Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Keresnék,használt jó állapotban lévő hátsó Cross gumit,az alábbi méretben: 80/90 vagy 90/90 .Kerékátmérő: 10 coll. Az árban biztosan megegyezzünk. Elérhetőségeim: 30-71-795-71 illetve: wferenc84@gmail.com Üdv
Eladó hátsó szeges gumi (12 colos), tömlővel, 5eFt.

köszönöm!
írtam
rolandsimon89@gmail.com
erre a címre tudsz küldeni képet, leírást, árat!
van egy kinézve egyik cimborámnál, ma el is hoztam volna, csak legetheltem, és itthon ülök, viszont ha a tiéd csábító, akkor ...!
lényeg: kevés üó, szép gyári állapot, és legalább midsize!
Szia :) nekem van egy eladó debrecenben ez 140 yx blokkos, ha érdekel mondok részleteket
Ismerős vitte el. 90% hogy szelepszárszimering volt. Aktív 4 óra használat után a füstölés elmúlt, és hidegen se jött vissza. Mint mondtam június óta beindítva se volt.
remélem nem volt nagy baja,és legalább jól jártak vele!
ügyes vagy! nekem is tetszett, csak egyszer már fürödtem be ilyen dologgal, és nem szerettem volna ha megint jelentkezik!
merre vitték el? nem említette a srác, hogy mi lehet a gondja, hogy legalább annyival is okosabb legyek vásárlásnál?!
Én mondtam, hogy gyors lesz ennyi pénzért.
160-as elment?
Már csak a 125 ccm-es eladó
Az első képen a 2. A második képen az első :) Megoldható minden
Hello!

a képen melyik a 160-as? Debrecenbe megoldható lenne a szállítás?

Üdv Roland
WPB Stomp 125 és 160 versenypitbike. Az egyik 2,8 a másik 10 üzemórával a vásárlás óta. Újszerű, karcmentes állapotúak. 140 és 170 e ft-os irányáron A kettő együtt 250e fix áron. Érdeklődni emil: mosquito001@citromail.hu
eladó egy kis Romet pony váz kerekekkel,stb csak blokk kell bele simson vagy valamilyen.15.000Ft Most hétvégéig 10ért odaadom..
Szia!
Egyik sem rendelkezik, mert sporteszköz.. :(
Ha lehetne, én még le is vizsgáztatnám.
Azért a madasst mondtam, mert az áll hozzá talán a legközelebb, és nem is vészes az ára. Ha olcsó, kicsi városi rohangálós kell, akkor tökéletes sztem. Hozzáteszem nekem nem volt még, csak láttam már párat.
szia, koszi a valaszt!
Semelyik pitbike sem rendelkezik tipus-engedellyel, azaz hogy varosban lehetne vele menni?
Miert pont Sachs Madasst-ot vegyek, tudnal erveket felhozni?
(a baj az hogy Magyarorszagon kb 3-5 dbot arulnak hasznaltan, legalabbis ennyit latok)
Milyen mas motort ajanlanal meg?
udv
Pitbike-ot nem használhatsz utcára.
Vegyél Sachs Madasst
Üdvözlet !
Ha esetleg valakit érdekelne:
MCM125 Sok extrával: Gyújtáshibás fix áron 68-ezer ft-ért elvihető.
Csere köszönöm nem érdekel.
* dinamikus motoron 100 - 150ccm-et ertek.(50es papirral)
napi 20 km-et mennek vele Budapesten. Ezzel a terhelessel milyen koltsegek meruletnek fel ?
Udv
Sziasztok!
A kovetkezo kerdesekre szeretnek valaszt kapni, ahol adott a kovetkezo szituacio:
Budapesten tavasztol oszig szeretnek elsosorban munkaba jarni motorral. 28 eves vagyok, 86 kg, 186 cm magas, B-s jogsival rendelkezek csak (tehat 50 papirokkal rendelkezo motort szeretnek) es PITBIKE vasarlasan gondolkozok.
Hirdetesekben feltunt hogy teljesen uj PITBIKE-ok is eleg olcson vannak. A kerdesem: az olcso husnak mennyire hig a leve?
Az ilyen tipusu valaszok, hogy nem vegyel kinai szart hanyagoljuk... vagy akkor indokoljatok meg hogy miert ne.
Amit szeretnek: viszonylag dinamikus motor, de 50-es papirokkal, es valami felnott meretben, amin nem ugy nezek ki mint majom a koszorukovon.
Amit olvastam forumokon, hogy kinai, silany minoseguek, ezert viszont roppant olcsoak. Viszont azt is olvastam, hogy ha nem gyilkolja az ember akkor jopar evet kihuznak.
Ezt tudnatok cafolni, vagy megerositeni.
Amit latok: 0-tol 5 eves mocikat arulnak 100 - 200 ig.
Mire kell figyeljek, melyik tipus abszolut nem jo, milyen meretet tanacsoltok?
Elore is koszonom a valaszokat!

(ha lehet hetkoznapi nyelven irjatok le, mert nincs nagy motorozasi tapasztalatom, 10 eve motoroztam simsonnal egy evig)

Udv
Üdv. MEgvan még a gyújtás szett?
Helló! esetleg van eladó még 12-es felnid?
Valaki találkozott már olyannal, hogy a pitbike közepes fordulaton dadog, mintha kihagyna a gyújtás. Alapjárat van, alacsony fordulaton jól húz a motor, aztán közepes fordulaton dadogós, de ha fullra húzom a gázt, akkor meg megy és nem dadog a motor. Valakinek valami ötlet? CDI lehet a probléma?