Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszi a gyors valaszt.Amugy a szikrat azt igy is adja.Mondjuk biztosan meg nemtudom mert nem volt meg idom megnezni.Csak akit megvetem o aztmonda,hogy nem erti,hogy miert nem indul be pedig szikra az van.Majd ha lesz idom akkor megnezem.Megegyszer koszi a gyors valaszt !
Kell a Cdi. A képen is ott virít a felirat a Cdi mellett, hogy ignition, ami gyújtást jelent. Vegyél rá egyet, és ha adja a szikrát, meg benzint is kap majd, akkor röfögnie kell!
Hello mindenki.
Meg uj vagyok ebben a forumban es a pitbike vilagaban is.Lenne egy kis gondom.Potom penzert vasaroltam egy pitbikeot ( Loncin150 ) ami elege levan harcolva de lassan majd helyreteszem.Az lenne a gond vele,hogy nem akar beindulni.Lehet,hogy most leegetem magam de nem ertek hozza.Van az elektronika resze amibol nekem csak az van a motoron ami az elso kepen szerepel.CDI nelkul ugye nem indul be a motor ? Mert az nincsen rajta.A kabel az ott log a nagy semmibe.Aztmondta a gyerek,hogy a vilagitasnak van az a kabel.Akitol megvettem pont azert adta el mert o sem ertett hozza es nem tudta sehogysem beinditani.Ha teszek ra egy cdi-t es ha mas gubanc nincsen vele akkor elvileg bekellene induljon ?Valaszokat elore is koszonom !
Hello!

Van egy Lifan 90ccm Uj nagyon kevés üzemórával
Japán karbival +elektronikával mindennel:55ezer ft
Egy Uj blokk most 78ezer az Odormotorponthunál!
de nem adnak elektronikát,kábelköteget és trafót.
Van Pz19 karbim 5000ft+posta ha érdekel csörögj +36302649336
Szia! Vannak most eladó blokkjaid? Ha igen Mennyiért? Esetleg PZ19 karbid van?
Számom a hirdetésben !
emaileim@citromail.hu erre írj! és konzultálunk a dolgokról Üdv.
akkor mennyit kérnél a komplett váltóér a kukactengelyel és a kuplungér?
valami elérhetőseéget adsz?
Minden tökéletesen működött ! amíg egyben volt ,tönkrement a főtengely a blokkban, és vettem másik blokkot a motoromba! ez meg megmaradt alkatrésznek ....
hali
ez már az enyém csak az elöző gazdája még nem vette le a hirdetést.
Bocs, benéztem!
Bazzeg, tényleg!
az évjárat 2009-es
Ha egy megbízható kis gépet akarsz, lesd ezt meg! Én ugyanilyet nyüstölök már több mint három éve, és semmi szerkezeti gondja nem volt idáig.

http://www.kepesmotor.hu/brand...
B@szhatod, hogy tetszik, 2009-es hirdetés...szerinted még megvan?
Ft-ba mennyi egy ilyen üzemórás felújítása ?(kb)
ha nem egy leélt szemetet veszel meg, ugy nincs ezekkel semmi nagy gáz
köszönöm a gyors válaszod :) motorvásárlás elöt állok és szeretnék tudni pár dolgot a pitbike-okkal kapcsolatban mielött vennék
szal normális ember keze alatt százat elmegy egy eredeti dugóval
nekem van yx-blokkos, amiben 60 üó van, 8-10 óránkénti olajcserével, de nem füstül megy normál.
125öst tudok 100üó felett, szintén gyakori olajcserével, aminek bontatlan a blokkja , endurózás/lájtos crossozásra volt használva.
és hány üzemóránkánt kéne dugó csere stb... ?
ha nincs rajta km-óra, akkor szerinted nem üzemórás?
igen ezek körülbelűl akkorák.
az üzemórárol nem tudok.
Valaki tudna segíteni hogy egy bsa 150 pro méretre mekkora lehet mint egy simson? és hogy ezek a motorok üzemórásak-e?