Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó pitbike alkatrészek :
- 14-es első kerék(szinte új) 8.500.-
- Molkt 26-os karbi 6.500.-
- szívócsonk(nagy karbikhoz) 1.500.-
- Hátsó fékkör 2 dugattyús.Jó fékbetétekkel(csak egyben) 8.500.-
- Kipufogó 12.000.-
- Állítható első teló(730mm) 18.000.-
- kerék tengely(15mm)
- féktárcsák 1.500.-
- hátsó lánckerék (420/41) 1.500.-
Eladó TTR-Dream váz kompletten.Lengővilla,tank,ülés,hátsó teló,idomok,lábtartó,fékpedál,láncvezetők,láncfeszítők,blokkt
artók,tengely(15mm-es)
iá.: 37e
Lehet van bent valami. A dugattyúból kiszakadt az a rész ami a csapszeg seegert rögzíti és kihullott mindkét oldalra így végigmarta a henger meg a gyűrűkből alig maradt valami. De ma még így is beindult csak dőlt belőle a kartergáz.
megsült?!
Valaki nem tudja megmondani mi a fenéért csinálta a Sachs Madass 50 em azt hogy meleg volt dombon felfelé elgyengült dőlt belőle a füst vagy a kartergáz megállt és addig nem indult ameddig le nem hűlt? Illetve mire hazaértem már nem indult újra mivel nincs benne kompresszió
A blokk megvan.hívj fel ha érdekel : hetven-591-negyvennyolc-48
Üdv.:Laci
Helló érdeklődni szeretnék hogy meg van-e még a 160-as blokk mert érdekelne?!
Nagyon köszönöm, megnézem.
Pár éve láttam náluk pont ilyen bordót, mostanában ritkán megyek, nem is figyeltem, hogy van-e még motor. XIII. ker Rozsnyai u. 11, az udvarban vannak, kint az utca felől valami sensolight fényterápiás izé van. Nézd meg, hátha, varrógéptől a lószoláriumig van ott minden. romitex
Kösz. Mostanában láttad? Megadnád a címet? Ismerősön nagyon akar egy ilyet.
Kösz.
Láttam ilyet a romitexnél 13. kerületben, hihetetlenül gagyi benyomást kelt, rosszabbnak tűnik, mint a praktikeres pitbike-ok, meg robogók.
Tudom, már egyszer kérdeztem itt
Találtam egyet itt helyben:
EZT
Szerinted?
Miért nem lenne jó nekem amúgy? Csak pályára jó?
Néztem régi yamaha xt600 akat is, az egy kicsit már kategória, de a felhasználási célom ugyanez lenne.
nem

már mondtam
Ez milyen típus pontosan? Milyen blokk volt benne? Erős, bírja a nyúzást? (nem a 15 méteres ugratókra gondoltam)

Más:
Erről mit gondoltok? Megéri?
hali! 17-19-es kerekű krosszváz újszerű állapotban eladó,ahogy a képen van 40000ft egyben!06304906559
Hali!
A segítségeteket szeretném kérni.
Van egy 124ccm-es ducar blokkom..
Na én arra vettem egy 140ccm-es lifan henger kittet.
Tehát át szeretném építeni a 125-ös blokkom 140ccm-re:D
Valaki csinált már ilyen? Mert nem tudom,hogy a gyári hajtókraba a 140-es dugó csapszege nem megy bele.. tehát akkor vegyek bele egy új 140 főtengelyt? vagy elég ha csak a hajtókart cseréltetem ki?
Igen, ha igaz a cég most varrógépeket gyárt.
Jahogy ez nem egyedileg épített, hanem így gyártották?
Kösz, de igazán az érdekelt volna, hogy tudja-evalaki, hogy hol volt a cég aki gyártotta. Azt tudom hogy Romitex x-9 és magyar, de a google nem ad ki semmit. Most vettem, de a volt tulaj sem tudja hogy hány darab készülhetett belőle, és hol.
sachs madass
kicsit átalakítva

Srácok!
Megint rámjött az agybaj, hogy nekem pitbike kell
Főleg szórakozni, játszós motornak. Szart nem akarok venni, de azért a lehető legolcsóbban kéne megúszni. Nem versenyre kell. Szegeden lakok (Szőregen). Föld útra mennyire alkalmasak ezek a kis kerekek? Cross pálya csak Szeged másik felén van, oda már autóval kéne vinni a vasat....
Ha nincs a közelben se cross pálya, se bánya, csak a nagy puszta, akkor is lehet élvezni egy ilyen gépet?
Sziasztok!
Ismeri valaki ezt a szerkezetet?
csáó. vettem egy ducar 125-ös pitet a gond vele hogy nagy fordulaton nem pörög ki ledadog durrog csattog mintha szabályozna... de van amikor kipörög ... kevés lenne a kaja neki? vagy gyújtás? simson 12v-os trafó van benne én még erre is gyanakszom.. aki tud segítsen köszi
http://www.youtube.com/watch?v...

valaki nem tudja hogy ennek a mocinak mi a baja, az enyém pont ugyan ezt csinálja. A vezérlés a gyári helyen, új gyertya és másik karbival is próbáltam. De semmi.

Köszi a segítséget!
Nincs már meg a főtengely. :(
Kinek mi a véleménye a 160as pisterpro blokkrol ?