Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Természetesen van! Mellékeltem a hirdetést is, ahol képeket is találsz róluk, valamint, nézd meg a többi hirdetésemet, bármilyen alkatrészre van szükséged, fordulj hozzám bizalommal!

http://olx.hu/hirdetes/12-es-p...

http://olx.hu/hirde
tes/pitbike...
Hello!
még nem volt pitbike-om és most beújítottam egyre nem a legszebb állapotba van direkt ilyet is akartam a képen látható de fullosra akarom megcsinálni :) van hozzá pluszba egy másik vázam egy komplett fékem egy hátsó teleszkópom a képen látható de az csak illusztráció de ilyesmi :) én ezektől megszeretnék válni vagy cserélni egy lifan komplett idomra és tankra az eladó cuccokról küldök képeket és lifan 125cm3 tulajdonosok tudnátok írni egy kis infót azt megköszönném!
Hali srácok!
Egy komplett 14"-os hátsókerékre lenne szükségem, ha valakinek van eladó jelezhetné.
Na igen,az nekem is tönkrement viszont sikerült visszarakni bele a mágneseket,bele is lett ragasztva,majd később leszedem a gyújtásnál a deknit és megnézem mi a helyzet ott,de én is azt fogom,ha beindul,fel rakom a netre és eladom,arra jó volt, hogy megszokjam a 4T -t,mert csak 2T-m volt eddig,lehet most megint 2t lesz,de valami nevesebb motor. Csak jó lenne előtte megcsinálni,hogy be is induljon. :D De egyébként tegnap meg lett csinálva a hátsó teló,mert eltörött,mondom végre mehetek motorozni,meg a francot,meghalt az elektronika.
Nekem volt pár évig ycf-em, azon maga a lendkerék ment tönkre, olyan módon, h kitörtek a mágnesek belőle. Kb egy fél éve adtam el. Adtam a srácnak vele egy teljesen új lendkereket is, h majd szerelje fel, mert a mostani rövidesen tönkre megy.
Fel is szerelte és egy héten belül az új lendkerék is szarrá ment.
Lehet a tieddel is az lesz a baj.
Lehetséges lehet az, hogy valahol van benne feszültség szabályozó és megölte az új CDI -t ? Gondoltam erre is.
Na igen,CDI és gyújtás trafó lett cserélve. Mi lehet a gond ? A Hibát előző HSZ-ben leírtam,egyik napról a másikra nincs szikra.
Hali!

YCF Factory Pilot 150ccm 2008-as évjáratú a pitbikem,2 hete volt cserélve rajta,CDI,ami hasonlít a tirisztorra,nem tudom minek hívják,kis fekete doboz azt hiszem indukciós,vezérlánc,dugattyú,gyűrűk,új NGK gyertya,gyújtás beállítva,szépen ment,most megint nincs szikra,1 hétig jó volt most megint nem megy,mi lehet a gond ? Valaki segítsen mert már megőrülök tőle,előre is köszi!
Sziasztok pit bike első teleszkópjába hány dl olaj kell! aki tudja az írjon köszi!
Sziasztok molkt vm26-os karburátort keresek!
vagy más ezzel megegyező tulajdonságokkal (méretekkel) bíró karbit
akenny@freemail.hu -ra írjon akinek van eladó
valaki tudja hogy a váltósoron hol helyezkednek el az alátétek? vagy botot ábrát?
hátso kerék van 12 colos
van a jofogáson ma néztem
Heló.
Engem Loncin 125 höz érdekelne egy ülés,egy jobb első idom,és egy bal hátsó idom. Képeket csatolok mert nem mind 1 hogy hozzá való e vagy valami más :)
A MIKUNI 24 elkelt!
Szia!

Megvannak még.Csörgess meg és megbeszéljük.
olajhűtőt hengerfejjel összekötő cső érdekelne, van még belőle?
És tényleg nincs meg. Az a vicc, hogy a kormányt pont ma találtam meg :D
sziasztok ismét kérném a segítségeteket van 1 110 ccm lifan pitbike blokkom és malami gáz van a váltóval harmadikat nem veszi rendesen kattog a kérdés pedig az hogy a váltón a fogaskerekek közt hol és hány darab alátét van mert arra gyanakszom hogy ebből kihagyták valahol köszönöm előre is
Ember, 3 éves hirdetésekre irkálsz! Tuti nincs meg, hagyd abba!
Jó napot azt szeretném megkérdezni hogy mennyibe lenne ez a hátsó kerék ? Hány forint?
a hátsó kerék érdekelne
Jó Napot Kívánok! A hátsó kerékról szeretnék képet kérni mindkettő oldalról köszönöm szépen.
További szép napot!
Jó Napot Kívánok! A hátsó kerékról szeretnék képet kérni mindkettő oldalról köszönöm szépen.
További szép napot!