Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia itt az e-mail cím kenez.krisztian@freemail.hu
add meg az email címed légyszíves.
érdekel a motor
Helló e-mailbe tudnál küldeni képet a simsonról ?
Nekem lenne egy gázos de használt már rég nem használtam.
Szia nekem lenne egy simsonom cserébe
Üdv forumozók!
Keresek pit bike hátsó teleszkopot,ami jó állapotban van
és árban is elfogatható
Ha valaki tud irjon
Előre is kössz
szijasztok nem tuttok valahol pit bikére hátsó telót ?
hali engem érdekelne a hátsó teló mennyibekerül elöre is köszi
hali engem érdekelne a hátsó teleszkóp mennyi lenne az ára és jó-e előre is köszi
Sziasztok itt vannak a lifan 140 képei !
Eladó pitbike alkatrészek! Blokk, váz, teleszkóp,stb.
Tehát képeket.
Elfelejtettem oda írni a lifan 140 hirdetéshez hogy bármilyen motor érdekel cserében működő vagy hibás,simson,mz,enduro,cross, ugyan itt van egy mz ts 150 gokart is ha valakit érdekel !
Dobj fel róla pár képet ide!
Sziasztok van egy eladó lifan 140 pitbike 30e-ft az ár minimálisan alkuképes. Alkatrésznek akit érdekel írjon e-mailt a kenez.krisztian@freemail.hu-ra. A motornak váltó baja van valamiért nem lehet üresbe tenni,gyujtás nincs meg most egy sthil láncfűrész gyujtás van rajta, a henger az jó rajta,elsőkerék,első hátsó tárcsafék,a hátsó kerék nagyon küllő hiányos,idomok meg vannak. Ha kell képet tok küldeni.
Hátakkormeg bazd ki az árokba az egész kócerájt!
igen.
De próbáltál másik gyertyát esetleg?
annak sincs semmi baja....annyira pici a szikra hogy nagyon :D pl az újjam meg se rázza....
Hogy édesapámat idézzem: minden baj úgy szokott kezdődni hogy tegnap még jó volt.
Gyertya?
nem látni rajta se érezni semmi extrát....egyik nap még ment letettük és aztán már nem indult.
Nincs égett szaga a tekercsnek? Nekem már megégett vagy 3 db.
Sziasztok !
szeretnék segítséget kérni !

egy BSE PIT BIKE-m van és azt szeretném megtudni hogy a tekercseknél milyen ellenálási értéket kell mérni ? mert egyik napról a másikra nem indult be és nincs szikra....

előre is kösznöm a választ !
Üdvözlet Mindenkinek!
Akit komolyabban is érdekel a magyaroszági pitbike-osok világa:
látogassa meg ezt az oldalt:
http://www.pitbikemx.blogspot....
Sziasztok! Keresek 107, 110, 125ccm-es pitbike-hoz új tulméretes dugattyút! Ha tud valaki (olcsón) légyszi írjon! Előre is köszi!