Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nm kínait kell venni :)
Olyan érzés mintha a hajtás megszűnne egy pillanatra de a kuplung nem csúszik.
Én is nagyon szerettem, de többet kellett szerelni, mint motorozni vele
Pedig a jobbik fajta kínait vettem meg kevés üzemórával.
Hiába olcsó hozzá az alkatrész, de ha mindig csinálni kell, akkor egy idő után az olcsóság drága mulatság lesz, és az embernek a kedvét is elveszi!
Remélem jó gépet fogtál ki és nem vág csecsre a masina!
Amúgy élvezhetőségre 5 csillag!
Nem pufog-durrog? Érzékenyek ezek a kis szarok a szelephézagra, kukkants rá, hátha az csinálja.
sziasztok! ducar orionom menet közben rángat és nem a gyújtás hagy ki mi lehet a baj? Előre is köszi a segítséget.
www.motoaction.hu én tőlük vásároltam, megbízható korrekt srácok!
Ja és melyik pitet javaslod?
Tudnál ajánlani 1-2 forgalmazót?Te hol szoktál mondjuk alkatrészt vásárolni/rendelni?
Hali.

Szerintem van értelme, én nem régen vettem de nagyon megtetszett . Vannak hazai forgalmazók náluk bármi kapható a gépekhez.
Helló!Van értelme pitbike ot venni? Fel lelhető hozzá minden alkatrész? Vagy ha valami baja lesz hetekig fog állni a garázsba és csak nézegetni fogom?Segítsetek4 :)
valakinek ninncs egy kipufogó dobja eladó? 140ccm-es motorhoz kellene.
Kösz, de csak az kellett volna.
esetleg a többi kacat nem érdekel? piaci ár alatt adom
Elkelt
Mit kérnél az üzemóra mérőért?

Ha itt nem akarsz nyilatkozni adatlapomon megtalálod az email címem.
Van egy új cnc-fel mart eloxált váltókarom, üzemóra mérőm, és Renthal kormányom!
06 30 635 9305
Üdv. Sajna csak 140-es van.
Szia!

Már csak az alkatrészek!
Helló! Megvan még az YCF ? Üdv.:Laci
Helló!

124cc -s pitbike-ban
Hali. Infó kellene miben van ez a váltó.
Elado xsport 110 cc 65000 Ft 06 30 866 2022
Van 2db Crf idomos pitbike-ra való első sárvédőm, levegőszűrőm és CNC-vel mart eloxált kütyük eladók (újak).
06 30 635 9305
Sziasztok!

A képen szereplő váltóra lenne szükségem ,de nem találok vagy esetleg másfajtával helyettesíthető?
Külön fogaskereket is vásárolnék amiket megjelöltem...
Előre is köszönöm
Hali srácok!

Vettem egy pitet játszós motornak a cbr mellé.
Az érdekelne, hogy a nagy vasba én Repsol 10w40-es Sintetico olajat használok és ezt belerakhatom-e a YX 140-es blokba, vagy csak a félszintetikus jó bele?

Egyébként tényleg tök élvezetes kis gépek ezek, nagyon megszerettem. A fiammal úgy kell megküzdenem érte mert neki is nagyon tetszik. Apropó, a fiam 12 éves de 5 éves kora óta motorozik. Most akarok neki új védőfelszerelést vásárolni mert ehez a géphez már komolyabb kell. Szerintetek páncélt vagy protector inget érdemesebb venni? Bocs a
Végezetül egy kép a vasról.