Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! a gyárinál(honda crf,lifan,stb) kisebb az átmérő a gyorsabb gáz lengés érdekében, viszont a belépő nyilás/hollander teljesen megegyező bármelyik fekvő honda kónnal.
kuplung és a válto érdekelne kukactengelyel ha jól müködik.
Az már elkelt sajnos Olajpumpám van még !
édekelnek a cuccok.deknid még megvan hozzá?
hali
a cső milyen vastag képet tudsz arról feltenni?
Valaki tudna segíteni hogy egy bsa 150 pro méretre mekkora lehet mint egy simson? és hogy ezek a motorok üzemórásak-e?
Na itt van pár cucc, Kép a dolgokról Ócsóé lehet vinni Lifan 140
Tel.:06202031068
factory mini tuning kipuff rendszer szintén eladó 12E-ft,tavaly elött 30ért vettem..70ccm-160ccm-ig saválló cső és alu/magnézium ötvözet dob,faszán néz ki, és brutál szép hangja van(közúti közlekedésre alkalmas)

0620/2031068
Pit-alkatészek eladók,C-type komplett blokk/váltó/henger//kuplung/gyújtás/deknik/karbi(100ccm) szétfűzve,főtengely és dugó kivételével.hajtókar csapágyas lett,szétfűztem de végűl vettem egy komplett blokkot mert lusta voltam...

+ egy Honda(igazi)Cr50f váz blokk nélkűl egyben karokkal,BBR Factory tuning kiegészítőkkel szintén eladó
Sziasztok!
Pitbike-ot szeretnék vásárolni , 100.000 ft körül , ennyiért vannak is egész szép állapotú Loncin stb. Azt kérdezném hogy milyen alkatrészellátás vann ezekhez? Mert nekem nincs még pénzem egy Bsa vagy ilyen minőségibb pitbike-hoz!
Heló! perpill nincs kéznél... de persze teszek fel
Keresek ALU magas merevítős kormányt! 22.2mm átmérőjű befogóval! Valaki?
ez odabasz
hali engem érdekelne egykét cucc
képet tudnál küldeni róla?
Eladó alkatrészek Lifan 140-hez! kuplung,váltó,váltótengely, kukactengely,olajpumpa,Kuplung oldali Dekli,
Ausztriában vagyok.Ha érdekel küldj egy címet nevet és telót a
veszilaci@citromail.hu-ra és megbeszéljük hogy mikor,hogy jusson el hozzád-
Üdv.:Laci
Vkinek egybe az egész? 10E.
Szia! Kézvédőre vevő lennék!
Üdv! Eladó pitbike BSE. Blokkban új váltó, új henger dugóval, felújitott főtengely! Elöl forditott teló, hátul gázos csillapitó, mindkettő hibátlanul müködik. Fékek jók, lánc-lánckerekek jók. Esztétikai hibák vannak rajt, motorikusan hibátlan! 90.000ft.
motoaction.hu
Üdv
nekem kéne bse 150 pro hoz komplett kupllung azzal a kis fogaskerékkel a berugómehanikához,és jó állapotu klx ülés.
ha valakinek van az írhatna.
előre is köszönöm.
Üdv mindenki keresek Lifan 150cc MONSTER III BVH blokhoz váltót .