Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó 125-ös keveset használt pitbike !

http://www.kepesmotor.hu/brand...
Eladó a pitbike szállító egység. Vonóhorogra szerelhető.
Nekem a gyertyapipa csinált ilyet ,de annál durrogott is "szabályzás" előtt. Régi 2t motoromnál meg az eldugult kipufogó volt a gond.
A Loncin Blokk nincs már meg.
Szervusztok!

Abry vagyok. A gyereknek vettem egy cr50f pitbike-ot. A gyertya zárlatos lett, gyújtászabályzót kicseréltem, majd ismét egy hónap hétvégi használat után szintén zárlatos lett az új gyertya. Hol keressem a problémát? Valakinek van-e ötlete.

Köszönettel
Abry
Üdv. Mindenkinek!
Lenne egy kis gondom. Igaz hogy nem pitbike, hanem sinson 4t, de a blokk az pitbike. Az a problémám a blokkal, hogy egy bizonyos fordulatszám fölé nem akar kiforogni. Ez gyakorlatilag kb. 4000 1/min körül jelentkezik. Addig alapjárattól teljesen normális módon felpörög, de ezután teljesen erőtlen lesz, nem durrog, nem puffog, de nem forog feljebb. Mi okozhatja ezt? A CDI elektronikát már cseréltem,semmi változás. Ez egy 125ccm-s fekvő blokk, új 20mm-s karbival,stb. Amúgy motorikusan szinte új állapotban van. A gyújtó tekercstől lehet ilyen, vagy a jeladó? Vagy létezik ebből fojtott verzió,amit a vezértengellyel fojtottak le?
keresek szinte uj.alig par km.es pitbikeot megvetelre
nagy tenfelytavosra gondoltam es legalabb 140 ccm es blokkal szerelt
Hali.arat tudnal mondan?
már elkelt!

Köszi
hello!

Meg van még a motor?
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy 125-ös Loncin Pitbike-hoz lehet valahonnan 3 as léptetőfogaskereket venni csak úgy külön vagy egész sort kell venni ?
Szia!

Ezek maradtak, a többit elvitték.
sárvédő 2 e ft
váltókar 3 e ft
légszűrő 2 e ft
Helló. A sárvédő crf50-esre való? Ára? Esetleg a váltókar és a légszűrő még érdekelne. Üdv.
uff
Elkelt.
1éve elkelt.
Helló!
Véleményeteket szeretném kérni! Gondolkodok egy ilyen kis méregzsák vételén. Két márkához viszonyítsatok: YCF, Pitsterpro.
A kérdések pedig a következők lennének: Mennyire erősek ezek a motorok? Mennyire alkalmasak endurozásra (siratózás, falmászás stb)? Mennyire kényelmesek ezek a motorok egy 180cm-es ember számára? Eddig csak cross-om volt (KTM SX 125, HONDA CR 125), és most gondolkodok egy ilyen méregzsákon. Mennyire más egy ilyen gép mint mondjuk egy rendes krossz?
Csa.mukodokepes a blokk.Es ha igen akkor tudod postanzni?
Szevasz.kerdesem lenne milyen es mekkora blokkjaid vannak meg?:)
Csao.kepet tudnal kuldeni blokkrol? Es hogy mere talalhato.mukodike?
Sziasztok!
Lenne egy 140ccm Lifan Henger kit-em!
Hengerfej,szelepek,henger,dugók,gyűrűk,és egy hibás hajtókarom!
Amit tudni kell: vettem egy inner rotor gyújtást és letekerte e a főtengelyem gyújtásfelöli részet,csapagyak,hajtókar,sonkak megmaradtak ez kb 2 hetes főtengelyvolt dugóval gyűrűvel.A gyári főtengellyel is ezt művelte szóval bontásra került az egész és már csak ennyi maradt! Ha valakit érdekel írjon!
Ára: 22500
Kösz :) megnézem!
Loncin 125-öst bontok.
Helló. Ha új pitet szeretnél,akkor ajánlom a motoactiont.Keresd Matern Balázst.Ha jól tudom akkor most van neki 140-es Monster dekoros új pitbike 260e-ért. motoaction.hu
Jahh,és Székesfehérvári.Tolnában nincs pitbike kereskedő.
uff
Eladó megmaradt alkatrészeim olcsón
Egybe nagyobb kedvezménnyel
Mindegyik új, egyszer sem használt
Hali!Új pitbike-ot szeretnék venni
Milyet vegyek,Tolna megyében hol lehetne újat venni