cserélni.
Szia

Probald a nyitott hatlappal, nekem ugy sosem parasodott. viz alatt sosem probaltam arrol nincs tapasztalatom
víz alatt még nem próbáltam, de felette igen, sajnos párásodik a tok belülről...
Asszem mégis megvárom a tavaszt, addig úgysem tudnám használni.
Addig meg bármi bejöhet.
Ha nincsenek nagy igényeid, szerintem azt a 18 ezret lazán megéri.
szia!viz alatt parasodik?
Kapható hozzájuk páramentesítő betét. Nem olcsó, de ebayen is lehet rendelni, ott kb a negyede.
sziasztok!
olyan problémám lenne hogy a go pro hero2 a vízálló tokjában nagyon hamar párásodik. ha van valakinek tapasztalata vagy ötlete a megoldásra kérem írja meg. most vettem full kezdő vagyok hozzá
köszönöm!
Ha esetleg érdekel valakit. Vízálló, ütésálló. Bár onboard videohoz nem a legjobb(nem egyszerű jól rögzíteni). Kodak ZX5 Fullhd