Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez csak úgy:

https://nyugatifeny.hu/2022/02/11/most-erkezett-nyomoznak-a-keleti-vakcinak-engedelyezese-ugyeben-ket-vadpont-gyanuja-is-felmerult
Neki sikerült! 😂

https://nyugatifeny.hu/2022/02/11/szijjarto-peter-ugy-megy-sielni-ausztriaba-hogy-be-sem-tehetne-oda-a-labat-a-szputnyik-oltas-miatt
Hamittudomen?
Sose nezem.
Viszont te nagy rajongo lehetsz............ejnye...... 😆
Zoli… rendet kell tenni a hír tv-ben… 😱
Hétfő reggel a Bayer show-al szoktam indítani a yt-on…. Erre sikerült nekik feltölteni egy 2,5p-es híradó részletet… 😆 mi folyik ott, mar hajnalban be vannak baszva? 😆
Megkönnyebbültem! 😆
Az szerencse, mert nem húst kell enned, hanem farhátat 😅
mert ezt kéred ki magadnak 😂
A fasz-istát nem??? (fetrengős)
nem a büntető bírókról beszélgettünk(fetrengős)
45 év, Lehet azt meg se várom (kezeit széttáró)
de 2 éve nem úgy volt, hogy a főni azt mondta, mi vagyunk európa motorja? annyira azok vagyunk, hogy az osztrákok jönnek majd hozzánk dolgozni 😅 Aszt hiszem kb. mostanság kellene itt lenniük az akkor elmondottak alapján 😂
😂
Oswieczimben megenned.
Majd megszereted addigra 😍 Van 1 haverom, akinek sertéstelepe van, de történetesen másik napon jár templomba, mint én és még sohasem kóstolta meg a termékét, de mégis remekül elél belőle.
Hat ebben hatalmasat tevedtel.
De én utálom a baromfihúst.
a választásokat követően te leszel a far-hát kommandó fővezére. ezt megígérem neked
Eddig abban a (tév)hitben voltam, hogy te. De lehet hogy te vagy a polgármester, sose részletezted...
Ki a kishivatalnok?
Ettől bonyolultabbnak látom. A Bogyó azt hiszi, hogy az ő tudásával tulajdonképpen előrébb kéne lennie mint ahogy, de egy Kósa félénél mindenképpen. Tehát nem is az a baja, hogy valaki előrébb tart, hanem az, hogy ki-milyen energiabefektetéssel tart előrébb a másiknál.
most azért ne legyünk már bánatosak hogy a gyerekes családokat támogatják
az a gond hogy hajdanán nem volt ilyen szerintem a népesség nem csökkent volna ennyire
pl nekünk 4.5 millába állt meg a házépítés, összesen 150 ezer munkadíj volt benne, az is kedvezményesen(szomszéd szinte ugyanilyen háza 7milla felett állt meg)
erre kaptunk 200 ezer szocpolt és ennyi......
nagyon sok korombeli nem is tudott építkezni vagy újat venni mert lófasz támogatás se vol rá, inkább vettek egy régi lomot és egész életülben tákolják
Nem mindenki jogosult rá, viszont mindenki számára sokkal drágább lett az építkezés / lakásfelújítás, tehát azok számára is akik nem jogosultak támogatásra. Örülünk, Vincent?!
a csok az nem rossz ötlet de valahogy nem sikerült a kivitelezés
szerintem ha előbb van és nem ilyen robbbanásszerűen akkor nem lett volna vele gond
egy mesteremberileg eléggé kivéreztetett ország nem volt erre felkészülve
20 éve még amikor építkeztünk nem volt ilyen nagy szakemberhiány, pedig akkor is épült sok minden és volt pénz is bőven
Ahogy a CSOK, meg az összes többi támogatás is. Meg jót tesz a kőművesek, burkolók jövedelmének is.

Az más kérdés, hogy MINDENKI MÁS megszívta.
dehogynem…. Az inflációnak 😆
úgy gondolom ez a minimálbér emelés erőltetése semminek sem tesz jót
inkább a termelékenység fejlesztést kellene erőltetni
bár az utóbbi időben rengeteg minden épül-szépül de valahogy nem akar hatékonyabban működni semmi sem
Hogy beszélsz a fideszesekről 😂 ezt tudja meg Bayer Zsolti 😂