Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát jókor voltan jó helyen :))
Bazmeg guru, ezeket a kincseket honnan a fenéből kotrod elő?
50-es blokkok?
Hello! a 140-es blokk 2-héten belül elkelt
most csak eredeti Japán Honda blokkjaim vannak eladók
Hello!
Alkatrészed vagy komplett blokk-od van még?!
Engem érdekelne a főtengely ha még meg van!:)
Hello!
A Blokkot külön eladod egyben? vagy cseréled valamire?
Van egy eladó kartervédőm, 110ccm-es explórer nevű csodán volt, de szerintem eléggé univerzális.
2000 forint.
Lásd.előbbi képek ! Yx160 4V Pitsterpro.
Nincs valakinek eladó 160 vagy 160 ycf vagy pisterpro blokk ?
Eladó pitbike 12/12-es SM szett gumival.
első kerék 1.85x12 ,gumi : 100/90-12 PMT
hátsó kerék 2.15x12 , gumi : 120/80-12 PMT
ára : 32e
Eladó YX 160-as pitbike blokk.
Ára FIX.: 50e
705914848 Pécs
hát inkább ne ugy nem jóó mert nem lessz jó mély hangja rendes kipifugó csö legyen
Sziasztok. Van egy eladó pitbike vázam. kormánycsapágycsészék nem kopottak ahogy a festés sem, szinte új motorból van. MCM jump 125 vagy BSE 125 ös motorokhoz (lifan blokk). az újabb fajta térhálós változat. lábtartóval, kitámasztóval együtt 8000 ft
esteban32@freemail.hu
Hello ! meg van még ?
Szia, én kicsivel 180 alatt vagyok, és felöltözve kb 85 kiló. Simán elférek az enyémen, és az ereje is bővenjó némi stunt gyakorlatok elsajátítására. A galériáim közt találsz pár fotót ilyesmikről.
Viszont ez a legnagyobb midsize pit, egy 140-es YX blokkal. Én minimum egy ilyet javasolnék, viszont akkor gyűjtened kell még egy kicsit, olyan 150 körültől találni ilyeneket elfogadható állapotban.
Sziasztok!

Loncin 70 ccm kínai remekműhöz keresek cdi-t meg feszültségszabályzót! Valamint kell még valami elektromos cucc ezeken kívül?

Előre is köszi a válaszokat!
Köszi megtörtént már jó :D
Kipufogot viszont levettem mert szét van égve.
Szted elég ha csak simán csőböl lesz rá másik ?
vagy dugulása van kalburátort tisztisd ki stb probáld meg ugy hátha jó :D
Sziasztok nekem is lesz pitbike 125ccm nyár végén mert akkor rakom le jogsit is rá meg stb akkor vesz fater motort és szerintetek jó ötlet ilyent venni nem pedig aprilia rs 125-öt? segitsetek dönteni :D:D
Üdv mindenkinek!
Szeretnék venni egy pitet magamnak hülyéskedni és stunt gyakorlásra. Sajnos nincs sok pénzem max 70-80 ezret tudok rászánni, amiből sajna nem hiszem, hogy valami nagy minőséget kapok. 180 centi vagyok és 85 kiló, tehát kicsit félek, hogy kiszakad alólam egy ilyen kínai csoda. A kérdésem az lenne, hogy mik szoktak szétszállni ezeken a motorokon és mennyi pénz megcsinálni, megéri fönntartani ezeket ilyen célra? Milyet érdemes venni? Értek a szereléshez, ezzel nincs gond, ha úgy van a vázat is be bírom erősíteni, csak az anyagiaktól félek.
2011-ben eladtam. :)
Hali
valakinek nincs bse 150 pro-hoz olajpumpája?
Hali érdekelne engem egy kormányszivacs.Mennyi az ára?
Sziasztok segítséget szeretnék!
Vettem tegnap egy pitet,de nem akar beindulni.
Szikra van azt elenőriztem.(2 ütemü berántós)
Tippek,hogy mi lehet a baj ?
Az SM szett ára 28.000.- gumival. Első 12-es a hátsó 10-es kerék.van 12/12-es SM szettem is gumival. Üdv.
veszilacikukaccitromailponthu-ra írj