Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia meg van még a forgattyúsház?
Szevasztok!

Van egy RPT pit.em eladó
Sm+cross szett + emelő, 14,5 üzemóra van benne!

235.000.- áron!

Üdv!
szia! új hátsó kétdugattyús féknyergem van betéttel együtt 11e
KERESEK ELADÓ PITBIKEOKAT! MOTORHIBÁS, LEHARCOLT, BÁRMILYEN ÉRDEKEL! AJÁNLATOKAT VÁROK A: daniberinszki@freemail.hu E-MAIL CÍMRE!
http://www.kepesmotor.hu/motor...

PITBIKE ALKATRÉSZEK MINDEN TÍPUSHOZ!
Eladó megmaradt cuccaim. Alu állvány : 4.500.-
10-es hátsó kerék gumival : 5.500.-
Rekeszben lévő alkatrészek egyben : 3.500.-
Hello mindenkinek én egy ólcsó üzemképes blokkot keresek Ha valaki tud irjon légyszíves Előre is köszönöm
hello milyen árban vannak blokjaid?
125ös vagy nagyobb pitbike blokkot keresek olcson üzemképest
Van itt a képes motoron egy motovert-daytona a pitbike hirdetések között 1,5 éve az enyém volt akkor fel lett újítva a blokkja(azóta nem tudom mi történt vele) most árulják. Újonnan 550.000- volt 2009-ben az ára. Minőségileg már egy elfogadható pitbike.
Hy, ti milyen fogaskerék áttételt ajánlotok, inkább hosszúvtávra használom ( földesúton) 14-12 kerékméret.
Sziasztok:) tudtok mondani olcsó de jó kategóriás viszont olyan pitet ami megis éri az árát ? használtan ilyen 150ezer- re gondoltam
Szia érdekelne ami a képen van az mennyibe kerülne
Sziasztok!Hidraulikus kuplungot keresnék kompletten eladót. lojkog001@gmail.com
Helllo.nincsenek már meg ezek a cuccok. van egy TT-R vázam,üléssel,tankkal,idomokkal,lengővillával,hátsó telóval.
üdv.Laci
Hali skacok!
érdeklődnék hogy a pitten mennyi időnként ajánlatos a szelepek hézagját, és olajcserét, stb. Rlőreis köszi!
nem sok minden lehet már meg a hirdetett cuccok közül
üdv tudnál képet tenni a vázról?
üdv teló érdekelne. mennyi?
hello mennyi a váz ára,villabefogó nincs meg már?
üdv. mennyi a váz egyben?
hello szia fötengely megvan még?
3.800 ft
Az eladó kimaradt a mondatból!
Hali skacok!

Tegnap sikerült betakaróznom a pittel , a kuplungkarom bánta na meg az egóm. A fiam is kiakadt mert így ő már nem tudott vele motorozni, Mondta is, hogy legközelebb ő kezdi, vagy vegyek magamnak egy másikat.
Egyenlőre beérem egy másik visszahajlós kuplungkarral, ha valakinek van az jelezhetné.