Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondtam én, hogy verekedés? A kezemet nem emelném meg, itt van egy kép, tudod van annyi eszem hogy nem írkálok ilyeneket, hogy "szétverem a fejed" . Érthető amit írtam ?
senki nem akar meg verni
még nem. December 29-én megyek haza,de miért nem higgadsz le.
Kicsit gondolkodni kéne mielőtt minden szarságot leírsz, és fogadni merek hogy még mindig nem tudod meg indokolni hogy miért is Istenkirály az az RC8
Nem szokásom verekedni ,de ahogy érzed.
És a másik, itt vagy Váralján, Én meg Bonyhádon....
Nana, álljunk csak meg egy szóra. Ki nem tudott normálisan megnyilvánulni, ki fenyegetőzött, hogy szétveri a fejemet bukósisakkal? Na ki kapott jó nevelést? ember gondolkodj már kicsit, egy érvet nem tudtál mondani hogy mi mért vagyunk gyerekesek? He' ? Megvédtem a barátomat a Te lekezelő nagyképűségedtől? Már kicsit magadba nézhetnél már, és kicsit olvass vissza, hogy miket is írtál. Azt hiszem nincs értelme veled vitázni mert megragadtál egy szinten. És szétvered a fejemet bukóval, gyere találkozzunk Pécsen és megbeszélhetjük, jöhetsz bukóval meg is üthetsz, hagyom de itt a hozzászólásod, hozzám nyúlsz kapod a feljelentést, itt a bizonyíték! Na, most már tudsz majd szépen beszélni? Elnézést de ezt már megérdemelted.
Kulturáltan? bocsánat hogy azzal a " hulladék " jelzővel összetörtem a lelki világod, de már nem azért, ki is mondta hogy " szétverem a fejed bukósisakkal " ...? és akkor Te beszélsz a kultúráról...

Vedd meg a KTM , kívánok sok sikert hozzá, de fogadni merek hogy semmit sem tudsz a motorról, de le is szarom mert Te egy olyan szinten demagóg ember vagy hogy ilyet ritkán látni.. 33 éves...respect...
Egy kicsit még spórolok és talán Májusra tudok venni egy KTM RC8-at,nekem jó lessz. A srácok nem kaptak nevelést,nem tudnak kultulártan hozzá szolni bármihez is cinizmus nélkül.Bele böföktek egy beszélgetésbe amihez semmi közük nem volt,ha meg hozzá szolnak azt lehet kulturáltan is(nem hulladék)! Helló,Bálint vagyok a motor amit akarsz az egy HULLADÉK! Így kell fiatalok sokat gépelek....nem kéne nem szokásom. http://www.willhaben.at/iad/ge... ezt nektek
Félreértettél, nem a KTM-el van bajom, mert azt aláírom hogy a Cross-Enduro világában a legjobb! De valahogy ez a gyorsasági kategória szerintem durva mellényúlás volt. Lehet hogy a BMW is új volt ebben a kategóriában, de mégis a legjobb lett..De nézzük csak meg, az RC8 hol is tart most? JA ! hogy nem is gyártják már ?
Szia! Teljes mértékben igazad van! Azt hiszem a kétkedők véleménye megváltozna ha alkalmuk lenne kipróbálni egy ilyen motort...
Sziasztok Srácok!

A félreértés elkerülése végett, NEM veszekedés célom, egyszerűen hozzászólnék az Rc8 hoz. Első kérdésem a vitában lévőkhöz: Kinek van/volt rc8a? Ki próbálta ki hosszú távon az rc8at? Valakinek a hozzászólásában elhangzott, hogy nem alapozza a véleményét holmi tesztekre(pozitív tesztre). Kérdésem, hogy akkor a negatív honnan jött? Cimborád haverjának a húgától? Könyörgöm, egy évekig fejlesztett motort, amibe milliárdokat pumpált a cég, feltételezem nálunk okosabb emberek vitték véghez, nem hiszem ,hogy átgondolás nélkül tették. Érdekes módon, a bmw s 1000 rr-t senki nem fikázza mikor 2008ban berobban a piacra, és minden 10-20 éves sportmotoros múlttal lévő JAPÁN céget, az első generációs motorjával csúnyán maga mögé utasította. Ilyenkor hol a cbr 1000,zx10r,gixer 1000? Ne értsétek félre, nekem is gixerem van, de ne legyetek beszűkültek. Az rc8 nem egy hulladék. A világon legkönnyebb sorozat gyártott váza van (2,7kg!). Olyan futóművet kapott amit a gixer még álmodni sem mer, és még sorolhatnám. Hulladék a ktm? Miért van még a piacon? Atom sokat kell költeni egy KTM-re? Igen. Hogy miért? Egyszerű. Pehely súlly mellé, iszonyú erő társul,nem elhanyagolható anyagminőséggel.Érdemes körbenézni azon gyártók között ahol verseny,üzemórás gépeket csinálnak (husqvarna,husaberg) ,ott sem ingyen van a szerviz. Valamit valamiért, szokták mondani. Ha tehetném, örömmel betolnám a gixert egy rc8-ért, és nem azért mert szar a gixer. Peace
Te meg egy igazi érett férfi.
nyertes vagy
Na ezt az ócska kifogást..
Radiátort szereltettem a sárkány mellé,hogy ne fázzon.
Veszekedés helyett inkább pötyögjétek le, kinek hogyan telel a gépe. Az enyém speciel úgy, hogy szét kaptam atomjaira, és várja, hogy legyen időm törődni vele.. addig elveszik a sok motor közt lent a melóhelyen.
Rendben,Levi úgy legyen
Kis naivak,nem is ismerjük egymást miért kéne nektek bármit is meg magyarázzak?
Köszönjük szépen bebizonyítottad hogy érveket nem tudsz csak annyit hogy " fiatal vagy" sajnos megint nem a Te javadra. Reméljük ha Pécsen jársz tudunk motorozni egyet és mondasz pár értékelhető értvet. Én befejezten mert kár koptatni a billentyűzetet erre.
Nem merült fe a kicsi tök fejetekbe rambo és hű csatlósai,hogy nem is akarom nektek el mondani az érveimet. Kis buták
Az biztos, hogy nem mostanában lett több 3 oldallal a fórum:)
De nem tudta megmondani, lehet leblokkolt, hogy mindenki bántotta szegény párát!:)
Én mondtam érvelje meg, hogy miért jó de nem tette .. na mindegy legalább volt téma
Gyerekek mi zajlik itt?:)
Veszekedtek mint a sok sületlen a bama commenteknél...
Mindenkinek más az ízlése hálisten, mien szar lenne ha mindenkinek ugyanaz kellene? Hallgassátok meg egymást és lehet a másik fél megtudja mondani, hogy igen is miért jó az RC, nem fenyegetőzni kell meg kussolni, hanem el kell mondani, hogy valójában mi is tetszik neked benne és miért I love RC8...
Nekem személy szerint tetszik, igazi sport motor, nem mentem még vele de szívesen kipróbálnám és utána mondanék akármilyen véleményt is, az nem tetszik benne, hogy drága, másrészt meg, hogy csak 1 személyes.
Remélem így estére lenyugodtak a kedélyek.