Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló a gyujtást hogy lehet állitani ? :)
hello a váz és az elsőteleszkóp meg a lengővilla mennyi?
én is erre gondoltam még mert 2 fajta nem szokott lenni..
Szerintem a kémlelő ablakban bízz! Lehet a nívópálcás csavar helyén csak egy sima csavar volt gyárilag, csak valamelyik előző gazdi ilyet tett bele helyette.
megnéztem nem betekert csavarral de ígyis maxon van a olajszint a nívón de a kémlelő ablakon még nem éri el a minimum szintet.. öntöttem még hozzá olajat is... most 9 deci van benne..
De neki valami 200-as állóhengeres rettenet van! Teljesen más, mint a fekvőhengeres 125-140-160-asok! Egyébként én úgy tudom, hogy teljesen betekert nívópálca-csavarral illik nézni az olajszintet!
köszi a segítséget
metalaci! Itt van az egész szöveg, sajnos jobbat nem tudtam fotózni, be kell érned ezzel.
Szeva! Olajszint ellenőrzésnél(pitbike) nem kell becsavarni a nívópálcát! A 6. pontnál írja! Kb. 9dl- 1l olaj kell bele. Ezt egy Pitsterpro manuálból fotóztam neked.
Üdv.!
hali van egy 125-ös pitbik-om (lifan) valamiért köpi a gyertyát, meg a 2. sebességtől felfele lecsattog, huz 1 kicsit aztán torpan, én a gyujtásra gyanakszom szerintetek mi lehet a baj ? még kezdő vagy ugyhogy a segitséget köszönöm :D
hali! most szereztem egy 200 as dirt bikeot lecseréltem az olajat! van rajta nívópálcva és kémlelő ablak is! volt már pár motorom de még ilyennel nem találkoztam hogy mind2 legyen! 6 deci olajat tettem bele a nívónál max jelzésig van a szint a kémlelő ablaknál a minimum alatt.. melyik szintet kellene nézni?
Sziasztok valaki ismeri az automata kuplungos 110ccm-es pitbike-ot? Aki tud róla valami bővebb infót hogy jó-e és hogy át lehet-e építeni rendes kuplungra az írjon előre is köszönöm !
Hali ha érdekel valakit vannak eladó alkatrészeim pithez
bontom a mocit.


http://www.jofogas.hu/pest/Ela...


itt meglehet nézni.
minden eladó belőle ami megmaradt .

váz , hátsó villa, elsőteló elkelt

olcsón adom . írjatok . :D blokk lifan 125
hali
az jó lenne, és mit kérsz érte?
az jó állapotban van?
Nekem úgy rémlik van
Üdv, meg van még a gyújtásod? és ha igen eladó még, várom válaszod köszi csáó
Sziaa Imubáttya!
hali! vettem egy bfd 200-as pitbike-ot! milyen olaj kell bele és mennyi megy bele egy 200-as-ba? 125cc-be azt tudom hogy 1 liter.. és az olajat hány üzemóra után érdemes cserélni?
Eladó hátsó teló! Hibátlanul rugózik és csillapit, állitható rugóerősség és csillapitás, egy szép festés kellene rá.
Eladó:

LINK

Fast-Ace marzo koppintás,állítható \"be-ki\" csillapítás, 730 mm hosszú (Midsize), leszervizelve, MSR racing 3 ajkú szimering-porvédő, BUD racing 2,5W-s telóolaj, átszelepelve, befogóval,minőségi anyagból csináltatott keréktengellyel.
Szia nekem van egy gázos hátsó teló, hibátlanul müködik. Ha érdekel küldök képet!
hali
nekem bse 150 pro mocihoz kéne jobb oldali blokkfél mert sajnos elrepedt a kuplungtengely csapágyánál.
ha valakinek esetleg van írhatna. andras902@freemail.hu
válaszotokat előre köszönöm
Meg főt a gyujtó tekercs , ezért kell minden mosás, sáros menet után levenni a deklit elindítani a motort. Én már 2x jártam így suzuki rm-el.
Eladó. Vízhűtéses, 8Le, 4.5Nm nyomaték 15000rmp-n, csere is érdekel.!