Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, engem is felszólitottak hogy hajtsam lejebb... De máshol egy szót se szóltak érte, szóval eléggé az jött le , hogy ott ez a cél...de mondom, hallottam pár érdekes sztorit, hogy mikbe kötnek bele..
Akkor cáfolom a "csak pihenőben nézik a rendszámot" sztorid. Nyár végén gurultam a Nagy Imrén a Maléter felé, láttam a visszapillantóban két pislákoló lámpát, mire újra belenéztem már villogtak is le a motoros rendőrök. Hozzáteszem, bőrruha, csizma,kesztyű,bukó,új gumik, minden papír rendben volt. Mondták ,hogy a rendszámfelfogatásom,prizma és rendszámvilágítás hiány nem felel meg a köhém rendelet x. paragrafusának. Elismerem e? Természetesen igen, hisz kézenfekvő dolog volt. Mivel elismertem, ezért csak figyelmeztettek, és hiánypótlásra szólítottak fel a "basztató" rendőrök, mikor el is vehették volna a forgalmim. Hozzáállás kérdése. Alapjáraton nem köcsögök, nem a basztatás az életük, oda-vissza dolog működik. Gondolom Neked sem ugrott a forgalmid, szóval nem arra utaztak.
Teljesen normálisan van felfogatva a rendszámom, csak a megengedett a fügöleges állástól a 30 fokkal való felemelés. Lehet, hogy nekem piit jobban megvan döntve, de akkor is szemétségnek tartom hogy emiatt kötekedjen, főleg hogy semmit nem csináltam, kóláztam pihenőn elindultam haza és rögtön levillogot ahogy kijöttem. A képeim közt megtudod nézni mennyire van felhajtva. Jó persze aláírom, ez a dolga... Másoktól hallottam, hogy gumi miatt is piszkálnak, akkor "E" betű miatt stb. Ja azt hozzáteszem hogy máshol is megálítottak már, de le se szarták a rendszámom... Akkor azt ne mond, hogy ott nem direkt kötekednek...? Ám igazat adok neked jogos a jelenlét, csak ez a kötekedés nem minden esetben jogos szerintem.
Pl mivel "basztatják"? Engem egyszer sem "basztattak"a pihenőnél! Ja a rendszám. Elismered, hogy nem megfelelően rögzítetted a rendszámod. Akkor miért "basztatás"? Szerintem Te is látod ,hogy jogos a Mecsek pihenőnél való rendőri jelenlét. Csak nézz vissza az elmúlt év eseményeire,vagy figyeld 2 kör erejéig a "nagyokat".
Lehet, hogy nagyrészt igen, de sajnos olyanokat is basztatnak és olyanokba is belekötnek akik csak felmennek egy kólára meg esetleg mennek 2 lightos kört, ott az a cél hogy az összes motorost el riasszák onnan, és ezt azzal akarják elérni hogy mindenkint szivatnak. Nem vagyok egy nagy kanyarvadász, meg nem is szoktam úgy menni pihenőn mint a "nagyok".. Ennek ellenére belém kötöttek, hogy a rendszámtáblám túlságosan megvan döntve... Lehet hogy tényleg megvan, de simán lehet látni ergo nem értem mi a probléma? Pusztán kötekedés volt szerintem... Aztán kitudja..
Tegyük hozzá nagyrészt jogosan.
Forgalmikra..
Pihenőn meg vadásznak a forgammikra a rend éber őrei...
Félre ne értsd, nem kötözködöm, de azért Te is látod, hogy megannyi Mecseki szerpentin közül ez lett minőségre az no#1! Pénz és időhiány végett, sok sorstárs fogja majd kergetni az új flaszteren a motort, kétes sikerrel. Természetesen én is végiglépek majd rajta, de félő, hogy esetleges hibázásom a szalagkorlát "bünteti". Pécs-Orfű szánalom, Remeterét-Lapisi rövid és fehér aszfalt, Orfű-Mánfa fehér aszfalt, Mecseknádasd-Pécsvárad nyomvályús és kátyús. Marad a pihenő és az új út. Remélem csak zavaró vészmadár marad a hozzászólásom.
Miért aki egykerekezik az nem tud hibázni?
Hibátlan lett az út minősége, de remélem nem kell mécseseket nézegetni majd az árokparton. "Menekülési" útvonal szinte nulla.
Azt lehet majd Én is megnézem
Rendes vagy Tibcsi118, ha erre jársz tavasszal Komló környékén kiprobálhatod az új utat Komló és Budafa között új réteg került rá
jól lehet majd mocizni kb. 8 km.
Misy!
Semmi szükség fotó a gumidról, aki 47 évesen még egy 600-as sportmotort terelget, az már tiszteletet érdemel, szerintem!
Csak így tovább!
Az a 115 elég barátságos már egy 600-nak.
Szia, de meg lett mérve, ha jól emlékszem 115 lóerőt mértek, de sajnos egyik mérő berendezés sem mérvadó, mivel a cégek más-más mérési specifikációkra esküsznek. Sosem fogod megtudni, mennyi a motorod tényleges teljesítménye, de szerintem lényegtelen is.
Nem mértétek meg, hány lóerős lett így ?
igen,muszáj
Az szép. Raktál rá PC-t is?
A bodis gp rendszer 260 ezer volt, plusz hozzá a légszűrő.
Sziasztok, esetleg ha valakit érdekelne:

http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Majd linkeld be légyszi, megnézem.
A bódis mennyiért vetted ami most fent van? ha nem titok
Rambo van egy eladó akrapovic titánium kipufogóm is. Saját dob, nem tróger, újonnan volt véve 139,000 ft-ért. Amerikai kivitel, full nyitott. Este rakom fel a hirdetést.
A nyáron mi is találkoztunk egyszer, de ugye én olyat sosem mondtam hogy lapra teszem a motorom?
Béke motoros barátaim!
Rövid telet !