Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faszom se akar idióták hallgatni akik már a telefonban félárat mondanak, aztán meg 20 éves Opel Astrat akarnak beszámíttatni.
Értem, és én akkor mit mongyak ?? :) Gondoltam, hogy fel se kell raknod hirdetni...
Sosem állítottam, hogy tudok motorozni.
Meglátom még. Nem hirdetem de már 4-en is rám írtak szóval az eladással nem lesz gond.
Most legalább kiderül, hogy nem is tucc motorolni :) Csak parasztból tuttá menni a tizedes + a többiekkel :) :P
Egyébként már Te is kivontad Magad uccárú 100%ba' nem, szóval megválsz a tizestől ?
Tenyleg csuszott... mondjuk ez a koridokon is latszott, de ebedszunet utanra mar egesz jo lett, de kb csak azok az ivek, amiket sokan hasznaltak. Ha le kellett terni a jo ivrol valakit elozni, az vicces volt, mert nem mindig sikerult az elozes
Igen. Ez egy hosszú történet. Meg van a 10-es csak visszaépítettem utcára.
Jól olvasom, hogy 600-al (a lexebb évjáratos :) ) KAWÁ-val vágtál neki ?? & Why, if not indiscreet...
Az is jó. Csak ott nem olyan kifejezők a szmájlik.
A fb-on megtaláltam.
Ott van a gsxrfanson. :)
A következőn ott leszek!!!
Köridők?
Tapasztalat?
Hát csúszik. Billiárd asztal simaságú, de csúszik. Mondjuk poros is volt mint az állat. Délutánra jobb lett. Meglássuk javul-é e.
Élőben láttam mikor aszfaltozták.
Voltal mar kint motorral?
Nem a most vasarnapi lesz az elso idei nyiltnap?
Kepek alapjan nekem is kicsit polirnak tunik a beton, de ez majd vasarnap kiderul...
Majd meg látod.
Szerintem meg még szép recés az aszfalt mert nem koptatják 30 éve. Megzabálja majd a gumit.
Ok! De az én véleményem nem biztos, hogy mérvadó lesz...
Majd szamoljatok be milyen lett, kivancsi vagyok. Eringen hatha nem lesznek sokan, mindenki a hringet teszteli
Tervbe van nekem is!
Bár a tapadási viszonyok vonatkozásában van némi aggályom...
A pálya olyan sima mint egy biliárd asztal , és a felülete mint a tükör... Euro-ring feeling lesz...
Hungaroringre megyek.
Megy vki vasarnap euroring nyilt napra?
Igazabol meg csak nezegetem nem is tudom honnan lehetne rendelni
Mennyiert talaltal?
Szia

Koszi az infot
Igen a kek es a szurke kozott vacilalok :$